4:1
2:0
- : -

BLACK ANGELS - SK BIVOJKY LITVÍNOV 10:2
3. Eliška Nová, 5. Eliška Koželuhová, 12. Ema Košťálová, 15. Barbara Livorová, 22. Adriana Fricová, 24. Anna Staňková, 25. Eliška Podoláková, 40. Ester Janušková, 50. Barbara Livorová, 55. Eliška Nová - 17. Tereza Šalátová, 30. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 5:5; využití: 4:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 34 - Tereza Kalousová 33; po třetinách: 4:1, 4:1, 2:0;
Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér):
Dnes jsme opět utrpěli vítězství. Děkujeme, soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
Komentář hostů Šalát Petr (Trenér):
Za nás dnešní výsledek neodpovídá hře. Na začátku druhé třetiny jsme vypadli z tempa a to nás stálo pár zbytečných gólů. Třetí třetina naopak byla ve velice slušném tempu a soupeři jsme dokázali zavařit. Chyběl nám klid v zakočení. Slušný zápas, soupeři gratulujeme. Od příštích zápasů musíme začít sbírat body abychom se dostali tam, kam patříme.
60:00
Střely ve 3. části: 14:14
60:00
58:16
Bivojky neproměňují nájezd.
58:14
Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil #10 Nela Havlínová.
58:14
Vyloučen hráč #79 Eliška Podoláková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
58:00
Poslední dvě minuty utkání.
56:23
Domácí tlačí soupeře. Vsítí další branku?
55:00
Domácí proměňují přesilovku během první minuty hry v početní převaze.
54:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #43 Adriana Fricová (10:2).
54:26
Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
53:28
Bivojky roztáčí kolotoč přihrávek.
53:01
Domácí úspěšně brání
52:25
Vyloučen hráč #28 Lucie Svobodová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
50:48
Bivojky se (zatím marně) snaží zvrátit nepříznivý stav zápasu.
49:18
Domácích navyšují náskok.
49:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Barbara Livorová, asistoval #26 Magdalena Folková (9:2).
48:10
48:10
Tlak domácích vyústil v přesilovku.
48:00
Hra na obou stranách je v této fázi zápasu plná nepřesností.
47:00
Opět výborný zákrok domácí Kuchařové.
46:36
Hra se přelévá z jedné strany na druhou..
40:00
Bivojky v druhé třetině přestaly hrát beton. Budou aktivní i ve třetí třetině?
40:00
Střely ve 2. části: 15:13
40:00
40:00
Přestože hosté si vypracovaly několik šancí, domácí podržel brankář. Na konci třetiny domácí navyšují skore.
39:32
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #33 Tereza Tkadlecová (8:2).
29:50
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (7:2).
28:36
Skvěle Kuchařová
27:22
Litvínov teď právě hezky kombinuje, ale bez gólu
26:51
Vyloučen hráč #79 Eliška Podoláková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #43 Adriana Fricová (7:1).
24:07
Hanka Kuchařová si dnes zahraje i fotbal
23:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #29 Anna Žitná (6:1).
23:06
Střela Staňkové našla a zasáhla přesný cíl
21:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (5:1).
19:39
A hned ji krásnou individuální akcí následovala Košťálová, bohužel střela šla mimo
19:21
Nová si teď krásně povodila protihráčky na vlastní polovině hřiště
17:12
Prudká střela Košťálové ke vší smůle vedle
16:16
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #10 Nela Havlínová (4:1).
16:16
Hodně smolný gól co propadl za záda Kuchařové
14:59
Krásný únik Livorové končí jasým zakončením
14:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Barbara Livorová, asistoval #29 Anna Žitná (4:0).
11:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #90 Barbora Kupilíková (3:0).
11:39
Košťálová nyní prostřelila vše co jí stálo v cestě a zvyšuje
11:27
Vyloučen hráč #86 Leona Tancošová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky.
08:58
Domácí hráčky skvěle blokují pokusy hostí
08:23
Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:47
Dvě rychlé vyloučení a hosté mají výhodu 5 na 3
07:39
Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:15
Vyloučen hráč #95 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky.