2:0
2:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hattrick Brno B 9:1
5. František Blažek, 6. Dennis Šťastník, 7. David Sedláček, 12. David Sedláček, 13. David Sedláček, 19. David Sedláček, 28. František Blažek, 44. David Přibil, 45. Damian Jelínek - 44. Marek Konečný; rozhodčí: Radim Jílek - Tomáš Olbert; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Pechura -1 - Stanislav Buchta ?; po třetinách: 5:0, 2:0, 2:1;
45:00
44:09
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #46 Libor Kuba (9:1).
43:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil bez asistence (8:1).
43:32
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #8 Marek Konečný, asistoval #82 Vojtěch Novák (7:1).
30:00
30:00
27:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #75 Martin Vavřina (7:0).
23:01
Vyloučen hráč #19 Matěj Novotný družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za bránění ve hře.
18:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #75 Martin Vavřina (6:0).
16:47
Vyloučen hráč #13 Vojtěch Holcman družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
12:51
11:12
06:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #7 František Blažek (3:0).
05:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Dennis Šťastník, asistoval #46 Libor Kuba (2:0).
04:53
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Jílek a Tomáš Olbert.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno B:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: František Blažek, Martin Vavřina, David Sedláček, David Přibil, Libor Kuba