0:3
2:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FLORBAL LITOMYŠL 3:7
10. Aleš Rozlívka, 32. Tadeáš Šilar, 37. Aleš Rozlívka - 3. Max Holásek, 11. Jan Majtner, 22. Tomáš Nykl, 27. Tomáš Řehůřek, 30. Tomáš Nykl, 39. Max Holásek, 44. Tomáš Nykl; rozhodčí: Filip Neumann - Radek Hrdlička; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký 24 - Eliška Křivková 26; po třetinách: 1:2, 0:3, 2:2;
44:01
Začala nám poslední minuta dnešního zápasu.
43:32
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #88 Jakub Renza (3:7).
41:49
Litomyšl nic nepouští a mírně chybuje, OT se dostává čím dál častěji do výhod
38:58
Branka v oslabení z dorážky.
38:57
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Max Holásek, asistoval #47 Dominik Novák (3:6).
38:01
Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
37:17
Lukáš Hochbergr si nejspíše myslil do krásné šibenice, golman bezproblému hrudí vystřeluje
37:16
Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil #43 Lukáš Hochbergr.
37:16
První NÁJEZD!!!
36:51
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #85 Jiří Vaňous (3:5).
36:51
OT znovu snižuje litomyšlský náskok a bojuje
35:24
Dobrá myšlenka od Borovičky nahrát svému kolegovi. Litomyšlská obrana ale situaci vycítila a bleskově se vrátila.
34:09
Oslabení ubráněno a hrajeme znovu 5 na 5.
32:00
Vyloučen hráč #47 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká florbalka.
32:00
Další přesilová hra na straně Orlicka, Litomyšl bude mít další težké dvě minuty ubránit nátlak OT.
31:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #88 Tadeáš Šilar, asistoval #11 Aleš Rozlívka (2:5).
30:15
Vyloučen hráč #88 Jakub Renza družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
29:58
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #6 Mikuláš Bulva (1:5).
29:35
Eliška zabránila nebezpečné střele a vyhazuje svým spoluhráčům do útoku
26:33
Mírné zaváhání ze strany obrany OT využili útočníci v převahu jeden na golmana, kdy Tomáš Řehůřek jednoznačně skóruje
26:32
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Tomáš Řehůřek, asistoval #6 Mikuláš Bulva (1:4).
24:00
OT se snaží si vytvořit nějakou dobrou šanci, ale Litomyšl i přes dvougólový náskok nenechá soupeři žádnou výhodu a hrají na jistotu.
21:55
Eliška Křivková jako jediná dívka na hřišti teď ukázala, že se v bráně Litomyšle cítí skvěle, zabránila možnému kontaktnímu gólu.
21:02
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #25 Matěj Dvořák (1:3).
19:55
Skvělá zeď Orlicka, brankář nemusel vůbec zasahovat.
19:03
Standartka Litomyšle neproměněna.
17:00
Litomyšl teď půl minuty hrálo na vlastní polovině, obráncům se nechtělo pustit míček do útoku.
13:02
Max Holásek dostal skvělou příležitost vstřelit do prázdné brány, jenže mu míček prošel pod florbalkou.
10:56
Znovu malinký úskok Litomyšle kdy si Holásek našel Majtnera vpředu a ten doklepem prostřeluje.
10:55
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Jan Majtner, asistoval #77 Max Holásek (1:2).
09:27
Aleš Rozlívka si sólově pohrál s obranou Litomyšle a čistě prostřeluje golmana nad nohou
09:26
07:33
Skvěle golman OT vyrazil helmou míček v situaci kdy neměl šanci nic vidět.
04:35
OT dostalo jednu z prvních větších šancí kdy skóre vyrovnat. Zatím stále stav 0:1 pro pro Litomyšl
02:50
Max Holásek získal krásnou a čistou přihrávku od Toma Řehůřka a z první míří na zadní roh brány.
02:49
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Max Holásek, asistoval #21 Tomáš Řehůřek (0:1).