3:3
4:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 11:6
6. Lukáš Fukala, 8. David Slončík, 11. Martin Gattnar, 17. Ondřej Zlesák, 25. Adam Palčinský, 34. Adam Palčinský, 39. David Slončík, 42. Ondřej Jankovský, 42. David Slončík, 46. Lukáš Fukala, 60. David Slončík - 2. Vojtěch Petráň, 10. Matěj Jambor, 24. Filip Kovářík, 33. Matyáš Kronovetr, 34. Filip Gabriel, 55. Matěj Jambor; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:5; využití: 2:2; diváků: 75; zásahy brankářů: Matěj Prašivka 29 - Tadeáš Hendlinger 22; po třetinách: 4:2, 3:3, 4:1;
Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí):
Solidní zápas ve vysokém tempu, místy trochu vyhrocené, ale nic tragického. Z naší strany koncetrovaný výkon s prvky chaosu než jsme se přizpůsobili vysokému pressingu, který soupeř zkusil.
Divné, ale je řešení některých obranných situací, kdy necháme soupeře přijít s míčkem až před dveře, necháme ho zaklepat, otevřeme mu a pozveme ho dál ať si dá gól jestli chce.
Potěšující je produktivita, která dneska nebyla špatná na to s jakým jsme hráli soupeřem.
Komentář hostů Svoboda Jan (Trenér):
Dnes velmi těžké utkání. Již v první třetině jsme nechali soupeře odskočit a vlastně po celou dobu jsme nebyli hlavou v zápase. Byť jsme ve druhé části vyrovnali a měli jsme v tu chvíli navrch, tak našimi hloupými chybami jsme soupeře nechali skorovat velmi jednoduše. Takto kvalitní hráči to prostě chladnokrevně promění. Musíme se poučit a připravit na další zápas, ať jsme zítra odhodlaní a připravení na zápas. Děkujeme všem za utkání.
59:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #40 Dan Peterek (11:6).
56:23
Vyloučen hráč #28 Kryštof Šejnost družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
56:23
Šmerda tak dlouho unikal po manťáku až skončil za ním.. Ale vykoledoval si dvojku pro Chodov
55:55
Pěkná akce hostí ale Kafka pálí vedle
54:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #68 Martin Škorpa (10:6).
45:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #12 Martin Gattnar (10:5).
45:55
Dvojka za kecy je využitá a už je to o pět
45:30
Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
41:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (9:5).
41:55
A hned na to se přízemní střelou prosazuje Slončík
41:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #12 Martin Gattnar (8:5).
39:37
Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:50
Oslavenkyně Nela Martiníková vytírá brankoviště
38:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík bez asistence (7:5).
35:03
Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
34:49
A fauly taky, Vítky mají výhodu
33:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #12 Martin Gattnar (6:5).
33:59
Přestřelka pokračuje
33:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Filip Gabriel, asistoval #48 Lukáš Kafka (5:5).
33:02
Po ráně z poloviny je bleskově srovnáno
32:38
Vyloučen hráč #12 Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky.
32:38
Teď už na vyloučení došlo
32:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #33 Filip Gabriel (5:4).
23:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #53 Matyáš Borek (4:3).
20:00
Vyloučen hráč #66 Robert Petr Koudelka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zvedání florbalky.
16:26
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák (4:2).
16:26
Druhý vlastenec hostů, tentokrát se domácí vůbec snažit nemuseli. Zlesák prostě poslal míček za svého gólmana