1:1
5:1
- : -

ASK Orka Čelákovice - SK Florbal Benešov 8:3
12. Martin Remeš, 16. Marek Korych, 37. Jan Sedlák, 41. Marek Korych, 44. Ondřej Špalek, 44. Václav Kramel, 59. Jakub Doutnáč, 60. Marek Korych - 13. Jan Pavlíček, 31. Martin Šimek, 58. Ladislav Vorel; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Filip Leibl; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 16 - Šimon Zídek 20; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:1;
Komentář domácích Zmátlo Šimon (Vedoucí):
První a třetí třetina byly v naší řežii. Ve druhé jsme byli příliš ospalí. Začátek třetí třetiny rozhodl toto utkání. Stále nás ale trápí kvalita zakončení a situace příliš přehráváme. Jdeme však správnou cestou. Příště budeme ještě lepší.
Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
Dnes jsme podali nejlepší výkon v poslední době, bohužel rozhodl začátek třetí třetiny, kdy jsme dostali tři rychlé branky a zápas byl v podstatě rozhodnutý. Gratulujeme soupeři k vítězství
60:00
Střely ve 3. části: 13:6
60:00
59:58
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #23 Daniel Korych (8:3).
59:58
Po souhře Korychů dokázal Korych M zkompletovat hattrick
59:00
Vstupujeme do poslední minutky dnešního představení
58:11
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #17 Jakub Čáp (7:3).
58:11
Špalek na pravém mantinelu vystihl přihrávku hostů, propasoval míček ku Doutnáčovi a ten trefil prázdnou kasu
57:50
Benešov stále zkouší v 6
57:43
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (6:3).
57:43
Vorel sám před Žáčkem vykřesal jiskřičku naděje
57:11
Žáček další zákrok, za odměnu dostal sekyrku od Vorla
56:16
Vyloučen hráč #23 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování florbalky.
56:16
Benešov zkouší štěstěnu při hře bez golmana, típ  páadem hraje 6 proti 4
55:30
Nadechne se Benešov k závěrečnému tlaku?
52:42
Korych M vzal řešení situace 3v1 na sebe a musím říci, že to nebylo štastné řešení
52:18
Střelu Špalka vytáhl brankář konečky prstů
51:45
Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
51:45
Rozmíška Vorla se Sedlákem, končí vyloučením hostujícho hráče
51:00
Na světě jsou jisté některé věci, datum, kdy se platí nájem, čas Vánoc a Doutnáč na trestné lavici
50:58
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
47:03
Vyloučen hráč #47 Ondřej Tichý družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
43:47
Benešov stahuje na dvě lajny, Orka má již více střel než ve druhé třetině, platí zde staré otřepané, není ranky, není branky
43:31
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #17 Jakub Čáp (6:2).
43:31
Kramel nyní zakončil s hokejkou v povolené výšce a raduje se z branky
43:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #23 Daniel Korych (5:2).
43:00
Špalek vyšťouchl míček z hostující hole, narazil si s Korychem D u mantinelu a ze středu navyšuje vedení Orky
42:13
Zatím stále sledujeme vyčkávající hru, více akce je občas vidět i v pořadu Panorama
41:08
Čáp našel Kramela, ten balon za zády brankáře usměrnil vysokou holí, orka každopadné zažíva vstup do třetiny z řiše fantazie
40:34
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #29 Jan Sedlák (4:2).
39:58
Omluva Kolářovi, který se přesunul do jiné formace, tím pádem vůbec netuším, kdo dohrál
39:00
Orka na balonku, obrana Benešova se posouvá jak čas dnes v noci
38:00
Špalek si z posledního troufl do dvou bránících soků, jeho pokus nevyšel, ohrožení branky Orky se k jeho radosti nekoná
37:13
Do hry zasahuje Kohut, vypadá to, že svou píseň labutí zazpíval Kolář Jan
36:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #17 Jakub Čáp (3:2).
36:29
Orka z minima vytěžila maximum, Čáp nabil na středu Sedlákovi, který vrací vedení na stranu domácích
35:49
Orka již v držení míčku, nepřesné nahrávky však kazí potenciální střelecké pokusy
35:20
Orka se nemůže dostat k balonku
34:55
Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
34:55
Korych M pláchl po mantinelu do rohu, kde začal točit s loptou, na to neměl náladu Pavlíček a poslal ho k zemi
32:10
O hře Orky ve druhé třetině vypovídá nejvíce fakt, že má dvě střely, Benešov pálil sedmkrát
31:17
Ofenzivní hráči Orky šli spolu směrem branka hostů na mantinelu Špalek volný, blok zhatil jeho pokus
30:32
Orka se do zakončení dostává s těžkostí kachen plujících proti proudu
30:16
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #22 Michal Vojtíšek (2:2).
30:16
Vojtíšek sehrál Šimkovi na levý mantinel a ten střelou o vzdálenější tyč srovnává
29:51
Přesilovka Benešova je spíše vyčkávající míček moc nelítá
29:18
Vyloučen hráč #21 Jakub Jareš družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:20
Jareš proniká kupředu a sehrává pod sebe(nacvičená akce), poté doskotačil až k zakončení, nesrovnal mířidla a rozehrává Benešov
17:11
Kramel se fintičkou pokoušel najít Doutnáče na středu, jeho srandu kazí Vojtíšek
15:52
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych bez asistence (2:1).
15:52
Korych M se otočil, vystřelil a dává branku, kterou si otevřel bodový účet v našem spolku
15:42
Střela Korycha D orazítkovala nohu brankáře, ten samý hráč poté netrefil kasu po krosu
14:40
Zákrokem se nám připomněl Žáček
14:20
Domácí se postupným útokem snaží najít skulinku v hostující defenzivě
12:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #28 Martin Poláček (1:1).
12:58
Benešov rychle vytáhl míček do rohu Orky, sehrál si na střed a dalekonosnou pumelenicí je srovnáno
12:44
Orka aktivnější
12:27
Po backhandu Špalka slyšíme zvuk břevna
11:05
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #18 Martin Remeš, asistoval #80 Adam Hájek (1:0).
11:05
Hájek nastřelil na velké brankoviště,kde se zrovinka ochomýtal Remeš a pohotově vstřelil úvodní branku