- : -
TJ Tlučná
FbC Plzeň B

TJ Tlučná - FbC Plzeň B 3:11
30. Vítek Šedivý, 34. Václav Mizera, 35. Lukáš Komanec - 9. Filip Šíp, 23. Martin Klán, 24. Filip Šíp, 30. Filip Šíp, 32. Filip Šíp, 33. Martin Klán, 36. Martin Klán, 36. Tomáš Průcha, 37. Vít Pešek, 43. Vít Pešek, 45. Vojtěch Mrvík; rozhodčí: Eduard Bastl - Adam Krs; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zdeněk Soukup ? - Matouš Eret ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:7;
45:00
44:56
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #4 Vít Pešek (3:11).
42:33
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #4 Vít Pešek bez asistence (3:10).
36:40
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #4 Vít Pešek, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (3:9).
35:42
Vyloučen hráč #17 Jakub Klír družstva TJ Tlučná na 2 minuty za sekání.
35:25
Vyloučen hráč #10 Tomáš Vykoupil družstva TJ Tlučná na 2 minuty za zdržování hry.
35:18
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #39 Tomáš Průcha bez asistence (3:8).
35:13
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #29 Martin Klán, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (3:7).
34:23
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #72 Lukáš Komanec, asistoval #14 Ondřej Kozák (3:6).
33:07
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #12 Václav Mizera, asistoval #72 Lukáš Komanec (2:6).
32:11
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #29 Martin Klán, asistoval #4 Vít Pešek (1:6).
31:47
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #18 Filip Šíp, asistoval #39 Tomáš Průcha (1:5).
30:00
30:00
29:29
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #7 Vítek Šedivý, asistoval #14 Ondřej Kozák (1:4).
29:24
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #18 Filip Šíp, asistoval #27 Michael Švarc (0:4).
23:26
22:42
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #29 Martin Klán, asistoval #11 Richard Bartuška (0:2).
15:00
15:00
10:48
Vyloučen hráč #39 Tomáš Průcha družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:35
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eduard Bastl a Adam Krs.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň B: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Radim Titl, Vojtěch Mrvík, Vít Pešek