3:1
2:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FbC Barracudas Slaný 8:6
4. Mikuláš Kulík, 6. Jan Balvín, 16. Martin Žemlička, 28. David Budák, 35. Marek Macura, 38. Mikuláš Kulík, 56. Ondřej Kalach, 58. Ondřej Richtr - 9. Tomáš Richtr, 17. Tomáš Richtr, 18. David Sachr, 37. Václav Linhart, 44. Jiří Rafaj, 50. Ondřej Richtr; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 287; zásahy brankářů: Matěj Holeček 17 - Tomáš Cmíral 33; po třetinách: 3:3, 3:1, 2:2;
Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér):
Strašně, strašně, strašně moc jsme tohle potřebovali urvat. Všechny těsné zápasy jsme letos vždy o fous prohráli a pomalu se na nás snášela deka. Ale tohle by nás teď mělo nakopnout. Super, že se to povedlo před plnými ochozy. Povedla se super věc pro náš ústav, dneska to klaplo, máme radost. Děkujeme všem našim skvělým divákům, pořadatelům, rozhodčím a soupeři za kvalitní zápas.
Komentář hostů Richtr Ondřej (Vedoucí):
Párádní tempo zápasu. Sílu jsme prokázali, bohužel nás srazila hloupá vyloučení. Díky soupeři za utkání
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:59
Těžce vybojované, ale za to cennější vítězství.
59:13
Nad Holečkem zazvonilo břevno.
58:21
Slaný v 6, ale nedaří se jim dobývat kadaňskou tvrz.
57:31
Pardubský netrefuje prázdnou branku.
57:14
Timeout FbC Barracudas Slaný
57:14
Vlastní branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr (8:6).
57:14
Geniální přihrávka Kolitsche do brankoviště a vlastní gól Richtra.
55:34
Šance utvrdit své vedení pro domácí.
55:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #63 Michal Kolitsch (7:6).
55:11
Vyloučen hráč #18 Tomáš Cmíral družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování.
55:11
Chudák Reymar si musí odsedět trest za Cmírala.
53:12
Michálek skvěle zachytil střelu.
51:20
Vyloučen hráč #23 Martin Žemlička družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
50:27
Teď jsem říkala, že bych dneska jako nejlepšího hráče dala Muchnu. Tak teď před očima všech netrefil prázdnou bránu.
49:36
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #21 Tomáš Richtr (6:6).
49:36
Ach, ten volný střed...
48:50
Slaný má šanci vyrovnat.
48:01
Vyloučen hráč #33 Dominik Šebek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
48:01
Na tohle byly i Šebkovi ruce krátké.
46:49
Kadaňská druhá lajna tady předvádí spíše airball místo floorballu. Míček tráví více času ve vzduchu než na zemi.
45:56
Kéž by se Prokop už konečně trefil.
44:14
Šebek předvedl třímetrový jelení skok a při tom ulovil balonek.
43:41
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj bez asistence (6:5).
42:35
Štěrba šel do souboje s Linhartem. Linhart se skácel k zemi jako zralá hruška, zatímco Štěrba zůstal stát a koukal směrem k rozhodčím.
41:11
Ono není moc co psát.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají pro změnu hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:4
40:00
39:26
Pardubský skvěle vypressoval balonek a vynutil si faul na svojí osobu.
37:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (6:4).
37:42
Skvělá clona od Muchny a Kulík jen trefil bránu.
36:48
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #29 Radek Šťovíček (5:4).
36:39
Lenke málem sestřelil jednu z našich podavaček. Ale obdiv, holka ani neucukla.
36:03
Kadaň přečkala oslabení.
34:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #5 Marek Macura, asistoval #7 Lukáš Pardubský (5:3).
34:23
Atentát na rozhodčího od Teslíka.
34:12
Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky.
34:12
Na hraně... Bohužel vyhodnoceno v neprospěch domácích.
33:31
Chtělo by to opět kreativnější zakončení.
32:22
Dnešní den je opět skvělou příležitostí si zopakovat pravidla florbalu.
