4:5
- : -
TROOPERS

DDQ Florbal Chomutov - TROOPERS 5:9
16. Tomáš Novotný, 46. Petr Linc, 49. Ondřej Šarša, 50. Petr Linc, 51. Adam Zahraj - 1. Vít Mlejnek, 22. Petr Voltner, 23. Daniel Minich, 34. Petr Kadlec, 52. Jan Daler, 54. Jan Daler, 59. Rudolf Večeřa, 59. Petr Kadlec, 60. Petr Voltner; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 208; zásahy brankářů: Matěj Chabr 23 - Jan Chrást 26; po třetinách: 1:1, 0:3, 4:5;
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:59
59:42
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #19 Jan Daler (5:9).
58:48
Domácí zkoušejí power-play, ale smolně.
58:47
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #29 Petr Voltner (5:8).
58:20
Branku družstva TROOPERS vstřelil #23 Rudolf Večeřa, asistoval #66 Daniel Minich (5:7).
57:33
Adam Martin posílá přihrávku na Bernase, který míček dostává do útoku.
55:47
Domácí mají možnost využít své přesilové hry a opět vyrovnat.
54:24
Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
53:38
Chomutov polevil ve hře a značně to rozhodlo o dvou rapidních gólech hostujícího družstva.
53:18
Timeout TROOPERS
53:18
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #27 Petr Kadlec (5:6).
52:00
Do konce třetí třetiny zbývá 8 minut a stav je vyrovnaný, na míčku se nachází domácí tým.
51:44
50:19
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #14 Adam Zahraj, asistoval #84 Ondřej Šarša (5:4).
50:19
Šarša to zahrál na Adama Zahraje, který nás svou přesnou trefou dostal do vedení.
49:17
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Jakub Štěrba (4:4).
49:17
Domácí s vyrovnáním čekali až do třetí třetiny, ve které jedinečně vyrovnávají.
48:38
Fantastický zákrok Chabra, který opět zachraňuje domácí bránu.
48:13
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #28 Petr Linc (3:4).
46:56
Štěrba posílá na Lince, který střílí a míček letí těsně mimo bránu.
45:29
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc bez asistence (2:4).
45:21
Petr Linc vybojoval míček a běží na bránu.
44:25
Chabr chvíli poležel v bráně, ale na štěstí je v pořádku a hra pokračuje vhazováním.
43:15
Kellermann dostává přihrávka od Zahraje a oba se dostávají do útoku.
41:19
Adam Zahraj to perfektně zahrál za hostující bránu a dostal se tak k míčku.
40:01
Úvodní bule dnes i ve třetí třetině opět pro domácí DDQ Florbal Chomutov.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:13
40:00
39:21
Blíží se konec druhé třetiny a k míčku se dostává Chomutov, který má ještě šanci snižovat.
38:16
Šarša přihrává Halejovi, který střílí na bránu a Chrást si připisuje další zákrok.
36:46
Hosté si přihrávají za svojí bránou když v tom tam přiběhne Zahraj a míčku je zbaví.
34:48
Domácí se dostávají k míčku a posouvají se do útoku.
33:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #19 Jan Daler (1:4).
32:54
Domácí si nedokázali dát přesnou přihrávku a ztrácí míček.
30:57
Tentokrát byl vyloučen i hostující hráč a hraje se 4 na 4.
30:31
Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za vysoká florbalka.
29:35
Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky.
28:40
Martin Pretl opět ze souboje o míček rozděluje florbalku hostující hráče na dvě části.
27:59
Petr Linc si vyzkoušel Chrásta.
26:35
Adam Manas trefuje brankáře, od kterého se míček odráží mimo hřiště.
25:00
Skvělá kombinace domácích na volného Adama Martina, který střílí na brankáře.
24:27
Domácí si začínají kombinovat přihrávky přes střed a posouvají se do útoku.
22:52
Chabr zalehl míček a umožnil tím domácímu týmu jít do útoku.
22:27
Branku družstva TROOPERS vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #82 Martin Fajt (1:3).
22:06
Další střelu ze středu posílá Kučera, který tentokrát netrefuje břevno, ale trefuje hráče.
21:26
20:01
Úvodní bule druhé třetiny opět pro DDQ Florbal Chomutov.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:9
20:00
19:32
Blížící se konec první třetiny se odehrává na straně domácího družstva.
18:31
Kučera střílí ze středu hřiště a trefuje břevno.
15:38
Nevydařená rozehrávka domácího týmu rozhodla o ztrátě míčku.
15:00
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #14 Adam Zahraj (1:1).
14:16
Chabr se naklání a chytá míček pro domácí družstvo.
12:29
Pretl snažící se získat míček nakonec při souboji rozlomil florbalku hostujícímu hráči na dvě části.
11:47
Bernas se dostává do bitvy o míček, který si z bitvy také odnáší.
08:54
Adam Zahraj si gestem ukazuje na Korbela, který mu přihrává před bránu, ale přihrávku stihne zblokovat hostující hráč.
06:50
V rámci férové hry se Chomutov rozhodl odevzdat míček.
06:15
Hosté faulují a domácí mají volný úder z hostujícího rohu.
05:18
Hosté se posouvají do útoku.
02:13
Štěrba přihrává na Lince a ten střílí na Chrásta, který chytá.
00:52
Branku družstva TROOPERS vstřelil #8 Vít Mlejnek, asistoval #27 Petr Kadlec (0:1).
00:38
Domácí mají volný úder z před brakového prostoru u hostující brány.
00:01
Úvodní bule pro DDQ Florbal Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Jan Kramář, Marek Jedlička, Martin Fajt, Ondřej Trávníček, Daniel Minich
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Ondřej Šarša, Martin Pretl, Ondřej Halej, Petr Linc, Jakub Štěrba