1:2
1:0
- : -

Florbal Primátor Náchod B - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:5
4. Daniel Havel, 28. Jakub Vysoký, 34. Filip Knettig - 2. Vojtěch Křeček, 3. Adam Vejrek, 9. Šimon Vacek, 21. Šimon Vacek, 23. Šimon Vacek; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Picek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 12 - Vojtěch Petera 12; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
V první polovině zápasu jsme nehráli kvalitně osobní souboje, a proto jsme byli horší. To se postupem zápasu zlepšilo, čímž se obraz hry postupně překlápěl na naší stranu. Bohužel jsme pak vyhořeli na tom, co se učí v elévech. Velká škoda pro nás, protože tempo a nasazení naší hry bylo velmi dobré. Děkuji všem aktérům za zápas
Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér):
Celý zápas jsme byli lepší, ale nedokázali jsme využít šance. Děkuji hráčům za trpělivý výkon a soupeři za hru.
35:59
Náchod hraje svojí přesilovku zatím docela dobře.
34:42
Vyloučen hráč #5 David Frýba družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
33:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #36 Filip Knettig bez asistence (3:5).
27:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #86 Jakub Hejhal (2:5).
27:02
Krásný gól Náchodu
22:34
Ve hře je lepší Rtyně.
22:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #55 Vojtěch Křeček (1:5).
20:13
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek bez asistence (1:4).
08:47
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #21 Lukáš Hejna (1:3).
03:18
3 střely, 3 góly
03:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #9 Daniel Havel, asistoval #40 Filip Matějů (1:2).
02:18
Hra je zatím vyrovnaná.
02:14
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #46 Filip Kulda (0:2).
01:17
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Vojtěch Křeček, asistoval #14 Adam Vejrek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Lukáš Picek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vojtěch Petera; hráči v poli: Kamil Hebelka, Lukáš Hejna, Šimon Vacek, Filip Kulda, Adam Vejrek