2:3
6:1
- : -

Florbal Chomutov B U23 - Florbal Sokolov 8:5
30. Martin Šnobr, 33. Tomáš Podubecký, 52. Martin Tvrdek, 54. Martin Tvrdek, 55. Matyáš Rauscher, 57. Filip Nevšímal, 60. Adam Manas, 60. Adam Manas - 15. Jan Hlavsa, 25. Aleš Hoch, 29. Petr Kleiner, 32. Aleš Hoch, 59. Petr Kleiner; rozhodčí: Lukáš Kešner - Petr Neumaier; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Leština 17 - Ondřej Heimerle 19; po třetinách: 0:1, 2:3, 6:1;
Komentář domácích Bocian Martin (Trenér):
Dlouho se nám nedařilo dostat naší hru do pohybu a vytvářet si gólové příležitosti a tlak. Soupeř zkušeně využíval našich chyb a nedůslednosti. Až ve třetí třetině jsme se dostali do vyššího tempa a výsledek otočili v náš prospěch. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
Komentář hostů Mosler Štěpán (Trenér):
Naše tragická třetí třetina rozhodla o výhře hostů. Pokusíme se zvýšit tréninkové dávky z nuly alespoň o jeden více. Uvidíme. Gratulujeme soupeři, děkujeme rozhodčím...
60:00
Střely ve 3. části: 10:6
60:00
59:50
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #5 Adam Manas bez asistence (8:5).
59:40
Hosté hrají bez brankáře.
59:00
58:52
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner bez asistence (6:5).
58:20
František Kubík se dostává k míčku, běží sám na bránu, ale chybným gestem míček ztrácí.
57:39
Vyloučen hráč #21 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:19
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #45 Filip Nevšímal, asistoval #50 Martin Peksa (6:4).
55:10
Leština si připisuje další neuvěřitelný zákrok, který pomohl domácímu týmu před hrozící zkázou.
54:28
Leština zachraňuje domácí družstvo před vyrovnáním hostujícího družstva.
54:09
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #17 Marek Nekuda (5:4).
53:27
Domácím se fantasticky povedlo vyrovnat skóre a už se stačí dostat pouze do vedení.
53:17
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #44 Martin Tvrdek, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (4:4).
51:27
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #44 Martin Tvrdek, asistoval #50 Martin Peksa (3:4).
51:27
Domácí snižují a zbývá jim už pouhá jedna branka do vyrovnání.
50:35
Šulaj posílá na Dolejšího a ten přihrává před hostující branku.
49:48
Rauscher zasahuje a dostává se k míčku.
49:06
V hledišti tohoto zápasu, k tomuto utkání přihlíží 78 diváků.
48:40
Kapitán Kleiner se dostává přes střed.
45:21
Chomutov si dokázal vybojovat míček.
42:55
Domácí stále hledají cestu do hostující brány, ale Heimerle zvládá efektivně ubránit jejich útoky.
42:25
Chomutov fauluje a Sokolov se dostává k míčku.
40:01
Úvodní bule dnes podruhé pro Florbal Chomutov B U23.
38:47
Blíží se poslední minuta a na míčku jsou domácí.
38:08
Leština se natahuje a připisuje si další zákrok.
37:41
Hosté si kombinují přihrávky přes střed.
36:28
Leština svým fascinujícím zákrokem zabránil gólu.
36:02
Chomutov se snaží najít cestu na útočnou polovinu, ale zatím se nedaří..
34:10
Šnobr pokládá čepel mezi přihrávku hostujících hráčů a dostává se tím tak k míčku.
33:06
Hosté se opět dostávají přes domácí útok a čeká je se vypořádat s obranou.
32:00
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #32 Tomáš Podubecký, asistoval #50 Martin Peksa (2:4).
31:35
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #39 Aleš Hoch, asistoval #7 Jan Skopový (1:4).
29:54
Tesař se pomalu dotesává k volnému úderu.
29:01
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #21 Martin Šulaj (1:3).
28:34
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #39 Aleš Hoch (0:3).
28:21
Chomutov se snaží o efektivní presink.
27:18
Domácí se drží na své polovině.
24:29
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #39 Aleš Hoch, asistoval #16 Štěpán Mosler (0:2).
24:08
Nekuda po odraženém míčku dostává do obličeje.
23:41
Hra se přelává ze strany na stranu.
22:30
Nekuda trefuje tyč.
21:26
Podubecký se společně s míčkem dostává na útočnou polovinu.
20:01
Úvodní bule druhé třetiny pro Florbal Sokolov.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:10
20:00
19:06
Hosté mají větší převahu nad svojí hrou.
17:57
Vyloučen hráč #39 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
16:48
Další fascinující střela Martina Šulaje, která šla do brankáře.
15:42
Domácí jsou stále v oslabení, ale zatím se drží na míčku.
14:54
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #16 Štěpán Mosler (0:1).
14:26
Vyloučen hráč #5 Adam Manas družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání.
13:33
Chomutov se dostal do oslabení, ale nechybělo příliš a Michal Marek málem vstřelil branku.
13:03
Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
11:01
Rauscher si nadhodil míček, ale nestihl ho doběhnout.
10:16
Hoch zakopl o míček a přišel tím tak o možnost vést útok.
08:23
Michal Marek zblokoval útok hostujícího týmu.
06:41
Šulaj střílí a trefuje Pretlovo nohu stojící před bránou hostujícího týmu.
05:07
Rauscher se dostal ke skvělé šanci zakončit, ale netrefil se do míčku.
03:48
Šulaj vybojoval míček a přihrává Podubeckému.
03:13
Manas se dostává do před brankového prostoru a střílí na brankáře.
01:47
První střelu v tomto utkání posílá Sokolov a trefuje tyčku.
00:01
Úvodní bule pro Florbal Chomutov B U23.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Petr Neumaier.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Lukáš Konvalina, Milan Skopový, Jan Skopový, Štěpán Mosler, Aleš Hoch
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B U23: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Matěj Dolejší, Martin Pretl, Martin Šulaj, Martin Šnobr, František Tadeáš Kubík