3:1
1:4
- : -

BLACK ANGELS - Tatran Střešovice 4:9
23. Matouš Burian, 24. Jakub Hromada, 39. Filip Neklan, 56. Vojtěch Novotný - 10. Matěj Havlas, 13. Martin Čermák, 18. Marek Beneš, 20. Ondřej Němeček, 37. Martin Šindelář, 43. David Šimek, 48. Matěj Havlas, 54. Jonáš Kreysa, 60. Marek Hozman; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 280; zásahy brankářů: Daniel Körber 16 - Lukáš Kříž 13; po třetinách: 0:4, 3:1, 1:4;
Komentář domácích:
Komentář hostů:
60:00
Střely ve 3. části: 2:6
60:00
59:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #50 Marek Hozman, asistoval #92 Matěj Čelakovský (4:9).
56:28
Timeout BLACK ANGELS
56:28
Vyloučen hráč #77 Tomáš Hanák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:28
Tomáš Hanák dostává dvě minuty za nedovolenou vzdálenost
55:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Vojtěch Novotný, asistoval #17 Matouš Burian (4:8).
53:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #32 Martin Čermák (3:8).
53:12
Tatran využívá přesilovou hru a odskakuje do vedení 8:3
51:52
Vyloučen hráč #93 Radek Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky.
50:13
Sůva se obtočil kolem obránce Tatranu a zkusil vystřelit. Jeho střelu ale Kříž chytá
47:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (3:7).
42:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #25 Pavel Sládeček (3:6).
39:59
Tato třetina patřila hlavně domácím, kteří dokázali vstřelit několik gólů. V této třetině bylo také hodně vyloučení.
38:34
Vyloučen hráč #25 Pavel Sládeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
38:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #69 Filip Neklan, asistoval #93 Radek Hanák (3:5).
37:33
Vyloučen hráč #8 Jonáš Kreysa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:33
Kreysa dostává podruhé v tomto utkání trest na dvě minuty. Tentokráte za nedovolené vrážení
36:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (2:5).
23:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #69 Filip Neklan (2:4).
23:01
A máme zde další gól domácích. Prosadil se kapitán Jakub Hromada
22:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #16 Vojtěch Novotný (1:4).
22:08
A máme zde první branku domácích. Prosazuje se Matouš Burian po nahrávce Vojtěcha Novotného
19:59
Pvní třetina skončila poměrem 0:4. Tatran těží hlavně díky zkušeným hráčům a také díky vysoké produktivitě. Domácí měli ovšem také mnoho příležitostí ke vstřelení gólu, ale Kříž je zatím k nepřekonání
19:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #23 David Šimek (0:4).
19:16
Tatran využívá přesilovou hru. Prosadil se Ondřej Němeček
18:00
Vyloučen hráč #71 Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
17:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš bez asistence (0:3).
16:33
Boček prošel okolo obránců Tatranu, ale jeho střela mířila daleko nad branku Kříže.
12:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #25 Pavel Sládeček (0:2).
12:46
Tatran ukořistil míček na vlastní polovině a z následné šance se dokázal prosadit Čermák
12:19
Tatran zatím brání úspěšně a nepouští domácí do šancí.
11:23
Vyloučen hráč #8 Jonáš Kreysa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:05
Kreysova nebezpečná střela pouze do připraveného brankáře domácích
09:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (0:1).
09:24
Tatran se ujímá vedení. Prosadil se Matěj Havlas. Asistoval mu Marek Beneš. Gol padl po křížné přihrávce do odkryté branky.
06:42
Sůva v situaci dva na jednoho zvolil střelbu. Kříž jeho pokus chytá.
04:06
Jakub Boček se ocitl ve velké šanci, ale jeho pokus byl zblokován.
02:24
Během prvních minut jsme mohli vidět mnoho osobních soubojů na obou stranách.
01:18
V úvodu jsou zatím aktivnější domácí.
00:01
První buly tohoto utkání vyhrává tým Black Angels.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Němeček, Šimon Vavroušek, Matěj Havlas, Marek Beneš, Tomáš Hanák
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Martin Obuškevič, Filip Neklan, Lukáš Sůva, Matěj Boček, Jakub Hromada
00:00
Vážení florbaloví diváci. Zdravíme vás u dnešního zápasu mezi domácími  Black Angels a týmem hostí Tatran Střešovice.