2:3
1:3
- : -

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:9
16. David Rybnikár, 18. Matyáš Moller, 33. Marek Zíka, 40. Jan Vaněk, 43. Matyáš Moller - 6. Petr Dolejš, 6. Adam Dvořák, 18. Lukáš Trojáček, 28. Adam Černý, 36. Matěj Doubek, 39. Jakub Loskot, 48. Jan Keyzlar, 58. Daniel Hrůza, 59. Jakub Loskot; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 18 - Luboš Zeman 15; po třetinách: 2:3, 2:3, 1:3;
Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér):
Shodli jsme se s klukama, že to byl jeden z našich nejlepších výkonů v této sezóně. Mohli jsme ze závěrečné hry bez brankáře udělat větší zápasové drámo. I tak nás těší, jak jsme potrápili favorita soutěže. Díky všem a příští týden na Fruko :-)
Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí):
Dneska nejhorší výkon v sezóně. Lituju všechny naše fanoušky, kteří si za námi udělali cestu a zároveň se jim omlouvám.Náš soupeř byl dneska naše hlava, i přesto jsem rád za 3 body. Příště budeme lepší.
60:00
Střely ve 3. části: 5:10
60:00
58:23
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #43 Matěj Doubek (5:9).
57:13
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #15 Lukáš Trojáček (5:8).
47:57
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #66 Jan Loskot (5:7).
47:52
Vyloučen hráč #91 Jiří Paďourek družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
46:18
Vyloučen hráč #71 Vojtěch Porazil družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
42:08
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Matyáš Moller z trestného střílení (5:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:8
40:00
39:52
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #63 Jan Vaněk, asistoval #26 Filip Rybnikár (4:6).
38:27
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #73 Jan Keyzlar (3:6).
35:38
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #58 Jakub Loskot (3:5).
32:17
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #9 Marek Zíka, asistoval #26 Filip Rybnikár (3:4).
30:18
Vyloučen hráč #63 Jan Vaněk družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #43 Matěj Doubek (2:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:9
20:00
17:59
17:45
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #23 Jakub Kotrba (1:3).
15:27
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #32 David Rybnikár, asistoval #61 Jan Svoboda (1:2).
05:58
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #37 Vítězslav Holub (0:2).
05:17
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Luboš Zeman; hráči v poli: Patrik Plocha, Adam Černý, Jakub Loskot, Matěj Doubek, Jan Keyzlar
00:00
Line-up domácích FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: hráči v poli: Jiří Paďourek, Jan Vaněk, Filip Rybnikár, Karel Eichler, Marek Zíka