5:2
3:3
- : -

FTC Vysoké Mýto - FbK Orlicko-Třebovsko A 8:6
23. Patrik Rašek, 32. Vojtěch Novák, 35. Adam Kobr, 36. Adam Kobr, 39. Jan Ossendorf, 42. Vojtěch Novák, 47. Vojtěch Novák, 60. Petr Lesák - 19. Jan Horák, 36. Petr Minář, 38. Štěpán Kapoun, 43. Vojtěch Šmíd, 46. Jan Horák, 60. Tomáš Langer; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 117; zásahy brankářů: Václav Musel 36 - Jakub Hrdlička 35; po třetinách: 0:1, 5:2, 3:3;
Komentář domácích Vaňásek David (Trenér):
Děkujeme za vyrovnané utkání a soupeři za zápas. #Novývěkzačíná
Komentář hostů:
Děkujeme rozhodčím, divákům a soupeři. Byl to vyrovnaný zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:19
60:00
59:59
Vyloučen hráč #16 Patrik Rašek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:44
Lesák trefil levou šibenici z vlastní poloviny do prázdné brány a je prakticky dobojováno
59:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák bez asistence (8:6).
59:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #9 Jan Horák (7:6).
58:51
Vzdálenost ani sekání do golmana nebylo nijak ohodnoceno, ale Musel stále drží dvoubrankové vedení
58:07
Vyloučen hráč #23 Radim Filip družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
56:22
Václav Musel opět zachránil svůj tým a znovu předvedl, že je pro FTC VM velmi důležitým členem
52:25
Musel předvedl jeden, z arzenálu svých výborných zákroků, stále tedy o dvě branky
52:00
Další střela Orlicko-Třebovska proletěla kolem brány VM
51:30
Přibívá dohrávání mimo balónek, různé strkačky, zápas se chílí do závěrečného vyvrcholení
50:03
Jurco opět něco reklamuje, tentokrát hru na zemi, jediný kdo na něj reaguje, je uklidňující spoluhráč
49:18
Ač se balón již válel v bráně domácích, hra se vrátí zpět na půlku, neboť hviz přišel první
46:28
Vojta Novák dnes dovršil hattrick a náskok dvou gólů, je zpět
46:27
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #2 Jiří Novotný (7:5).
45:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #28 Patrik Jurco (6:5).
45:27
Šmíd měl před sebou prázdnou bránu, ale balónek mu nešťastně poskočil
44:43
Další nepřesná rozehra v obraně Vysokého Mýta a Musel opět podržel svůj tým
42:55
Sluší se říci, že minimálně co se aktivity v zápase týče, je dnes Vojtěch Šmíd jednoznačně nejlepší
42:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (6:4).
42:44
Šmíd a jeho dělovka do brankáře
42:19
Další šance domácích, Poláček přešel o balón
41:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (6:3).
41:03
Nádherná kombinace Vaňásek - Pavlák - Novák
40:13
Kapoun přišel o balón a Kobr sám na brankáře, příležitosti nevyužil
40:00
40:00
Druhá třetina, byla gólově výraznější, přičemž k vidění jich bylo hned sedm... Do třetí třetiny jdou domácí s dvoubrankovým náskokem, který ale v tomto sportu prakticky nic neznamená, i proto se dá očekávat udržení nastoleného trendu
40:00
Střely ve 2. části: 16:9
40:00
39:47
Na domácí utkání dnes přišlo 117 diváků
38:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jan Ossendorf, asistoval #27 Jakub Poláček (5:3).
38:10
Martinásek (OT) po sporné situaci, kdy skončil na zemi, se vrací se zatměním v očích, nutno dodat, že možná trochu právem
37:44
Nahození na bránu z rozehrávky, skončilo za zády brankáře
37:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Štěpán Kapoun bez asistence (4:3).
36:25
Domácí se dostali do prvního souvislého tlaku v utkání a nepouští soupeře na balón
35:43
Hosté rychle zareagovali velmi rychlým gólem a je to opět o dva
35:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #29 Tadeáš Vaněk (4:2).
35:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #10 Vojtěch Novák (4:1).
35:24
První nechutný souboj, kapitána hostů v doprovodu nespokojených otázek přišel, překvapivě až v druhé polovině utkání
35:06
Vyloučen hráč #28 Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře.
34:52
Nahození z obrany, přes polovinu hřiuště, si v klidu pohlídal Hrdlička (OT)
34:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #3 Petr Lesák (3:1).
34:24
Vaňásek, jako poslední hráč na poslední chvíli zachránil vlastní chybu a nahazuje do útoku
33:54
Hosté nevyužili nepřesnosti v rozehrávce Vysokého Mýta a Kobr střílí... Teč a hra pokračuje z rohu
33:19
Hráči se teď úplně neshodli na tom, kdo odehrál míč za mantinel a následuje buly
32:48
Kombinace Ossendorf - Tošovský končí rychlou střelou do golmana
32:43
Další z nevybíravých zákroků na domácí, zasahovat musí zdravotník a já se ptám, za co bylo vyloučení v úvodu třetiny?
