0:0
3:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - SOKOLI Pardubice 3:1
41. Jan Majer, 42. Lukáš Prause, 58. Jan Majer - 49. Lukáš Drahný; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: David Fröde 22, Vojtěch Fof 0 - Vojtěch Ujec 16; po třetinách: 0:0, 0:0, 3:1;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
Vyrovnaný zápas, kdy oba týmy hráli precizně do obrany a nepouštěli se navzájem do gólových šancí. Zápas v náš prospěch rozhodl lepší vstup do třetí třetiny. Pak jsme ale měli v hluchou pasáž, kdy ná supeř dosta pod velký tlak. Ten jsme se štěštím i díky dobrým zákrokům našeho golmana ustáli. I přes tento výpadek je to pro velmi cenný zápas hlavně pro naše seběvědomí. Díky všem aktérům za zápas.
Komentář hostů Kvasil Petr (Asistent trenéra):
Dnešní zápas rozhodlo proměňování šancí. Přes konrolu míčku po většinu zápasu jsme nebyli schopni dostávat se do více nebezpečných situací. V poslední třetině přibylo gólových šancí, ale opět nás trápilo finální zakončení, což rozhodlo.
60:00
Střely ve 3. části: 10:12
60:00
59:30
Skvělý výkon Náchoda především v obraně a vypadá to, že si odnesou první 3 body v sezóně!
58:00
Hosté hrají bez brankáře
57:15
Nedáš - Dostaneš! Hosté nevyužili nájezd a Náchod se záhy dostává do dvoubrankového vedení!
57:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #87 Adam Jakubský (3:1).
56:56
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #28 Tomáš Belej.
56:56
Střídání brankáře. Nový brankář #9 Vojtěch Fof družstva Florbal Primátor Náchod
54:40
Náchod bude hrát oslabení ve velmi nevhodnou dobu
54:39
Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
54:30
Frode fantasticky vyřešil situaci 3 na 1!
48:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #28 Tomáš Belej (2:1).
47:35
Pardubice jsou teď více na míčku a Náchod hrozí spíše z protiútoků
46:39
Náchodští skvěle ubránili další oslabení
45:40
Další skvělý zákrok Frodeho, který zatím drží čisté konto!
43:45
Jakubský měl další velkou šanci, ale trefil pouze Vysokého
41:50
Prause vyslal neskutečnou pumelici a Náchod se dostává do dvoubrankového vedení! Za zmínku stojí i hlasitá oslava Adama BÁlka!
41:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #85 Adam Balek (2:0).
40:23
Roztrhnul se nám tu pytel s góly a Náchod se dostává do vedení!
40:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #60 Jakub Kubásek (1:0).
39:59
Oba týmy zvolily takzvaně Mourinhovu defenzivní taktiku a po dvou třetinách stále nepadla ani jedna branka
31:35
Chyba v náchodské rozehrávce nabídla Pardubicím velkou šanci, která zůstala neproměněna
24:22
Vyloučen hráč #35 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
15:25
Prause střílel od poloviny hřiště a chybělo jen pár centimetrů, aby se mohl radovat
14:30
Majer dal krásně umístěnou střelou první gól, který ale nebyl uznán kvůli vysoké holi
13:20
Pardubice jsou nyní více na míčku
11:30
Jakubský střílel z volného úderu, ale nedokázal dostat míček za záda hostujícího brankáře