5:2
1:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:7
2. Matěj Vrátný, 10. Patrik Altman, 19. Jakub Onderka, 24. Jakub Onderka, 30. Matěj Přindiš, 31. Aleš Gobel, 37. Matěj Vrátný, 39. Daniel Chatrný, 51. Daniel Chatrný - 11. Matyáš Kronovetr, 18. Matěj Jambor, 18. Matyáš Borek, 29. Kryštof Šejnost, 36. Ondřej Zlesák, 47. Matěj Jambor, 50. Matěj Jambor; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 3:1 + Filip Bezpalec 4; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 33 - Josef Šedivý 25; po třetinách: 3:3, 5:2, 1:2;
Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Trenér):
Po včerejším zápase, kdy bylo znát značné zklamání, tak dnes nastal super výkon ve všech ohledech. Od začátku jsme do uktání vstoupili výborně. Opět se v zápase objevily naše individuální chyby, po kterých jsme dali Chodovu čichnout. Dnes absolutně zasloužené 3 body do tabulky. Hráčům mockrát děkuji za výborný výkon. Doufám, že na tento výkon budeme navazovat i dále. Soupeři děkuji za utkání.
Komentář hostů Šindelář Milan (Asistent trenéra):
Divoká přestřelka se spoustou chyb skončila šťastněji pro soupeře.
56:26
Chodov se stále nevzdává a opět Antoniazimu přidává práci.
54:48
Domácí hrají v plném počtu.
53:36
Antoniazi vytáhl z rukávu tři skvělé zákroky.
52:48
Vyloučen hráč #65 Marek Zabral družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
52:33
Rozhodčí opět zvedají ruce, výhoda pro Chodov.
50:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #28 Jakub Onderka (9:7).
50:01
Domácí obrana uklidňuje hru na vlastní polovině.
49:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #68 Martin Škorpa (8:7).
48:52
Mikoláš si šikovně projel hřiště, dostal se před Šedivého a napálil mu to do helmy.
47:21
Hra se přelévá ze strany na stranu.
46:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #48 Lukáš Kafka (8:6).
45:22
Hosté si zatím v této přesilovce nepřipsali žádnou střelu.
44:34
Vyloučen hráč #74 Patrik Altman družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
43:12
Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro Chodov.
42:01
Domácí brankář je nyní obstřelován ze všech stran, ale svůj tým hrdinsky drží nad vodou.
40:38
Dva skvělé zákroky Antoniaziho proti střele a poté i dorážce Kronovetra.
38:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #24 Aleš Gobel (8:5).
38:13
Chodov drží míček na své polovině.
36:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #65 Marek Zabral (7:5).
36:22
Uplně stejný scénář na druhé straně. Vrátný je dnes při chuti a zapisuje si druhý gól.
35:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #57 Ondřej Štefek (6:5).
35:51
Chumel před domácí bránou vede ke střele Zlesáka, který se nemýlí.
33:55
Domácí šli 2na1, Borek tuto situaci parádně vyřešil a zachránil svůj tým před dalším gólem.
32:22
Hosté hrají v plném počtu.
30:37
Po chybě Mikoláše se ke střele dostal Kafka, Antoniazi však s tímto pokusem neměl sebemenší trable.
30:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #24 Aleš Gobel, asistoval #45 Daniel Chatrný (6:4).
30:09
Vyloučen hráč #27 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2+2 minuty za hrubost.
29:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Matěj Přindiš bez asistence (5:4).
29:37
Přindiš se s tím nepáral,  vzal míček, projel si hřiště a parádně zakončil.
28:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #13 Jan Štefek (4:4).
27:27
Chodov se pustil do osobky, čímž znemožnil domácím rozehrávku, a po chybě domácího hráče se i zaslouženě dostává k míčku.
25:47
25:18
Chmelář to zkusil tahem, ale míjí bránu.
23:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #28 Jakub Onderka, asistoval #45 Daniel Chatrný (4:3).
23:47
Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
23:47
Skvělá akce domácích Škorpu asi naštvala, po góle žduchl střelce branky a odnáší si dvě minuty.
22:53
Koudelka se ocitl v parádní pozici, kdy vystřelil z první a byla obrovská šance, že dá gól, avšak nakonec míjí bránu.
21:46
Chodovští obránci drží míček ve svém obranném pásmu.
18:03
Domácí asi nechtěli jít do šaten za nepříznivého stavu a po parádní střele Onderky je vyrovnáno.
17:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #28 Kryštof Šejnost (2:3).
17:57
Občas stačí 52 vteřin a zápas je otočen.
17:05
16:12
Sláma to zkusil z poloviny, ale ani touto střelou nad Antoniazim nevyzrál.
15:04
Antoniazi předvedl senzační rozštěp, díky kterému vyráží míček po pokusu Koudelky.
13:01
Chatrný vyslal pořádnou jedovku, škoda jen, že letěla nad.
11:34
Chodov obléhá útočnou polovinu.
10:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr bez asistence (2:1).
10:39
Kronovetr to vzal na vlastní ramena, uběhl ostravským obráncům a v samostatném nájezdu nedal Antoniazimu šanci.
09:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #74 Patrik Altman, asistoval #92 Martin Tomek (2:0).
08:32
Druhá ostravská lajna se dostala k bráně a Vrátný dokonce dvakrát zakončoval, ale ani v tomto případě nekončí tyto pokusy gólem.
06:23
Hraje se nahoru dolů, nyní jsme mohli vidět zajímavý pokus Chodova, kdy musel Antoniazi vyrážet míček helmou.
04:42
Domácí vyvíjí velký tlak na útočné polovině..
03:34
03:01
Kafka dvakrát prozkoušel Antoniaziho, ten však svůj tým podržel.
01:34
Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky.
01:34
Hned ve druhé minutě už divíme vyloučení na domácí straně.
01:21
00:01
Úvodní buly pro Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Adam Sláma, Robert Petr Koudelka, Filip Gabriel, Matyáš Kronovetr, Filip Bezpalec
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Adam Mikoláš, Daniel Chatrný, Jan Punčochář, Jakub Onderka, Aleš Gobel