2:3
5:2
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 - SOKOLI Pardubice 8:10
19. Antonín Šubrt, 23. Vojtěch Göpfert, 35. Lukáš Hadač, 41. Lukáš Tesařík, 42. Lukáš Tesařík, 42. Vojtěch Göpfert, 45. Štěpán Novák, 57. Štěpán Novák - 4. Tomáš Belej, 6. Tomáš Belej, 10. Michal Puchner, 19. Petr Křinka, 20. Adam Černý, 29. Michal Jeřáb, 32. Adam Černý, 33. Tomáš Macháček, 41. Tomáš Belej, 54. Max Malátek; rozhodčí: Marek Střída - Vojtěch Kos; vyloučení: 3 + Ruben Melchior Stibor 4 + Filip Černý OS:0; využití: 0:3; diváků: 23; zásahy brankářů: Eduard Vladař 17 - Jan Matějka 24; po třetinách: 1:5, 2:3, 5:2;
Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér):
Prospaná první třetina nás stála zápas. Ve třetí třetině jsme předvedli výkon na který musíme navázat. Děkujeme soupeři za férové gesto.
Komentář hostů Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Dnešní zápas se hodnotí velice rozpačitě. První dvě třetiny jsme lepším týmem a plníme veškeré pokyny které si řekneme, ale do třetí třetiny natoupíme jam mistři světa a zbytečně ten zápas zdramatizujeme místo toho aby jsme ho dohráli v klidu, musíme se toho do budoucna poučit. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 13:9
60:00
59:59
Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za vysoká florbalka.
56:48
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (8:10).
56:32
Timeout Wizards DDM SO Praha 10
53:57
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Max Malátek, asistoval #28 Tomáš Belej (7:10).
52:56
Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:36
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #13 Matěj Kolář (7:9).
44:36
Štěpán Novák nám ukázal, že se inspirival svými střeleckými schopnostmi od Ronalda.
41:23
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #13 Matěj Kolář (6:9).
41:23
Vypadá to, že pobyt Černého na trestné lavici týmu zatím jen prospívá.
41:00
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík z trestného střílení (5:9).
41:00
Tesařík chladnokrevně proměnil nájezd a není pochybu, že si dnešní večer užije.
40:52
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej z trestného střílení (4:9).
40:34
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #13 Matěj Kolář (4:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:8
40:00
34:02
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač, asistoval #63 Tomáš Horáček (3:8).
32:16
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #21 Jan Nezval (2:8).
31:59
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #21 Jan Nezval (2:7).
31:01
Vyloučen hráč #38 Ruben Melchior Stibor družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2+2 minuty za hrubost.
31:01
Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
31:01
Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 - osobní trest.
28:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #67 Jan Pek (2:6).
22:16
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #10 Jakub Sedliský (2:5).
22:16
Skvělé sólo Göpferta zařídilo druhý gól domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:10
20:00
19:05
18:49
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #30 Antonín Šubrt, asistoval #81 Filip Černý (1:4).
18:49
Šubrt nekompromisně zakončil na zadní tyč a stahuje náskok Pardubic.
18:14
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #20 Adam Černý (0:4).
09:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #28 Tomáš Belej (0:3).
05:05
Wizards vstoupili do zápasu laxně
05:04
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #44 Lukáš Drahný (0:2).
03:20
Tesařík provedl skvělý obranný zákrok.
03:10
00:01
Úvodní bule vyhráli Wizards.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Jan Matějka; hráči v poli: Petr Kvasil, David Strnádek, Lukáš Drahný, Michal Puchner, Tomáš Belej
00:00
Line-up domácích Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Eduard Vladař; hráči v poli: Lukáš Tesařík, Matěj Kolář, Štěpán Novák, Jakub Sedliský, Vojtěch Göpfert