2:3
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:5
2. Anna Němcová, 50. Markéta Šrámková, 57. Anna Němcová - 4. Vendula Schindlerová, 16. Zuzana Štěrbová, 44. Michaela Schindlerová, 55. Katarína Cerchlanová, 60. Zuzana Wilczek; rozhodčí: Daniel Kotzur - Tomáš Kluska; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Nikola Perutková 19 - Melisa Poláčková 17; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:3;
Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí):
Bohužel neproměňujeme šance a dnes rozhodny dvě chyby v první třetině a náš nedůraz před souopeřovou bránou.Děkuji soupeři za utkání
Komentář hostů Prouzová Petra (Trenér):
Z naší strany dietní florbalový odvar. Hra spíš přípomínala americký fotbal a boj o území. Nekvalita, křeč, ostřelování vlastních cílů, hra na náhodu. Jediná hezká akce je málo, ale rozhodla zápas. Víc není co hodnotit.
60:00
Střely ve 3. části: 10:9
60:00
59:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #87 Vendula Schindlerová (3:5).
58:25
Timeout FBC Přerov
58:20
Přerov vytváří obrovský tlak.
56:32
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová, asistoval #6 Jana Hrčková (3:4).
54:34
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #81 Katarína Cerchlanová, asistoval #87 Vendula Schindlerová (2:4).
52:20
Domácí se snaží vyrovnat skóre.
49:27
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Markéta Šrámková, asistoval #21 Anna Němcová (2:3).
47:07
Tvrdá střela Axmannové pouze do helmy Poláčkové.
43:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #75 Michaela Schindlerová bez asistence (1:3).
41:53
Střela Galnorové končí v rukou hostující gólmanky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:6
40:00
35:40
Klimešová ve veliké všanci nepřekonala hostující gólmanku.
29:40
Výborný zákrok domácí gólmanky Perutkové.
15:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Zuzana Štěrbová, asistoval #87 Vendula Schindlerová (1:2).
14:45
Gólmanka domácích drží svůj tým nad vodou.
10:20
Hra se odehrává na půlce domácích.
06:00
Utkání se odehrává ve vysokém tempu.
03:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Vendula Schindlerová, asistoval #11 Kamila Macejáková (1:1).
01:06
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová bez asistence (1:0).
01:05
Individuální akce Němcové končí prvním gólem domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Kotzur a Tomáš Kluska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Melisa Poláčková; hráči v poli: Veronika Rozenbergová, Natálie Růžičková, Zuzana Štěrbová, Zuzana Wilczek, Vanda Fidrmucová
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Nikola Perutková; hráči v poli: Darina Axmannová, Jana Dreiseitlová, Jana Hrčková, Bára Klimešová, Petra Dadej