30:32
Míček skotačí brankovištěm, cinká o tyčky, ale dovnitř se mu nechce.
29:24
Když ne teď, tak už nevím kdy. Ať se nepřibližují ke Kačce, budou z nich kostlivci. Na gympl by se nám hodil nový do kabinetu biologie.
27:40
Cituji naši časoměřičku Káťu: „Jestli to nepromění, tak je vykostím."
27:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #15 David Budák, asistoval #71 Erik Štěrba (4:3).
27:32
Vyloučen hráč #3 Jiří Rafaj družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování.
27:32
Vyloučen hráč #97 Alois Burian družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování.
27:32
Není radno házet hokejkou a pak nadávat na rozhodčího.
27:23
Muchna se prokličkoval, ale Kulík ne vlastním zaviněním letěl z clony pryč, ani se nenadál.
25:17
Pardubský sestřelen, k zemi padá a dlouho se nezvedá.
20:40
Kadaň zatím nedokázala využít přesilovku.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 17:11
20:00
19:13
Vyloučen hráč #77 Vojtěch Teslík družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za blokování florbalky.
19:13
Teslík sesekal Muchnu a jde nás tedy navštívit k pořadatelskému stolku.
18:57
Tak tahle Prokopova střela byla těžce na veverky.

17:59
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #29 Radek Šťovíček (3:3).
17:59
Krásně jsem viděla, kde je to místo. Holeček asi moc neviděl, ale toto bylo rozhodně chytatelné.
16:45
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (3:2).
16:45
Richtr T. pouze stojí u brankoviště a zametá to do prázdné.
16:01
Burian dneska kupí chyby jednu za druhou.
15:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Martin Žemlička bez asistence (3:1).
15:39
Takhle vypadají zkušenosti...
15:11
Prokop ustál tlak napadání dvou hráčů hostů a dostal domácí do brejku.
13:25
Cmíral vystrčil nohu proti Prokopovo přihrávce na zcela volného Koppa.
12:27
Začíná to být zajímavé.
11:20
Další skvělý zákrok Cmírala.
10:00
Po vysoké noze Buriana měli domácí výhodu standartní situace z hrany velkého brankoviště. Bohužel napálili pouze zeď.
09:02
Štěrba nabil Šebkovi, který pálil do poloodkryté brány. Cmíral avšak využil své velikosti a předvedl skvělý zákrok.
08:21
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #10 Ondřej Richtr (2:1).
08:21
Souhra do prázdné dua Richtr - Richtr.
06:23
Šebek asi třikrát hasil gólovou šanci Slaného.
05:41
Vlastní branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Jan Balvín (2:0).
05:41
Lenke nahazoval do velkého brankoviště a ejhle to skončilo v bráně.
03:58
Prokop skvěle vypressoval balonek, ale následně se mu postavil dvojblok, přes který nepřešel.
03:41
Šťovíčkovi zdejší povrch moc nesedí, pořád loví míček za sebou.
03:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #18 Daniel Muchna (1:0).
03:01
Muchnovi to nejdříve sjelo a nahodil čudlu do správného prostoru, který před brankou stojící Kulík dokázal nasměrovat mezi tři tyče.
02:18
Nolč tu vytřel očividně nevytřenou podlahu, podle toho jak to klouže.
01:36
Oba týmy se zatím jen „oťukávají".
00:20
Pokorný ihned předvedl své fotbalové umění.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Barracudas Slaný: brankář: Tomáš Cmíral; hráči v poli: Ondřej Richtr, Alois Burian, Jiří Rafaj, Vojtěch Teslík, Tomáš Richtr
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Matěj Holeček; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Patrick Lenke, Lukáš Pardubský, Mikuláš Kulík, Dominik Šebek
00:00
Vítám Vás u dnešního, částečně benefičního utkání, které mezi sebou odehrají domácí Kati proti Barracudas Slaný. Jednu opravu brány a cestu na recepci mám již za sebou, tak můžeme začít.
00:00
6 plných pytlů plyšáku přinesli fanoušci domácích Katů! Na příchozí čekalo i překvapení v podobě příchodu čerta s Mikulášem.