4:5
4:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 11:6
8. Matyáš Kouba, 17. Adam Severin, 17. Marek Fučík, 33. Daniel Drobiš, 34. Šimon Kaluža, 40. Matyáš Kouba, 40. Matyáš Kouba, 49. Daniel Drobiš, 52. Michal Matějček, 57. Daniel Drobiš, 59. David Caha - 9. Pavel Hamrle, 23. Matěj Soukup, 26. Tomáš Vlček, 28. Matěj Rapp, 30. Matěj Soukup, 39. Matěj Rapp; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Kamil Vraspír; vyloučení: 1 + Tomáš Drobiš 4:2 + Jan Svoboda 4 + Šimon Jonáš 4; využití: 3:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 17 - Jaroslav Jůna 30; po třetinách: 3:1, 4:5, 4:0;
Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí):
Dneska tři rozdílné třetiny. První třetina dobrá, druhá tragická a třetí odmakaná. Draftovvaná lajna rozhodla. Děkujeme soupeři za zápas  a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Gregořica Petr (Trenér):
Zápas z naší strany nabídl 2 typy hry. Špatnou a nedůraznou v třetině první a třetí, důraznou a efektivní v třetině druhé. Mladí hráči dneska táhli. Při příštím střetnutí věřím, že soupeře potrápíme více. Díky za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:4
60:00
58:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #24 Ondřej Havelka (11:6).
58:23
Vyloučen hráč #6 Šimon Jonáš družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2+2 minuty za hrubost.
57:27
Timeout FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B
56:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #38 Michal Matějček (10:6).
56:00
Hostující tým hraje v 6. hráčich.
53:00
A máme tu hattrick! První hattrick zápasu vystřelil hráč s číslem 79 Matyáš Kouba.
51:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #13 Adam Severin (9:6).
48:34
48:30
 Rozhočí jsou vemi soustředěný, sehraný a trestama určitě nešetří.
39:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #38 Michal Matějček (7:6).
39:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (6:6).
38:06
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #59 Matěj Rapp, asistoval #56 Jáchym Prošek (5:6).
36:57
Štíři se probudili a konečně dorovnali skóre.
33:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #94 Šimon Kaluža, asistoval #40 Daniel Drobiš (5:5).
32:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #13 Adam Severin (4:5).
29:10
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #64 Matěj Soukup, asistoval #58 Tomáš Vlček (3:5).
27:54
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #59 Matěj Rapp, asistoval #71 Vojtěch Porazil (3:4).
25:51
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Tomáš Vlček, asistoval #64 Matěj Soukup (3:3).
19:15
Vyloučen hráč #61 Jan Svoboda družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2+2 minuty za hrubost.
19:15
Vyloučen hráč #4 Tomáš Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2+2 minuty za hrubost.
16:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #29 Marek Fučík bez asistence (3:1).
16:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #72 David Caha (2:1).
16:01
Vyloučen hráč #72 František Jíra družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
13:26
Diváci napjatě fandí a podporují urputně štíri.
08:39
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #18 Pavel Hamrle, asistoval #20 Petr Gregořica (1:1).
07:31
05:40
Vyloučen hráč #26 Filip Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
03:00
Štíři měli výbornou šanci ,ale skóre neotevřely
00:45
Vyloučen hráč #18 Jan Poncar družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
00:45
Štíři byli hned vyloučeni.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: brankář: Jaroslav Jůna; hráči v poli: Petr Gregořica, Filip Rybnikár, Pavel Hamrle, Jan Horák, Jiří Paďourek
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: Jan Poncar, Šimon Kaluža, Daniel Drobiš, Michal Matějček, Matyáš Kouba