2:1
3:0
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:3
16. Karolína Bulvová, 22. Karolína Bulvová, 23. Petra Šteklová, 55. Karolína Bulvová, 58. Karolína Bulvová, 60. Petra Šteklová - 15. Lada Flachsová, 17. Aneta Weissová, 36. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Urban; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Vendula Lisá 32 - Tereza Kalousová 34; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:0;
Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér):
Vyrovnané utkání, které jsme naštěstí zlomily na svoji stranu. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme klidnou cestu domu.
Komentář hostů Pechánková Denisa (Vedoucí):
Utkání začalo ve vysokém vyrovnaném tempu, které bylo zajímavé i pro divácké oči. Naše mentalita nesmí povolovat ani kvůli jednogólovému rozdílu a na tom musíme zapracovat. Nyní se již připravujeme na zítřejší utkání a dnešek házíme za hlavu. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 16:13
60:00
59:45
Koulová netrefuje úplně prázdnou bránu. Co k tomu říct
59:11
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová bez asistence (6:3).
57:30
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #6 Klára Bačkovská (5:3).
56:00
Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil #2 Lada Flachsová.
54:00
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
54:00
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #13 Eliška Malíková (4:3).
54:00
Bulvová kompletuje hattrick
51:45
Malíková dnes nemá svůj den. Tutovky však nepadají na obou stranách
48:00
Bulvová opět krásně proběhla půl hřiště a nahrávkou na Kučerovou vytváří krásnou šanci
38:00
Bulvová překvapila všechny v hale, když přečíslení 3 na 2 vyřešila přihrávkou golmance, na kterou by sedl motýl
35:28
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #10 Nela Havlínová (3:3).
34:40
Vyloučen hráč #21 Veronika Křečková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
Krásná příhra Bulvové a vzniká break pro Koulovou. Střela však letí mimo
25:15
Vyloučen hráč #68 Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
24:30
Nepořádný míček Koulová zpracovat nezvládla
23:00
Ve velké šanci se možná i omylem objevila Bačkovská gól však nepadl
22:15
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (3:2).
22:15
Neuvěřitelnou formu potvrzuje Kleknerová. Po její krásné nahrávce Šteklová posílá Strašecí do vedení
21:30
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (2:2).
21:30
Oba góly zatím vstřelila Bulvová, doufáme že jí střelecká pohoda vydrží do konce zápasu
17:06
Vyloučen hráč #16 Jitka Tóthová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
17:06
Vyloučen hráč #7 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nesportovní chování.
16:40
O pobavení diváků se postaral realizační tým Litvínova s rozhodčíma
16:10
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #7 Aneta Weissová, asistoval #11 Veronika Kundertová (1:2).
15:30
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #9 Leontýna Káralová (1:1).
15:30
Skoré dnešního zápasu otevírá Bulvová dorážkou
15:20
Křečková se sama vydala středem. O míček však přišla. Následovala střela Bulvové těsně mimo
14:00
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #2 Lada Flachsová, asistoval #10 Nela Havlínová (0:1).
13:50
Kleknerová přestřeluje bránu
11:07
Vyloučen hráč #23 Veronika Petrová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení.