3:0
1:1
- : -

FBC Česká Lípa - FBŠ SLAVIA Plzeň 9:2
3. Michaela Mazurová, 4. Barbora Hedánková, 12. Alexandra Šípová, 17. Barbora Hedánková, 17. Daniela Jandačová, 27. Adéla Měchurová, 29. Alexandra Šípová, 40. Štěpánka Haklová, 47. Daniela Jandačová - 7. Simona Staňková, 47. Edita Boháčková; rozhodčí: Martin Procházka - Daniel Castrillo; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 117; zásahy brankářů: Viktorie Ševrová 21 - Veronika Čemoláková 26; po třetinách: 5:1, 3:0, 1:1;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
Jsme rádi, že jsme další zápas dokázali vyhrát. Zisk 6 bodů za prodloužený víkend je super. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér):
Do zápasu jsme měli dost vlažný vstup. Od druhé třetiny to sneslo z naší strany hodnotící měřítko. Děkuji holkám, které se vydaly na daleký sever a po dva zápasy makaly. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:10
60:00
59:59
A je to jisté, Lípa si z dnešního zápasu odnáší 3 body
46:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #50 Edita Boháčková, asistoval #53 Kateřina Holečková (9:2).
46:47
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandačová bez asistence (9:1).
40:32
Vyloučen hráč #81 Natálie Šindelářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
39:27
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (8:1).
30:19
Vyloučen hráč #81 Natálie Šindelářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
30:17
Šindelářová po své akci končí na trestné lavici
29:35
Jandáčová sóluje na soupeřovu branku
28:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Alexandra Šípová, asistoval #33 Barbora Hedánková (7:1).
27:00
Peteříková střílí na Ševrovou, ale střela letí mimo branku
26:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #31 Adéla Měchurová, asistoval #81 Lucie Smrčková (6:1).
16:29
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandačová, asistoval #81 Lucie Smrčková (5:1).
16:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Barbora Hedánková, asistoval #29 Blažena Menšíková (4:1).
16:10
Menšíková z krásné šance střílí gól
14:01
Čemoláková úspěšně blokuje střelu Zikmundové
11:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Alexandra Šípová, asistoval #22 Michaela Mazurová (3:1).
09:48
Smrčková a Jandáčová kombinují a snaží se vystřelit na bránu
08:32
Plzeň se úspěšně brání České Lípě
06:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Simona Staňková bez asistence (2:1).
06:40
Lípa se nachází na útočné polovině a snaží se prolomit Plzeňskou obranu
03:34
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Barbora Hedánková, asistoval #40 Alexandra Šípová (2:0).
02:27
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #29 Blažena Menšíková (1:0).
00:30
Hanzlíková střílí na branku, ale netrefuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a Daniel Castrillo.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Veronika Čemoláková; hráči v poli: Kristýna Krutinová, Simona Staňková, Nela Peteříková, Tereza Duchková, Adéla Poláková
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Viktorie Ševrová; hráči v poli: Štěpánka Haklová, Lucie Smrčková, Kateřina Hanzlíková, Daniela Jandačová, Anna Köhlerová
00:00
Dobré odpoledne vážení florbaloví divácí, dovolte mi vás přivítat u dnešního online textového přenosu ze zápasu týmů FBC Česká Lípa a FBŠ Slavia Plzeň