1:1
0:2
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - Florbal Ústí 1:3
39. Nikola Bursová - 26. Klára Dvořáková, 50. Markéta Kociánová, 50. Markéta Kociánová; rozhodčí: Jan Paleček - Samuel Uhliarik; vyloučení: 0:5; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 7 - Veronika Novotná 32; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:2;
Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér):
Prohry bolí ale v naší situaci jsou vítané. Je těžké nést celou sezonu břemeno favorita a tento budíček jenom vítáme. Co se týče zápasu tak paradox je ten, že náš výkon byl kvalitní, soupeř postavil klasický prešovský betonek a měl za zády ještě jednu stěnu. Hra na balonu dnes super, chuť taky byla. Bohužel, naše selhání je dnes jednoduše v koncovce. Poučíme se a budeme lepší!
Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér):
I takové věci se stávají. Dnes se to sešlo. Holky do jedné bojovaly - za sebe, za lajnu, za tým. Díky za takové zážitky a v úterý na tréninku na viděnou. Velká pochvala směrem k rozhodčím, jak celý zápas komunikovali.
60:00
Střely ve 3. části: 12:2
60:00
59:39
Střela Zelené končí za mantinelem.
59:15
Kubíková z půlky hřiště netrefuje prázdnou bránu domácích.
56:22
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
56:22
Po krátké poradě domácích nastupují Tygřice v šesti.
Povede se jim tato výhoda využít? To se dovíme na konci pořadu.
56:10
I čtvrtou přesilovku hostující hráčky Ústí přečkaly bez inkasovaného gólu.
55:28
Smůla Tigers pokračuje - Hamerníkové se nepovedlo trefit balonek na malém brankovišti před prázdnou sítí. Mrázková o chvíli později posílá home run do basketbalového koše.
55:11
Šusterová po rychlé kombinaci míjí skoro odkrytou branku.
54:00
Vyloučen hráč #27 Adéla Kubíková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
54:00
Anketa:
Podaří se domácím konečně využít přesilovku?
53:37
Domácí hráčky se drží pokynů realizačního týmu a opravdu se snaží všechno posílat na kasu. Zatím teda bezúspěšně.
52:15
Chvátalová se i přes napadání sopeřek dostala ke střele...těsně vedle...
50:25
Mrázková z otočky míjí prostor mezi tyčkami.
49:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová bez asistence (1:3).
49:46
Kociánová využila přečíslení 2 na 1 a rychle přidává další gól hostů!
49:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #38 Barbora Gabrielová (1:2).
49:06
Standartka Ústí z útočného rohu končí dalším gólem!
48:15
Hamerníková netrefuje po krosové přihrávce Horákové.
44:40
Hamerníková po dlouhém pasu od Šusterové chtěla usměrnit balonek do branky, Novotná je ale připravená.
44:05
Hráčky Ústí zodpovědně blokují střely.
44:00
42:45
Ani třetí přesilovku zápasu domácí nevyužili.
41:47
Němcová vyslala prudkou střelu od mantunelu, balonek ale znovu končí za mantinelem.
40:26
Vyloučen hráč #87 Natálie Neumanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
40:02
Třetí periodu začínají na balonku Tigers, hráčky Ústí je však o míček připravily. Kombinaci však zastavuje další faul hostů.
40:00
40:00
Hráčky se rovnají na poslední úvodní buly.
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
38:10
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #49 Eliška Mrázková (1:1).
38:10
Po několika dorážkách ze všech stran se Bursové povedlo dostat balonek za brankovou čáru a máme vyrováno!
35:15
Na Tigers se začíná projevovat nejistota způsobená dnešní střeleckou impotencí.
32:30
Hráčky Ústí vstoupily do druhé třetiny nabuzené a stále navyšují svou aktivitu. Kromě vedoucího skóre z toho těží i více času na balonku a nějaké ty celkem nebezpečné šance.
32:02
Šusterová úplně sama na středu, její střelu ale sabotoval hvizd rozhodčího.
31:00
Němcová zachytila rozehrávku hostů, přihrávkou v otočce hledala spoluhráčky na brankovišti, Chvátalové ale proletěl balonek kolem čepele.
30:20
Ani druhá přesilovka nepřinesla domácím první branku.
29:45
Křižnou přihrávku Hamerníkové směřovanou na Mrázkovou odhadla bránící soupeřka a Ústí se skoro dostalo do úniku.
