2:0
4:0
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - Florbalová akademie MB 6:0
27. Tereza Štursová, 30. Barbora Beránková, 43. Karolína Urbanová, 52. Barbora Beránková, 54. Radka Zikmundová, 60. Šárka Kudlová; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 19 - Klára Šimonová 22; po třetinách: 0:0, 2:0, 4:0;
Komentář domácích Rosecký Tomáš (Vedoucí):
Čekali jsme vyrovnané utkání, což se především v první půlce zápasu potvrdilo. Po gólu na 3:0 jsme si už skóre pohlídali a díky tomu zůstanou doma tři cenné body. Především poslední dva góly musely diváky natchnout, když se nám podařilo konečně zužitkovat kombinační akce. Zítra nás čeká velmi těžký soupeř z Prahy, doufám že se nám povede podobně jako dnes. Děkujeme pořadatelům, divákům a hlavně  soupeři za pěkné utkání.