1:2
2:0
- : -

Aligators Šitbořice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:2
36. Anna Hanusová, 48. Tereza Lengálová, 54. Jana Kubalíková - 22. Paulína Kotlářová, 36. Zuzana Wilczek; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Eva Kulíšková 9 - Nikola Vanďurková 30; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:0;
Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Opět se ukázalo, že třetí třetiny jsou prostě naše. První dvě opatrné, po nějakých chybácha trochu neštěstí jsme prohrávali. Ve třetí třetině jsme změnili hru, začali soupeřky napadat a celých 20 minut jsme je prakticky k ničemu nepustili. A postupně jsme se dostávali do více a více šancí, které vyústily k otočení skóre. Děkuji holkám za skvělou morálku a trpělivý výkon! A také soupeři za zápas.
Komentář hostů Prouzová Petra (Trenér):
Velmi dobrý výkon golmanky, solidní rozehrávka a ne úplně špatný výkon v obraně potopila špatná řešení situací v útoku. Bohužel scházel klid v zakončení, ze strany zkušenějších hráček krajně nepovedené. Celkově ale utkání mělo náboj a ve srovnání se včerejší bramboračkou výrazně lepší výkon.
60:00
Střely ve 3. části: 15:2
60:00
59:23
Obrovská šance Mátlové, která však trefuje břevno! Mohlo být rozhodnuto.
58:57
Půjde Hattrick do 6?
58:56
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:47
Poslední minuta a pár vteřinek do konce.
58:16
Nebezpečná střela Drápalové opět končí u Vanďurkové.
56:40
Aligátorky se drží v útočném pásmu a nechtějí soupeřkám půjčit balónek.
55:40
Střela Lengálové nevypadala nebezpečně, avšak teč hráčky před brankou z ní udělal nebezpečnou.
54:50
Do konce zbývá necelých 5 minut, dočkáme se vyrovnání?
53:08
Tlak ve třetí třetině se Aligátorkám vyplácí! Střela Horákové byla zblokována, avšak přímo na hokejku Kubalíkové a ta už měla jednoduchou práci.
53:07
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #19 Jana Kubalíková, asistoval #69 Martina Horáková (3:2).
49:10
Hattrick se teď dostal do protiútoku, domácí podržela výtečná Kulíšková.
47:16
A máme vyrovnáno! Kubalíková centrovala před branku, kde si s kulatým nesmyslem baseballově poradila Lengálová.
47:15
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #19 Jana Kubalíková (2:2).
46:27
Vanďurková dnes výborná, nyní předvedla dva vynikající zákroky těsně za sebou.
43:55
Buráňová potáhla balónek po levém mantinelu a dávala před branku, kde slabá střela Mátlové nepřinesla kýžené ovoce.
42:47
Dobrou střelu Horákové kryje Vanďurková.
41:00
V úvodu třetí třetiny jsou velmi aktviní domácí hráčky, napadají a holky z Hattricku jsou pod tlakem.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:8
40:00
39:25
Aligátorky měli příležitost z rohu, teč Lengálové po střele Kohoutkové letěla mimo.
37:56
Nyní se po souboji s Kubalíkovou skácela k zemi Štěrbová, doufejme, že bude v pořádku.
35:59
36. minuta se nesla v duchu gólobranní. Nejprve hosté odskočily o dvě branky, avšak Aligátorky zásluhou Hanusové okamžitě snižují.
35:58
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #28 Anna Hanusová, asistoval #16 Tereza Lengálová (1:2).
35:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #35 Vanda Fidrmucová (0:2).
32:33
Trma vrma v brankovišti hostí, avšak bloky hostů a odpálený míček na soupeřovu polovinu hatí jakékoli nebezpečí.
31:11
A daší vyýborný zákrok Vanďurkové, tentokrát proti Lengálové.
28:59
Dobrá příležitost na vyrovnání pro domácí. Střelu Hanusové gólmanka vyrazila, dorážka Krškové mimo.
27:16
Hattrick se dostával do další zajímavé šance, avšak míček sjel hráčce z hokejky a rázem je po akci.
25:04
Při dalším zákroku ukázala Kulíšková lepidlo, které má v rukavicích a hned se snaží pomoct v rozehrávce.
22:47
Na druhé straně další velká šance Hattricku, tu na brankové čáře zachraňuje Kohoutková.
21:59
Aligátorky chtěly hned odpovědět. Výbornou střelu Hanusové vyrazila Vanďurková, dorážka Lengálové šla těsně mimo!
21:10
Špatné rozhodnutí domácích hráček vedlo k sérii dorážek, z nichž jedna z nich skončila v bráně.
21:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #53 Paulína Kotlářová, asistoval #87 Vendula Schindlerová (0:1).
20:11
A hned obrovská šance Hattricku! Křižná přihrávka přes útočné pásmo, poté střela z první, avšak Kulíšková sklapla betony včas!
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro hostující družstvo.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:1
20:00
19:14
Kubalíková vyslala propagační pokus na Vanďurkovou.
18:36
Nyní dva dobré bloky domácích a rozehrávka pro hosty z rohu.
16:44
Rychlý vývoz balónku od Aligátorek, střela však opět mimo.
14:58
Standartka pro domácí z rohu, Drápalová na Buráňovou, ta pálí nad.
14:00
Tempo hry je zatím poklidné, uvidíme, co nám přinesou další minuty.
12:26
Lengálová se snažila oslovit průnikovkou Krškovou, míček se stal však kořistí hostující brankářky.
10:05
První zákrok pro domácí Kulíškovou.
09:22
Aligátorky nyní byly ve velkém tlaku, avšak bloky hostujících hráček výraznější ohrožení nepřipustily.
06:44
Velká šance hostů! Štěrbová dostala nahrávku na velké brankoviště, ovšem střela letěla opět mimo.
05:55
Štěrbová podnikla průnik na soupeřovu polovinu, zakončila však mimo 3 tyče.
04:12
Aligátorky jsou v mírném tlaku,Vanďurková však neměla těžší práci.
03:41
Schovaná střela Lengálové nadělala hostující gólmance potíže, střelu zvládla vyrazit na tyč.
01:56
Nervozita v úvodu utkání je vidět na hokejkách obou družstev.
00:39
O první střelu se postarala domácí Hanusová, branku ovšem minula.
00:01
Úovdní buly pro domácí družstvo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Radek Olšina.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Nikola Vanďurková; hráči v poli: Veronika Rozenbergová, Natálie Růžičková, Kateřina Rozenbergová, Zuzana Wilczek, Zuzana Štěrbová
00:00
Line-up domácích Aligators Šitbořice: brankář: Eva Kulíšková; hráči v poli: Martina Horáková, Pavla Buráňová, Sabina Mátlová, Petra Drápalová, Anna Hanusová