3:1
0:0
- : -

FBC Dobruška - TJ Sokol Jaroměř 3:1
6. Eliáš Hájek, 6. Eliáš Hájek, 8. Tereza Březovská - 4. Vojta Veinfurter; rozhodčí: Vladimír Lešák - Tereza Krkonošková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Tamáš ? - Lukáš Vojtěch -3; po třetinách: 3:1, 0:0;
24:00
Střely ve 2. části: 6:7
24:00
16:49
Vyloučen hráč #8 Ladislav Kopecký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
12:56
Vyloučen hráč #4 Michal Hertík družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 8:5
12:00
07:46
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #22 Tereza Březovská, asistoval #11 Tobiáš Skočdopole (3:1).
05:40
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #78 Eliáš Hájek, asistoval #96 Jakub Frajvald (2:1).
05:06
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #78 Eliáš Hájek z trestného střílení (1:1).
03:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #17 Vojta Veinfurter, asistoval #18 Adam Prokop Prokop (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Tereza Krkonošková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Vojtěch; hráči v poli: Miroslav Meloun, Tomáš Karban, Adam Prokop Prokop, Jan Kříž, Vojta Veinfurter