3:0
4:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:0
14. Natálie Šindelářová, 15. Edita Boháčková, 19. Adéla Nicklasová, 22. Hana Barochová, 26. Tereza Duchková, 26. Natálie Šindelářová, 28. Hana Barochová; rozhodčí: Adéla Skalická - Lukáš Rašovský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Veronika Čemoláková ? - Anna Marie Lišková ?, Anna Holomek ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 4:0;
30:00
27:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #16 Hana Barochová, asistoval #10 Adéla Nicklasová (7:0).
25:51
Střídání brankáře. Nový brankář #74 Anna Holomek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
25:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #81 Natálie Šindelářová bez asistence (6:0).
25:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková, asistoval #70 Nela Kubíková (5:0).
21:49
20:00
20:00
18:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #10 Adéla Nicklasová, asistoval #11 Simona Vágnerová (3:0).
14:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #50 Edita Boháčková bez asistence (2:0).
13:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #81 Natálie Šindelářová, asistoval #99 Simona Staňková (1:0).
13:51
Plzeň konečně prolomila zakletí branky SKV a ujímá se vedení.
10:00
10:00
09:49
Heroický výkon Vinohrad podporuje skvělá gólmanka!! Holky drží stále bezbrankový stav!
06:38
SKV hrdinně drží remízu proti Plzni, ačkoli mají pouze dvě hráčky na střídání a trenér Podlaha nemá moc z čeho vybírat.
00:24
Vyloučen hráč #7 Adéla Hochmanová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.