32:37
Kapoun dvakrát strčil do soupeře a švihl hokejkou, kolem hlavy Vaňáska, což se domácím logicky nelíbí
32:17
Kobr zahrál výborný, čistý balón, u míče stále soupeř
31:20
Na krásu se naštěstí florbal nehraje, po poměrně šťastném poskočení přes golmana, domácí střílí prozatím vedoucí branku
31:19
31:01
Musel musel zasáhnout, pískána vysoká v těsné blízkosti brány Vysokého Mýta
30:21
Kapoun (OT) vyslal točenou střelu, podobně jako Novák (VM) v první třetině, těsně nad břevno
29:57
Boční síť domácí brány a další šance hostů v probíhající přesilovce
29:32
Sporné dohrání po střele Knypla, před kterým už byl jen brankář posouzeno, jako čisté
28:56
Jednoznačná sekera za domácí bránou posílá Mýto do čtyř
28:55
Vyloučen hráč #77 Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
28:17
Obránci OTéčka předvedli tři čisté zákroky, Kobr přesto protlačil balón do střely, která končí za krátkým mantinelem
26:25
Rychlá rozehrávka Vysokého Mýta z útočného rohu znamená přečíslení pro tým hostí
25:20
Posledních dvanáct vteřin přesilovky a hosté se zatahují do obrany
24:53
Kapitán Jurco strůjcem dobré šance OT, po dobrém zákroku následuje volný úder za vzdálenost od golmana
23:32
Vyloučen hráč #23 Radim Filip družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #10 Vojtěch Novák (1:1).
22:53
Po faulu na Pavláka, dobrá příležitost z pokutového futsalového puntíku
22:32
Hosté kombinují u vlastní brány, Kobr (VM) zlomil florbalku
21:27
Tošovský si dobře poradil v obraně, ale na balónu stále hráči Orlicko-.Třebovska
20:38
Vaňásek rychle rozehrál z poloviny, Lesák před bránou nezpracoval a u míče hosté
20:05
Po změně stran ve velké příležitosti Libor Knypl (VM)
20:00
20:00
V první části, se nám otevřelo skóre, až v úplném závěru utkání, kdy střelckou smůlu prolomili hosté v zatím vyrovnaném klání
20:00
Střely v 1. části: 13:14
20:00
19:56
Lesák nachystaný před bránou, na dorážku

19:29
Z přesilovky zbývá méně, než minuta OT se chystá k rozehrávce, před bránou domácích - po (904 hra vysokou hokejkou)
18:54
Vysoké Mýto hraje přes basketbalový "trojkový" oblouk, střela Vojty Nováka proletěla jen těsně, nad levou šibenicí brány
18:21
Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za blokování florbalky.
18:12
V zápase byly k vidění rozhodně zajímavější příležitosti, ke vstřelení branky, to však nic nemění na tom, že první gól davají hosté
18:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #72 Matyáš Holub (0:1).
17:12
Orlicko-Třebovsko rozehrálo z útočného rohu zpět do obrany, rychlá nahrávka a střla v podání Šmída pár centimetrů vedle pravé tyče
16:48
Stejná rozehrávka VM, ze které doražel Radim Filip, i tentokrát dobrá příležitost, ze které Vaňásek míří těsně mimo
16:32
Vaňásek skvěle, jako poslední obránce odkopává, těsně před dotírajícím hráčem Orlicko-Třebovska do autu
15:31
Dobrá šance VM, k dorážce se však Radim Filip nedostal, a tak je u balónu opět soupeř
15:01
Pavlákova střela, po které zvoní TYČ
14:36
Vaňásek při návratu do obrany dostal naloženo a hra se nachvíli přeruší
13:56
Utkání je na obou stranách hodně běhavé, dojem z neúnavných sprintových soubojů trochu kazí nepřesnost v zakončení
11:35
Dnes sledujeme atraktivní utkání, které zatím nepřineslo žádné góly, za to však nespočet soubojů tělem a dobré zákroky obou brankářů
11:09
Rozehra VM na útočné polovině skončila ve zdi a hned dva na jednoho, střela mimo bránu
10:34
Tečovaná střela, kterou si brankář Hrdlička (OT) v klidu sebral
09:56
Stolín se nyní ocitl v sevření dvou domácích obránců a po pádu se otočil nechápavě na hráče FTC VM
09:24
OTéčko, si teď trochu postěžovalo, na taženou rozehru, bez reakce
08:34
OT pokazilo postupný protiútok z obrany, kdy zhruba na polovině hřiště Lesák (FTC) přerušil přihrávku hostů, ale bránu soupeře neohrozil
08:11
Opět Vojtěch Šmíd, tentokrát v souboji... V první desetiminutovce je hodně vidět