2:0
4:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FBK Draci Hořice 6:0
1. Vojta Veinfurter, 6. Vojta Veinfurter, 15. Petr Záliš, 16. Vojta Veinfurter, 17. Jan Kříž, 18. Jakub Paletář; rozhodčí: Pavel Špryňar - Maximilián Mako; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Denis Jirka ? - Petr Burian ?; po třetinách: 2:0, 4:0;
24:00
Střely ve 2. části: 7:1
24:00
17:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Jakub Paletář, asistoval #15 Petr Záliš (6:0).
16:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #22 Jan Kříž, asistoval #13 Tomáš Karban (5:0).
15:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #17 Vojta Veinfurter, asistoval #13 Tomáš Karban (4:0).
14:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Petr Záliš, asistoval #11 Martin Sofilkanič (3:0).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 10:3
12:00
09:41
Vyloučen hráč #3 Michal Pospíšil družstva FBK Draci Hořice na 2 minuty za sekání.
05:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #17 Vojta Veinfurter, asistoval #10 Martin Stibor (2:0).
00:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #17 Vojta Veinfurter, asistoval #7 Miroslav Meloun (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Maximilián Mako.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Draci Hořice:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Denis Jirka; hráči v poli: Tomáš Karban