1:1
5:2
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:4
2. Jan Hranický, 11. Petr West, 23. Vojtěch Blana, 51. Dominik Hubl, 56. Jiří Šrámek, 57. Tomáš Hanzlík, 58. Martin Sedláček, 60. Tomáš Hanzlík - 4. Lukáš Suk, 25. Lukáš Vlach, 54. Nikolas Zouhar, 54. Vít Máček; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Tomáš Petr 20 - Ondřej Kolajta 16; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:2;
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:59
59:29
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #7 Tomáš Hanzlík, asistoval #9 Daniel Filip (8:4).
58:42
VOjáček netrefil prázdnou bránu, ale toto Letku už nemusí mrzet.
58:00
Poslední 2 minuty utkání, tedy snad si to Letka už pohlídá.
57:21
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #73 Martin Sedláček, asistoval #10 Dominik Hubl (7:4).
57:18
Vojáček zkusil vyhodit přes celé hřiště, ale jeden z obránců zbklokoval míček.
56:59
Hosté bez golmana to zkoušejí.
56:29
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
56:29
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #7 Tomáš Hanzlík, asistoval #93 Jiří Šrámek (6:4).
55:31
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #93 Jiří Šrámek bez asistence (5:4).
55:30
Čech na Filipa, ten z první, ale golman se stihl přemístit. Z přesilovky zbývá 40 vteřin.
54:50
Domácí mají jedinečnou možnost vstřelit gol a opět se ujmout vedení.
54:09
Vyloučen hráč #12 Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
53:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #76 Vít Máček, asistoval #34 Šimon Hronek (4:4).
53:02
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Nikolas Zouhar, asistoval #6 Tomáš Brom (4:3).
52:38
Krásný gol od Hubla, který padající míček trefil vzduchem a navyšuje skore.
50:50
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl bez asistence (4:2).
47:00
Hubl opět v šanci krásně si vymíchl svého strážce a šel na golmana sám, ale chybělo tomu štěstíčko.
45:55
Brno tlačí a obstřeluje golmana ze všech pozic. Naštěstí pro domácí jeden z hráčů Brna stál v brankovišti a rozhodčí tedy odpískli a na míčku budou domácí.
44:44
Fuchs(Brno) chtěl proklouznout kolem mantinelu, ale obránce ho nepustil.
42:22
Domácí drží míček na svých holích a nechcou pustit hosty k ničemu.
39:58
Vojáček z rohu vyslal střelu, která o pár centimetrů netrefila bránu. Brno v této třetině rozhodně aktivnější a více na míčku. Uvidíme co domácí vymyslí do třetí třetiny.
36:37
Hanzlík narazil do golmana hostí. Bylo to nechtěné, ale rozhodčí to viděl jasně a rozehrávat budou hosté. Petr dnes výborně chytá a drží domácí.
33:16
Jelínek(Brno) vyslal další střelu, ale tentokrát rána letěla mimo. Domácí se nemohou dostat moc do hry. Momentálně o střelu pokusil Hranický, ale jeden z obránců jí zblokoval.
30:55
Brom krásně utáhlou střelou prověřil Petra v bráně, ten dává pozor a vyrazil střelu.
30:12
Hložanka výborně pracoval za bránou, proti dvěma útočníkům Brna zvládl tuto těžkou situaci. Brno vstřelený gól nakopl, jsou mnohem aktivnější. Letka by potřebovala tuto pasáž překonat. Hanzlík střílel z rohu, ale rána letěla mimo bránu.
26:00
V momentě kdy jsem domácí pochválil domácí obdrželi gol a prakticky z ničeho nic.  Hubl šel proti jednomu obránci, kterého sice vymíchal, ale brankář byl pohotový.
24:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #76 Vít Máček (3:2).
23:14
Letka začátek třetiny dle mého názoru má pod kontrolou. Obrana se výborně se vrací, útok funguje na výbornou.
22:10
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #9 Daniel Filip (3:1).
21:13
Vyloučen hráč #41 Lukáš Vlach družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
20:25
Domácí v 6 budou hrát přesilovou hru, pokud tedy nepadne gol.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:7
20:00
19:59
Více se toho v první třetině už nestane.
16:25
Vojáček(Letka) posílá přohrávku do rohu, ale tročku zahání Blanu. Blana to však vybojoval a pokusil se něco vymyslet. Na míčku je ovšem Brno. Hra je nahoru dolů, ale žádná vyložená akce na jedné či druhé straně.
12:08
Hranický z podobné šance mohl navýšit skore, ale míček netrefil dobře. Brno se ovšem nevzdává a bojuje. Hložanka se musel vrátit za bránu neměl komu přihrát. Už je na míčku Brno. Hájek před bránou číhá na volnou přihrávku, kterou ale nedostává. Rozehrávka Brna z rohu Zach si obětavě klekl do rány.
10:46
Krásna akce Letky Hubl krásnou žabkou našel Westa a ten tak 20cm nad ledem jak se říká trefil míček. Letka se ujímá vedení.
10:19
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #52 Petr West, asistoval #10 Dominik Hubl (2:1).
09:55
Blana(Letka) na jedné straně a Zouhar na druhé straně rychlý přechod a rychlé akce, které pokryli golmani.
07:00
Hložanka(Letka) vyslal další ránu, ale rána letěla mimo. Ovšem Letka se dostala do tempa a ohrožuje více bránu hostí.
06:08
Vojáček vyslal dělovku na bránu hostí, rána miřila do horní poloviny brány, ale golman tam stačil natáhnout svou ruku.
04:20
Brno se dostalo rychle zpátky do zápasu a srovnává. Po obdrženém golu jsou hosté mnohem aktivnější a více na míčku.
03:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #30 Lukáš Suk, asistoval #6 Tomáš Brom (1:1).
02:50
Kůra (Brno) mohl srovnat skore, dostal přihrávku před bránu, ale naštěstí pro domácí byl u něj jeden z obránců a zabranil mu zakončit do poloprázdné brány.
01:25
Letka dává rychlý gól a ujímá se vedení.
01:08
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #22 Jan Vojáček (1:0).
00:25
Dobrý den, vítám vás u dnešního utkání. Úvodní buly vyrhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Jonáš Kůra, René Slezák, Lukáš Vlach, Vít Máček, Tadeáš Gryc
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Tomáš Zach, Matyáš Gryz, Daniel Filip, Jiří Šrámek, Tomáš Hanzlík