1:1
2:1
- : -

K1 Florbal Židenice - TJ Sokol Lanžhot 4:3
6. Filip Zelníček, 16. Marek Drápal, 35. Tomasz Sikora, 39. Ondřej Lokos - 5. Jakub Starý, 25. Petr Gál, 45. Dominik Hladík; rozhodčí: Michal Rada - Matěj Otáhal; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matouš Pokorný -3 - Adam Babič ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:1;
45:00
44:40
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #34 Dominik Hladík z trestného střílení (4:3).
38:16
Timeout TJ Sokol Lanžhot
38:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Ondřej Lokos, asistoval #59 Mojmír Pruch (4:2).
34:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Tomasz Sikora, asistoval #37 Filip Zelníček (3:2).
34:22
Vyloučen hráč #59 Mojmír Pruch družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
34:22
Vyloučen hráč #7 Petr Gál družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:35
Vyloučen hráč #46 Jakub Starý družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za hrubost.
24:20
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #7 Petr Gál, asistoval #9 Daniel Dvořák (2:2).
22:27
Trestné střílení družstva TJ Sokol Lanžhot neproměnil #46 Jakub Starý.
15:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #48 Marek Drápal, asistoval #14 Ondřej Sukup (2:1).
15:00
15:00
11:30
Vyloučen hráč #17 Přemysl Kořínek družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za nesportovní chování.
10:14
05:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Filip Zelníček bez asistence (1:1).
04:04
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #46 Jakub Starý z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Rada a Matěj Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Lanžhot:
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Matouš Pokorný; hráči v poli: Dan Lošťák, Martin Fencl, Ondřej Sukup, Marek Drápal, Lukáš Daniel