0:1
3:2
0:1

FBC Česká Lípa - SK Meťák České Budějovice 5:6p
10. Samuel Vacek, 12. Adam Filip Hrdlička, 48. Adam Filip Hrdlička, 55. Jan Zátka, 56. Filip Cobl - 2. Tomáš Bezpalec, 17. Tomáš Bezpalec, 33. Ondřej Kočka, 46. Jan Tomaško, 50. Tomáš Bezpalec, 61. Tomáš Bezpalec; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Radek Dvořák 21 - Daniel Švec 35; po třetinách: 2:2, 0:1, 3:2, 0:1;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
 Ve třetí třetině jsme hráli výborně, ale nespadlo nám tam moc golů. Štastnější vyhrál. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domu.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
60:32
60:32
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #83 Filip Pírka (5:6).
60:00
60:00
V základní hrací části se nerozhodlo o vítězi,uvídíme jestli se rozhodne v prodloužení.
60:00
Střely ve 3. části: 17:7
60:00
59:20
Domácí mají mnoho šancí.
58:00
Zápas je ted ve vysoké rychlosti,oba týmy jdou do všeho naplno.
56:33
Zátka nahrává na Moravíka na střed a ten střílí do golmana.
55:43
Domácí golman ted zachranuje situaci.
55:02
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #78 Jiří Moravík (5:5).
54:39
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #2 Viktor Steinz (4:5).
53:25
Domácí ted střílí při každé příležitosti.
49:47
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (3:5).
49:47
Chyba Cobla ted zapříčinila samostatný únik a gol hostů.
49:15
Flekl ted ve velké příležitosti.
47:48
Vyloučen hráč #26 Ondřej Kočka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:08
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #7 Adam Filip Hrdlička, asistoval #21 Jan Zátka (3:4).
47:08
Hrdlička ted úžasně trefil míček ze vzduchu a dává gol.
45:20
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (2:4).
44:35
Šindelářova střela nedoletěla k bráně,končí v bloku.
42:31
Steinz ted výborně zabránil nahrávce před bránou.
41:53
Střela Martince z poloviny hřiště končí v rukách golmana.
37:06
Vyloučen hráč #27 Jindřich Jásek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
35:44
Flekl se vytočil do středu před bránu,ale přestřelil.
35:01
Ted výborně Steinz zastavil hráče na mantinelu.
33:46
Hra se v posledních pár minutách výrazně zrychlila.
32:22
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #26 Ondřej Kočka bez asistence (2:3).
32:22
Šindelář ztrácí míček na středu a domácí už se nestíhají vrátit a dostávají gol.
29:50
Steinz skvělě připravený před bránou,ale trefuje tyčku.
29:02
V této třetina jsou na míčku po většinu času domácí.
25:04
Steinz kličkuje mezi hráči až k bráně,ale trefuje pouze golmana.
23:48
Hosté v plném počtu.
22:29
Samostatný únik hostů chytá domácí golman.
21:46
Vyloučen hráč #26 Ondřej Kočka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
21:40
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení.
18:13
Střela Cobla končí v rukách golmana Budějovic.
16:32
Vyloučen hráč #40 Oliver Schick družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:32
A máme tu další vyloučení.
16:25
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #35 Martin Kořenský (2:2).
15:55
Flekl výborně zblokoval střelu Tomaška.
15:26
Domácí střílí ze standartky ale pouze do bloku.
14:32
Vyloučen hráč #21 Jan Zátka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
14:32
I hosté si zahrají první přesilovou hru.
12:45
Hosté zkouší střilet z chybné nahrávky domácích ale neúspěšně.
11:12
11:12
Domácí využívají přesilovku.
09:53
Vyloučen hráč #20 Tomáš Bezpalec družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
09:53
A domácí si zahrají první přesilovou hru.
09:17
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #81 Samuel Vacek, asistoval #37 Matyáš Flekl (1:1).
09:17
A Vacek dává z půlky prvního gola.
06:20
Moravík se snaží nahrát před bránu, ale přihrávka mu několikrát nevyšla,do útoku se dostávají hosté.
04:17
Vacek střílí od mantinelu ale míjí branku
03:40
Střela Steinze končí v bloku.
01:22
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #26 Ondřej Kočka (0:1).
00:44
První střela Budějovic končí v bloku.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice: brankář: Daniel Švec; hráči v poli: Jan Tomaško, Tomáš Bezpalec, Martin Kořenský, Nicolas Humpál, Filip Pírka
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Radek Dvořák; hráči v poli: Matyáš Flekl, Jan Zátka, Václav Drahoš, Samuel Vacek, Adam Filip Hrdlička