1:1
0:2
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:4
8. Linda Mikolášková, 12. Anna Bonnerová - 10. Simona Staňková, 15. Edita Boháčková, 21. Simona Staňková, 25. Adéla Nicklasová; rozhodčí: Adéla Skalická - Lukáš Rašovský; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Anna Ondráčková ? - Veronika Čemoláková ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:2;
30:00
29:02
Mikolášková už asi potřetí zblokovala nebezpečnou střelu Plzně.
27:30
Zvoní tyč za domácí brankářkou.
26:50
Domácí holky srdnatě bojují se soupeřkami, které ještě neztratily ani bod. Je to velmi sympatický výkon.
25:20
Aňa Ondráčková v brance domácích dvakrát čarovala a drží pořád rozdíl dvou branek.
24:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #10 Adéla Nicklasová, asistoval #44 Agáta Šnoblová (2:4).
24:39
Jak se říká - nedáš, dostaneš. Pilsen zvyšuje Niclasovou na rozdíl dvou branek.
23:30
Krásný průnik Ludvíkové a ještě hezčí střela, které bohužel končí v rukavicích plzeňské gólmanky.
20:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Simona Staňková, asistoval #55 Tereza Duchková (2:3).
20:00
20:00
19:59
Konec třetiny byl nahoru dolů z obou stran a oba týmy drží brankářky!
14:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #50 Edita Boháčková, asistoval #29 Michaela Nemethová (2:2).
14:51
Plzeň srovnává také v přesilovce Boháčkovou.
13:38
Vyloučen hráč #13 Lucie Dostálová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
11:16
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Anna Bonnerová, asistoval #18 Lucie Svobodová (2:1).
11:16
Kfrásná křižná střela Bonnerové znamená vedení domácích 2:1.
10:00
10:00
09:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Simona Staňková, asistoval #81 Natálie Šindelářová (1:1).
09:33
Po nahození na mantinel za brankou se míček odrazil před branku a Plzeň srovnává na 1:1.
07:00
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #8 Linda Mikolášková bez asistence (1:0).
07:00
Krásná individuální akce Lindy Mikoláíškové znamená vedení domácích 1:0.
05:40
Vyloučen hráč #10 Adéla Nicklasová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
00:03
Hned v prvních sekundách velkou šanci Plzně likviduje Ondráčková v brance Tigers.