4:1
2:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Torpedo Havířov 7:3
6. Nela Houšťová, 21. Bára Brančová, 24. Eva Smutná, 24. Romana Bačová, 37. Daniela Cihlářová, 50. Nela Houšťová, 53. Marie Pelánová - 20. Barbora Kučerová, 22. Hana Brůžková, 45. Sabrina Moravcová; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Nikol Krulová 15 - Lucie Waloszková 20; po třetinách: 1:1, 4:1, 2:1;
Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér):
Dnes tři klíčové body. Zlepšené zakončení oproti včerejšímu zápasu, sebevědomější přechod z obrany do útoku a dobrý týmový výkon! Holkám děkuji za odmakaný víkend, za tři body jsme rádi. Všem hezký zbytek neděle a Havířovu poklidnou cestu domů.
Komentář hostů Šochman Erik (Asistent trenéra):
Především chci poděkovat našim holkám, které i ve skromném počtu odmakaly celý víkend na 100%. Po včereších gólových hodech, jsme se do dnešního utkání herně dostali bohužel až od poloviny a to nás stálo lepší výsledek. Víme na čem dále pracovat a těšíme se na odvetu v domácím prostředí. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 10:9
60:00
58:51
Krulová předvádí velmi pěkný zákrok!
56:33
Giecková nyní zasypala Krulovou několika dorážkami.
55:43
Další jedovatá střela Smutné z poloviny.
54:54
Timeout Torpedo Havířov
52:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #14 Veronika Filáková (7:3).
52:29
Černá střílí od mantinelu, střela jde vysoko nad.
51:42
Giecková střílí, míjí bránu Znojma
49:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #11 Eva Smutná (6:3).
49:50
Dorážka Houšťové končí gólem!
48:35
Filáková si našla na středu Procházkovou, ta pálí z první a trefuje golmanku.
46:56
Brančová střílí, obránkyně hostů připraveny.
46:17
Bačová blokuje střelu hostů.
44:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #40 Sabrina Moravcová, asistoval #87 Barbora Kučerová (5:3).
44:03
Vyloučen hráč #96 Kristýna Černá družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
36:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #15 Daniela Cihlářová, asistoval #11 Eva Smutná (5:2).
35:55
Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hra na zemi.
34:10
Houšťová si parádně obhodila protihráčku a zakončuje kvalitní střelou.
32:33
Smutná posílá další střelu na bránu hostů.
29:39
Další střela Kalabové Ni. i tentokrát míjí bránu Znojma.
27:13
Kalábová střílí ze středu, míček se odráží mimo hřiště.
25:49
Míček na florbalce domácích.
23:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Romana Bačová bez asistence (4:2).
23:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná bez asistence (3:2).
21:53
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Hana Brůžková, asistoval #66 Niki Kalábová (2:2).
20:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #10 Bára Brančová, asistoval #20 Nela Houšťová (2:1).
19:48
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #28 Alexandra Glasová (1:1).
19:28
Filáková posílá střelu z půlky.
17:54
Brančová svojí střelou prověřuje Waloszkovou, ta je připravena.
16:04
Nesnídalová unikla a zakončuje střelou.
15:19
Dibelková střílí, trefuje obránkyni hostů.
13:03
Waloszková hasí šanci Znojma.
11:52
Znojmo se snaží rozehrát, hosté mu to ale velmi znepříjemňují.
09:42
Moravcová v šanci uklidit míček za záda Krulové, míjí bránu.
07:04
Smutná perfektně blokuje střelu hostů.
05:57
Smutná posílá nahrávku na Filákovou, ta střílí vysoko nad bránu.
05:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #10 Bára Brančová (1:0).
02:37
Oba týmy se snaží dostat do střelecké pozice, hra se tak přelévá z jedné strany na druhou.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Dominik Papp.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Natali Kalábová, Marika Marečková, Niki Kalábová, Lucie Giecková, Hana Brůžková
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Daniela Cihlářová, Soňa Dibelková, Bára Procházková, Barbora Eliášová, Eva Smutná