29:15
Mrázková vyslala zákeřnou střelu z první od mantinelu, Novotná však balonek spolehlivě vyráží mimo nebezpečí.
28:05
Vyloučen hráč #7 Markéta Kociánová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
28:05
Horáková zaplula s míčkem mezi 3 soupeřky a vynutila si další faul soupeřek.
27:43
Další šance Ústí končí střelou za mantinel.
27:14
Horáková přesprintovala skoro celé hřiště, na závěr ale střílí do bloku.
26:20
Bursová na poslední chvíli zabránila úniku hostů do přečíslení 2 na 1.
25:05
Hráčky ústí po několika povedených přihrávkách na útočené polovině otevírají skóre dnešního utkání.
25:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #59 Klára Dvořáková, asistoval #22 Tereza Halouzková (0:1).
25:00
Hráčky Ústí se začínají dostávat více do hry.
24:00
Druhá třetina začíná trochu rychleji, hráčky se asi snaží zahřát v chladné hale.
22:45
Skalová zpoza branky mazanou přihrávkou našla Němcovou, ta ale míček v brankovišti netrefila zrovna ideálně.
21:43
Viktorové se uprostřed hřiště otevřel prostor na střelu, bohužel ale pálí těsně nad branku Ústí.
21:25
Přesilovka domácách končí aniž by se Tigers dostaly ke střele.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny pro domácí, hráčky Tigers tedy můžou plynule přejít do přesilovky.
20:00
Střely v 1. části: 12:2
20:00
19:27
Vyloučen hráč #48 Daniela Tomanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
19:20
Bursová se doslova prodrala kolem mantinelu a vybojovala si faul. Po minutové výhodě domácích uvidíme první přesilovku zápasu.
18:30
Panešová znovu zkusila ohrozit branku Ústí, balonek ale odskákal těsně vedle.
17:30
Horáková poslala střelu z půlky hřiště, Novotná na druhý pokus balonek chytá.
16:40
Hamerníková si zasprintovala za brankou soupeřek, našla volnou Panešovou, tak ale trefuje blok.
15:00
Hra probíhá téměř bez přerušení, zatím celkem v poklidném tempu.
14:15
Hamerníková ze standartky našla Bursovou, ta však střílí mimo.
13:51
Pilšáková si připisuje první zákrok, když skočila po odraženém balonku vedle brány.
13:40
Tigers kombinují, balonek lítá, zatím ale zůstaly u rozehrávky.
12:10
Holky z ústí se probojovaly na útočnou polovinu a donutily Pilšákovou, aby si klekla. Potenciální šanci ale zodpovědně zastavují obránkyně.
11:05
Rozehrávku Ústí zachycuje na polovině hřiště Šusterová.
10:41
Golmanka hostí má za sebou několik zákroků, zatímco se její spoluhráčky jen zřídka dostávají k balonku. Zápas je zatím v režii Tigers a soupeřky do hry vůbec nepouštějí.
09:44
Panešová střílí z půlky "nad ledem", Novotná si pohlídala i tento balonek.
09:05
Pěkně sehraná standartka z rohu končí střelo odskočené Plánkové, tak však míří taky do golmanky.
08:47
Domácí se urputně snaží otevřít skóre, zatím ale netrefují zařízení.
06:35
Pěkná kombinace domácích, Hamerníková našla volnou Horákovou na středu hřiště, ta však trefuje prostředek brány...teda golmanku.
05:00
Poštová překvapivou střelou pokračuje v tlaku Tygřic.
04:37
Rozehrávka domácíh z rohu končí střelou Zelené, Novotná však střelu vykryla.
03:15
Tigers znovu ve velké šanci uprostřed velkého brankoviště, ani z toho ale gól nebude.
02:10
Pěkná přihrávka Skalové z rohu do brankoviště, Němcová však netrefuje branku.
01:34
Přihrávku Poštové mířenou za branku soupeře odhadla hostující golmanka.
00:01
Z úvodního buly těží domácí a téměř nepřetržitě se drží na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Samuel Uhliarik.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Veronika Novotná; hráči v poli: Markéta Kociánová, Petra Bratschaedlová, Tereza Halouzková, Adéla Kubíková, Daniela Tomanová
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Barbora Panešová, Petra Němcová, Eliška Mrázková, Karolína Chvátalová, Petra Šusterová
00:00
Vítáme diváky u textového přenosu zápasu 10. kola 1. ligy žen v Nehvizdech. Dnes proti sobě nastoupí domácí Prague Tigers proti soupeřkám z Ústí.