4:2
2:2
- : -

Kralupy Wolves - Florbal Ústí B 9:8
17. Jan Řehák, 18. Petr Husťák, 19. Filip Janouch, 26. Jakub Hájek, 30. Petr Husťák, 32. Pavel Procházka, 32. Jan Michálek, 41. Petr Husťák, 44. Jan Suk - 1. Vladimír Štorek, 1. Jindřich Grosse, 12. Filip Kučaba, 13. Jindřich Grosse, 30. Leoš Nergl, 34. Leoš Nergl, 51. Jan Simeon Kimmer, 56. Hynek Nikolič; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 5 + Jiří Horský 4:7; využití: 2:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Jan Blaho 29 - Jan Hrstka 28; po třetinách: 3:4, 4:2, 2:2;
Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér):
Metoda povolit přitáhnout zafungovala skvěle, tak jak jsme natrénovali. Díky za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí):
Poklidný nedělní večer v Kralupech, to máme rádi. Čekali jsme že na mini ihrisku se bude servírovat porce něčeho pikantního, ale že nám kuchaři naservírují guláš, to jsme nečekali. Škoda nevyužitých přesilovek a my si jdem do hospody nastudovat odstavce pravidel o trestném střílení. Díky a hezký zbytek neděle.
60:00
Střely ve 3. části: 15:13
60:00
59:45
Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování.
59:45
Vyloučen hráč #12 Karel Urban družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:31
Timeout Florbal Ústí B
56:37
Hosté snižují dalším gólem na 8:9. Teď to bude teprve jízda.
55:38
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (9:8).
53:58
Poslední pětiminutovka do konce dnešního utkání. Míček lítá tam zpátky. Dnes trochu masakr.
50:56
Zeman krásnou střelou na Kimmera. A je to sedmý gól pro Ústí.
50:22
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #67 Jan Simeon Kimmer, asistoval #84 Pavel Zeman (9:7).
48:34
Kučaba strčil do Suka a má to za dvě minutky. Vlci si zahrají další přesilovku.
47:53
Vyloučen hráč #14 Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:07
Blaho i Hrstka mají co dělat. Jedna střela za druhou. Hra je rychlá a napínavá.
44:41
Hra je dost vyostřená na obou stranách. Hlavně aby se někomu něco nestalo. Slyšíme každou chvíli píšťalku. Oba týmy předváději skvělé akce!
43:50
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #14 Filip Kučaba.
43:22
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #61 Ondřej Diepolt (9:6).
43:22
A je to tady! Dvě vteřiny před ukončení přesilovky se Suk trefuje!
42:06
Strnad omylem shodil Mazánka a bude se hrát další přesilovka. Kralupy mají šanci na gól.
41:24
Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:21
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #12 Karel Urban (8:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:13
40:00
39:54
Máme tu skoro konec druhé třetiny. Utkání je momentálně vyrovnané. Oba týmy předvádí skvělé akce. Těšíme se na třetí třetinu.
37:12
Hosté jsou komplet. Kralupy bohužel nevyužily přesilovku. Bude to tvrdý zápas.
35:50
Dneska tu máme již několikáté vyloučení. Kimmer nechtěně seknul Husťáka a jde na trestnou. Snad se domácím povede vsítit branku.
35:11
Vyloučen hráč #67 Jan Simeon Kimmer družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
34:54
Vlček ohrozil domácí branku. Naštěstí netrefil prázdnou branku.
34:04
Suk nedovoleně narazil do Strnada a jde na trestnou. Hosté opět využili přesilovky a snižují brankový rozdíl.
33:29
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl bez asistence (7:6).
32:53
Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:22
Vidíme moc pěknou hru. Kralupy se do toho obuly a je to znát. Hned se jim povedlo dostat se do vedení o dva góly.
31:49
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (7:5).
31:22
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #66 Pavel Procházka, asistoval #32 Jan Suk (6:5).
30:00
Kralupy byly chvíli ve vedení. Bohužel za nedovolené vrážení šel na trestnou Mazánek a hosté toho ihned využili. Grosse našel Nergla. Stav 5:5.
29:58
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #19 Jindřich Grosse (5:5).
29:50
Vyloučen hráč #29 Aleš Mazánek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:31
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #87 Marek Čejka (5:4).
26:28
A máme vyrovnáno. Husťák skvěle Hájkovi před branku a ten se nemílil.
25:32
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #6 Petr Husťák (4:4).
23:47
Vyloučen hráč #67 Jan Simeon Kimmer družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hra na zemi.
23:47
Další přesilovka pro Vlky. Tentokrát Kimmer zahrál na zemi.
22:54
Úžasná obrana vlčí branky. Hostům se nepodařilo využít přesilovky. Máme tu 5 na 5.
21:15
Ojoj Vlci ve třech. Adam Kozel bohužel zahrál na zemi.
20:47
Vyloučen hráč #5 Adam Kozel družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hra na zemi.
20:09
Další třetina začíná přesilovkou pro Ústí. Horský musí ještě dvě minuty vydržet.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:11
20:00
19:21
Bohužel tu máme první 2+2 vyloučení pro Horského. Hosté si zahrají pěkně dlouhou přesilovku. Snad se Vlci nedají a svojí skvělou obranou nedovolí ohrozit jejich branku. Stav utkání po první třetině je 3:4 pro Ústí. Viděli jsme skvělý obrat Wolves!
18:37
Vyloučen hráč #21 Jiří Horský družstva Kralupy Wolves na 2+2 minuty za hrubost.
18:27
Dvakrát využitá přesilovka Kralup a k tomu Janouchův gól. Velký obrat! Kralupy skoro dotahují.
18:21
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #26 Filip Janouch, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (3:4).
17:47
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #25 Jakub Hájek (2:4).
16:31
Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:09
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #66 Pavel Procházka (1:4).
15:57
Vyloučen hráč #19 Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:58
Stále čekáme na první vlčí gól, bohužel se nedaří. Nedaří se prostřelit Hrstku. Nikolič velká posila pro Ústí už třemi asistencemi pomohl k vedení Ústí. Stav v první třetine zatím 4:0 pro hosty.
12:21
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (0:4).
11:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #10 Hynek Nikolič (0:3).
09:18
Vyloučen hráč #14 Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
08:08
Konečně vidíme vyrovnanou hru. Vlci se probudili a ukazují, že umí předvést hodně pěknou akci. Ústecký brankař má svoji  branku pod kontrolou, teď už jen najít skulinku.
03:57
Vlci bohužel ve velkém zaspali a nemají moc šancí se dostat k ústecké brance. Ačkoliv ústečtí přijeli pouze v deseti hráčích, tak ukazují perfektní hru.
00:51
00:32
Ani jsme se nestihli pořádně rozkoukat a v první minutě vede Ústí 2:0.
00:10
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #19 Jindřich Grosse (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Jan Simeon Kimmer, Leoš Nergl, Hynek Nikolič, Vladimír Štorek, Jindřich Grosse
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Karel Urban, Adam Kozel, Marek Čejka, Petr Husťák, Jakub Hájek