1:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Florbalová akademie MB 3:2
18. Anna Ševčíková, 36. Valentýna Zerzánová, 58. Valentýna Zerzánová - 6. Tereza Šimečková, 25. Tereza Šimečková; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Kristýna Keclíková 23 - Klára Šimonová 34; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:0;
Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér):
Experimentovat můžeme, ale vše má svoje hranice...osekaná sestava nás stála hodně sil, nervů a emocí. První dvě třetiny nejhorší výkon za poslední dvě sezony, nemůžu upřít snahu, ale to někdy prostě nestačí. V poslední části jsme konečně našli sestavu, která byla schopná vytvořit tlak a rozhodnout zápas. Napočítal jsem šest tyček, asi dvacet promáchnutých do prázdné a co dnes pochytala gólmanka hostí, bylo až neskutečné...
Přejeme soupeřkám pohodovou cestu domů a hodněštěstí do dalších bojů!
Komentář hostů Hlušička Martin (Trenér):
Dnes podaly holky diametrálně rozdílný výkon oproti včerejšímu zápasu. Více pohybu v kombinaci s ukázněnou hrou do obrany nás udželo ve hře po celých 60 minut zápasu. Rozhodující branka padla až v závěru utkání i díky skvělému výkonu naší golmanky. Soupeřům gratuluji k výhře a děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 17:6
60:00
59:29
Zerzánová úspěchně drží míček v útočném rohu.
58:01
Domácí dál tlačí hosty na jejich polovině.
57:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová bez asistence (3:2).
57:08
Zerzánová získala míček na půlce a dostaal se ke střele, kterou hezky umístila k tyči.
56:16
Šimonová vychytala Zhébalovou.
54:25
Šimonová vychyatala střelu od mantinelu.
53:32
Gólovou šanci domácích zneškodnila tyčka.
51:39
Hosté v plném počtu.
50:52
Šimonová vyrazila tvrdou střelu Zerzánové.
50:25
Zhébalová pálila z výběhu a její střela se lehce otřela o tyčku.
49:39
Vyloučen hráč #41 Kristýna Halousková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
48:48
Domácí v plném počtu.
48:24
Pelcová zachytila dlouhý výhoz Keclíkové na Zerzánovou a našla před brankou volnou spoluhráčku, její střela naštěstí pro domácí byla zblokována.
46:48
Vyloučen hráč #84 Šárka Zhébalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:19
Keclíková po delší době zasahuje proti střele od mantinelu.
45:54
Šimonová nohou zastavila nebezpečnou střelu z předbrankového prostoru.
44:40
Zhébalová stříella pouze do bloku.
44:15
Hlušičková vypálila tvrdou ránu, jenže netrefila zařízení.
42:40
Hra plná nepřesností se odehrává okolo půlící čáry.
40:36
Beránková se po chybě domácí obrany dostala ke střele, ale netrefila domácí branku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:8
40:00
37:43
Ševčíková ani na třikrát nepřekonala Šimonovou.
36:05
Domácí rozehrávají na vlastní polovině a vymýšlí jak na obranu hostů.
35:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #49 Kateřina Čočková (2:2).
35:12
Zerzánová vypálila od mantinelu a trefila se přesně do šibenice.
34:26
Šimonová vychytala střelecký pokus Souralové.
33:42
Vyloučen hráč #40 Aneta Hlušičková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
32:28
Plchová osvobodila svůj tým z tlaku domácích, vystřelila a její střela byla tečována nad domácí branku.
31:16
Stoklásková se uvolnila z rohu před branku, ale trefila jen tyč.
30:43
Z tlaku domácích vzešla pouze střela Krupičkové, kterou Šimonová v klidu chytila.
29:47
Čočková vyzvala přihrávkou Krupičkovou ke střele, ta však branku netrefila.
28:09
Zhébalová se vytočila do střely, ale Šimonová vyrazila její pokus maskou.
27:00
Domácí získali míček na polovině soupeře, Zerzánová hledala před brankou Stokláskovou, ale ta nebyla připravená na prudkou přihrávku a míček netrefila.
25:59
Hra se přelévá ze tsrany na stranu.
24:20
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 Tereza Šimečková, asistoval #6 Adéla Francová (1:2).
24:20
Keclíkové se od nohou odrazil nastřelený míček Šimečkové do branky.
23:55
Nejedlá stříella mimo branku hostů.
23:28
Keclíková vyrazila tvrdou střelu Plchové.
22:15
Francová se uvolnila do střely, ale Keclíková byla připravená a její střelu chytila.
20:42
Domácí dlouho drželi míček u hostů, jenže se jim nepovedlo dostat se do střely.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:11
20:00
19:12
Čočková nabila Zerzánové do běhu, jenže její střela nebyla přesná a proletěla kolem branky.
17:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #67 Anna Ševčíková, asistoval #84 Šárka Zhébalová (1:1).
17:52
Ševčíková se dostala do mely před brankou hostů a zvládla zakončit a vyrovnat.
17:28
Zerzánová střílela z otočky do tyče.
16:14
Hosté hrozí z protiútoků, jenže Keclíková drží domácí a chytá všechny střely.
15:38
Domácí si vytváří mnoho gólových šancí, jenže se jim nedaří přesně a tvrdě zakončit.
14:59
Keclíková v klidu chytila střelu z půlky.
13:33
Hosté špatně rozehráli standardku z vlastního rohu, jenže domácí nedokázali využít jejich chyby.
12:20
Ševčíková se dostala ke střele z otočky, ale trefila pouze tyčku.
11:06
Šimonová v klidu chytila střelu Čočkové od mantinelu.
10:28
Ševčíková se dostala ke střele z první, jenže Šimonová byla připravená a její střelu pokryla.
09:19
Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:34
Domácí se postupným útokem snaží dostat na polovinu soupeře.
05:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 Tereza Šimečková, asistoval #35 Eliška Pavlíčková (0:1).
05:42
Šimečková se dostala k odraženému míčku před domácí brankou a pohotově vstřelila úvodní branku zápasu.
04:10
Nepřesnou přihrávku hostů sebrala Stoklásková, ale neprošla přes bránící hráčku. Na druhé straně musela maskou vyrážet střelecký pokus Keclíková.
03:25
Zerzánová naskočila na plochu a ihned se s míčkem posunula dopředu, před brankou hostů nenašla volnou spoluhráčku, a tak z akce nic nakonec nebylo.
02:05
Zikmundová nahrávala dopředu, jenže nenašla žádnou spoluhráčku a míček mají domácí.
01:20
Čočková využila volného místa v obraně hostů a dostala se do střely, jenže Šimonová v klidu chytila její střelecký pokus.
00:30
Šimonová si hned připsala první zákrok v zápase, když vychytala střelu ze středu.
00:09
Hosté vyhráli úvodní buly zápasu, ale do rozehrávky se jim vložila Souralová a zvládla po zisku míče vystřeli, avšak branku netrefila.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Adéla Plchová, Kamila Zikmundová, Kateřina Beránková, Barbora Pelcová, Adéla Francová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Kristýna Keclíková; hráči v poli: Nikola Krupičková, Klára Souralová, Veronika Nejedlá, Kateřina Stoklásková, Anna Ševčíková