4:3
2:4
- : -

FBC Česká Lípa - Tatran Střešovice 8:7
13. Daniela Jandačová, 14. Blažena Menšíková, 23. Štěpánka Haklová, 26. Blažena Menšíková, 29. Štěpánka Haklová, 32. Blažena Menšíková, 45. Barbora Hedánková, 52. Lucie Smrčková - 25. Karolína Bláhová, 36. Michaela Cendelínová, 39. Pavlína Soukupová, 43. Tereza Tkadlecová, 52. Klára Němcová, 54. Pavlína Soukupová, 57. Nikola Pieczonková; rozhodčí: Jiří Moravec - Lukáš Mucha; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 132; zásahy brankářů: Ada Červinků 20 - Juliana Fajčíková 2, Veronika Novotná 10; po třetinách: 2:0, 4:3, 2:4;
Komentář domácích Ševčíková Lenka (Asistent trenéra):
Tento zápas bych hodnotila velice kladně. Hlavně celý tým zahrál jako jeden háč, neskutečná týmová práce, ketrá nás dovedla ke třem bodům. Dneska si holky za takhle odvedený zápas zaslouží velkou pochvalu.
Komentář hostů Michálek Marek (Trenér):
Gratuluji soupeři k vítězství, dnes nám udělil lekci z produktivity. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 6:10
60:00
59:59
A je to doma! Porážíme Tatran a bereme skvělé tři body!
56:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #54 Pavlína Soukupová (8:7).
55:55
Pro Tatran již třetí přesilová hra.
55:54
Vyloučen hráč #40 Alexandra Šípová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
53:55
Hosté vyhrávají buly.
53:54
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavlína Soukupová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (8:6).
53:49
Domácí rozehrávají v útočném rohu.
52:39
Hosté rozehrávají v útočném rohu.
51:47
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #81 Lucie Smrčková, asistoval #10 Daniela Jandačová (8:5).
51:47
51:37
Buly vyhrávají domácí.
51:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #55 Klára Němcová, asistoval #56 Anna Kateřina Jandová (7:5).
49:48
Domácí v plném počtu a hned získávají míček.
47:48
Tatran má druhou přesilovou hru.
47:47
Vyloučen hráč #10 Daniela Jandačová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi.
46:57
Skvělý zákrok domácí golmanky.
46:10
Domácí rozehrávají na polovině hřiště.
44:45
44:44
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Barbora Hedánková, asistoval #25 Štěpánka Haklová (7:4).
43:06
Hosté už mají také svoji první přesilovku.
43:03
Vyloučen hráč #10 Daniela Jandačová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
42:28
42:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová, asistoval #5 Kristýna Máchová (6:4).
41:16
40:01
První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
38:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavlína Soukupová, asistoval #12 Valentýna Viková (6:3).
38:05
37:22
Domácí se ženou do útoku.
35:10
35:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #89 Michaela Cendelínová, asistoval #54 Pavlína Soukupová (6:2).
34:35
33:32
Domácí rozehrávají od vlastní střídačky.
31:57
31:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #33 Barbora Hedánková (6:1).
30:27
28:54
28:28
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (5:1).
28:12
Domácí mají první přesilovou hru utkání a tak větší šanci navýšit své vedení, což se tak i stává.
28:11
Vyloučen hráč #58 Natálie Nesnídalová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
27:26
25:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #40 Alexandra Šípová (4:1).
25:22
Buly vyrávají hosté.
24:38
24:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (3:1).
24:18
Tatran získává míček a žene se do útoku.
22:21
22:21
Střídání brankáře. Nový brankář #93 Veronika Novotná družstva Tatran Střešovice
22:16
Domácí se dostávají do útoku a dávají gól.
21:07
Hosté rozehrávají na polovině hřiště.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
13:27
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #25 Štěpánka Haklová (2:0).
12:53
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandačová bez asistence (1:0).
12:53
Nikdo v hale nevěří svým očím, ale domácí dávají první branku utkání.
12:27
09:20
Tatran se teď radoval z pomyslné branky, ale rozhodčí signalizují, že celý míček nepřešel přez brankovou čáru.
08:39
Domácí rozehrávají na vlastní polovině.
07:21
Hosté znovu rozehrávají v útočném rohu.
06:21
04:37
Jandačová získává míček, ale hned o něj přichází a hosté se už valí na domácí golmanku.
03:05
Hanzlíková se dostává s míčkem do útoku a zakončuje.
01:02
Tatran celou dobu u míčku, ale k zakončení se zatím nedostal.
00:01
Oba týmy mají již nastoupené zahajovací sestavy a úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Moravec a Lukáš Mucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Juliana Fajčíková; hráči v poli: Šárka Ježdíková, Natálie Nesnídalová, Klára Němcová, Kristýna Máchová, Tereza Tkadlecová
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Ada Červinků; hráči v poli: Kateřina Hanzlíková, Štěpánka Haklová, Lucie Smrčková, Daniela Jandačová, Anna Köhlerová
00:00
Dobrý večer vážení florbaloví divácí, dovolte mi vás přivítat u dnešního online textového přenosu z 11:kola 1.Ligy Juniorek, kde se dnes utkají týmy FBC Česká Lípa a Tatran Střešovice.
Tabulka: Domácí - 14. místo Hosté - 5. místo