4:1
7:3
- : -

Florbal Ústí - FBC Česká Lípa 16:5
14. Jan Samuel Polák, 15. Lukáš Plechatý, 16. Tomislav Matějka, 16. Jan Dobosz, 20. Jan Vondruška, 24. Matěj Macák, 26. Martin Horn, 28. Marek Chroustovský, 29. Štěpán Malý, 45. Matěj Macák, 48. Martin Horn, 49. Lukáš Plechatý, 50. Jan Vondruška, 55. Matěj Macák, 57. Aleš Vlach, 59. Jan Dobosz - 8. Ladislav Pekárek, 31. Ladislav Pekárek, 43. Ladislav Pekárek, 46. Václav Drahoš, 51. Adam Filip Hrdlička; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Šedivý; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 18 - Radek Dvořák 13, Milan Švajcr 11; po třetinách: 5:1, 4:1, 7:3;
Komentář domácích Stummer David (Trenér):
Dnes z naší strany konečně povedené utkání. Myslím, že jsme to všichni potřebovali. Víme, že na to máme, ale je to jen o tom chtít. Slušný výkon od všech tří lajn podpořený skvělým Vojtou. Na tomhle se dá stavět. Díky soupeři, skvělým divákům a pořadatelům za dnešní večerní zápas.
Komentář hostů:
Dnešní zápas jsme dobře začali bohužel po nešťastném gólu jsme se sesypali jak domeček z karet. Děkuji soupeři za zápas a přeji mu hodně štěstí do dalších bojů.
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
59:13
Plechatý dnes chytl střeleckou slinu
58:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #95 Martin Horn (16:5).
58:02
Vyloučen hráč #7 Adam Filip Hrdlička družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:49
Zátka skvělý bloku.
56:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #33 Jan Vondruška (15:5).
56:00
Matějka vybojoval zpátky míček a posílá ho dále Kadlecovi.
54:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #95 Martin Horn (14:5).
53:26
Horn samostatně běžel na bránu hostí, v patách měl jednoho hráče hostí, ale bohužel minul.
52:01
Vyloučen hráč #92 Matěj Macák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
51:35
Začíná tu být napjatá nálada i přes to, že Ústí vede.
50:49
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #7 Adam Filip Hrdlička, asistoval #37 Matyáš Flekl (13:5).
49:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #95 Martin Horn (13:4).
49:05
Šindelář se pkusil vystřelit na Praáka, ale míček letí mimo.
48:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Plechatý, asistoval #14 Martin Hrabánek (12:4).
47:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #33 Jan Vondruška (11:4).
47:28
Cobl se pokusil na míčku oběhnout branku Pražáka, ale byl zastaven.
45:44
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #25 Filip Cobl (10:4).
45:44
Pražák se zpočátku držel, ale hostím se nakonec podařilo ho prolomit.
44:29
Vyloučen hráč #55 Lukáš Plechatý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:23
44:08
Vyloučen hráč #28 David Ngo družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
43:48
Pražák stále drží svůj tým, chytá výborně.
42:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek bez asistence (9:3).
42:57
Pekárek si vstřelil hattrickový gól.
42:02
Dobosz neskutečná šance, vystřelil na prázdnou bránu, ale bohužel se netrefil.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:8
40:00
39:44
Vyloučen hráč #66 Štěpán Malý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:08
Domácí postavili před Pražákem hradbu, která nebyla prolomena.
38:07
Pražák chytá!
35:37
Horn a Hrdlička tvrdě padají k zemi.
30:06
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #21 Jan Zátka (9:2).
30:01
Ústí obrovská šance!
28:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #50 Jan Tůma (9:1).
28:05
Vondruška střílí pouze do boční síťky.
27:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #29 Aleš Vlach (8:1).
26:10
Hráči hostí se snaží prostřelit Pražákův štít, ale marně!
25:21
25:21
Střídání brankáře. Nový brankář #33 Milan Švajcr družstva FBC Česká Lípa
23:55
Pražák pozorný!
23:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #29 Aleš Vlach (6:1).
22:21
Matějka dostal nahrávku zpoza brány a střílí!
20:07
Vondruška hned ze začátku střílí přesně nad bránu!
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:7
20:00
19:48
Hráč hostí trefuje pouze tyčku Pražákovy branky.
19:27
18:26
Kadlec střílí, ale golman hostí je v pozoru.
17:35
Macák do bloku!
16:03
Vyloučen hráč #93 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
15:25
Góly tu opravdu padají jeden za druhým.
15:23
Timeout FBC Česká Lípa
15:23
15:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #93 Marek Kadlec (3:1).
14:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Plechatý, asistoval #33 Jan Vondruška (2:1).
13:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #9 Tomislav Matějka (1:1).
12:28
Pekárek střílel přímo u brány Pražáka z otočky, naštěstí pro Ústí se netrfil.
12:04
Několik akcí u brány hostí.
09:59
Plechatý rána jako z děla do brankáře hostí!
07:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek z trestného střílení (0:1).
07:57
Hráč hostí místo míčku trefuje Pražáka, je z toho nájezd.
07:52
Horn střílí z půlky hřiště.
05:03
Další střela Lípy, Pražák opět připraven!
02:10
Dobosz neváhal a vypálil!
01:33
Prážáka si již otestoval tým hostí, zjistil že je v pozoru.
00:01
Úvodní buly vyhrálo horko těžko Ústí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Radek Dvořák; hráči v poli: Matyáš Flekl, Václav Drahoš, Jan Zátka, Adam Filip Hrdlička, Samuel Vacek
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Vojtěch Pražák; hráči v poli: Jan Dobosz, Aleš Vlach, Matěj Macák, Jan Vondruška, Martin Horn