0:1
- : -
IBK Holice

IBK Holice - TJ Sokol Jaroměř 3:4
5. Filip Záhrobský, 8. Filip Jeřábek, 17. Filip Záhrobský - 8. Jiří Lhotský, 10. Jan Jiran, 21. Jiří Lhotský, 37. Jiří Lhotský; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Jedlička 18 - Jakub Kučera 27; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:1;
Komentář domácích Kment Lukáš (Trenér):
Zápas byl první dvě třetiny vyrovnaný, ale opět jsme vždy inkasovali po individuální chybách a to nás stálo zápas. Oba gólmani v zápase excelovali a tím udělali utkání atraktivní. Musíme se z chyb ponaučit a přenest to do dalšího zápasu. Děkuji všem aktérům za zápas.
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
Rychlé bojovné utkání na malém hřišti nenabídlo mnoho florbalé krásy. Ale i tak si obě družstva vytvořila spoustu šancí. chválím kluky za zodpovědný a soustředěný výkon. Oba golmani podali super výkon. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 7:5
45:00
43:56
Vyloučen hráč #9 Filip Záhrobský družstva IBK Holice na 2 minuty za hrubost.
43:56
Vyloučen hráč #31 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
43:56
Viděli jsme menší potyčku mezi hráči 9 a 31.
40:10
Holice jsou teď hlavně v útoku.
37:10
Na míčku jsou více domácí.
36:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jiří Lhotský, asistoval #7 Patrik Adámek (3:4).
35:03
Vyloučen hráč #46 Marek Šimák družstva IBK Holice na 2 minuty za zvedání florbalky.
33:30
Ve hře 4na4 nepadl žádný gól.
31:40
Ve hře 4na4 jsou zatím aktivnější domácí.
31:17
Vyloučen hráč #7 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
31:06
Vyloučen hráč #46 Marek Šimák družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:11
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #31 Jiří Lhotský.
23:24
Mezi hráči obou týmů je cítit veliké napětí.
23:04
Hra je vyrovnaná.
20:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jiří Lhotský, asistoval #8 Miroslav Nepraš (3:3).
19:54
Skvělý zákrok domácího brankáře.
19:34
Zatím je utkání vyrovnané.
16:57
Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
16:04
Krásny únik domácího hráče, který končí gólem.
16:03
Branku družstva IBK Holice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #46 Marek Šimák (3:2).
14:10
Vyloučen hráč #12 Michal Fliger družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
13:09
Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky.
09:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #10 Tereza Kyšková (2:2).
09:16
Zatím vidíme krásné brankářské zákroky od obou brankářů.
07:54
Branku družstva IBK Holice vstřelil #93 Filip Jeřábek, asistoval #80 David Tylšar (2:1).
07:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jiří Lhotský, asistoval #16 Otto Völgyi (1:1).
04:10
Branku družstva IBK Holice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (1:0).