2:5
- : -
FbC Plzeň B

FbC Plzeň B - FB Hurrican Karlovy Vary B U23 8:7
1. Richard Bartuška, 13. Michael Švarc, 16. Václav Khek, 24. Vít Pešek, 25. Václav Khek, 28. Václav Khek, 32. Václav Khek, 42. Václav Zábran - 3. Luděk Lejba, 8. Václav Müller, 36. Jan Mašát, 38. Vojtěch Bigas, 40. Michal Szappanos, 41. David Pudil, 42. Jan Mašát; rozhodčí: Adam Krs - Marek Schober; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Tomáš Jaňour ? - Tomáš Bartůšek ?, Jan Kolínek ?; po třetinách: 2:2, 4:0, 2:5;
45:00
42:54
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary B U23
41:29
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #3 Václav Khek (8:7).
41:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #12 Luděk Lejba (7:7).
40:23
Timeout FbC Plzeň B
40:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #38 David Pudil, asistoval #7 Martin Prokopec (7:6).
39:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #25 Michal Szappanos, asistoval #95 Václav Müller (7:5).
37:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #77 Vojtěch Bigas, asistoval #12 Luděk Lejba (7:4).
36:15
Vyloučen hráč #97 Matouš Eret družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za špatné střídání.
35:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #95 Václav Müller (7:3).
33:25
Vyloučen hráč #18 Filip Šíp družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za sekání.
31:01
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #3 Václav Khek, asistoval #11 Richard Bartuška (7:2).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #69 Jan Kolínek družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23
30:00
30:00
27:38
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #3 Václav Khek, asistoval #39 Václav Zábran (6:2).
27:07
Vyloučen hráč #25 Michal Szappanos družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za hra rukou.
24:14
23:00
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #4 Vít Pešek, asistoval #39 Václav Zábran (4:2).
15:43
15:00
15:00
12:07
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #27 Michael Švarc, asistoval #18 Filip Šíp (2:2).
07:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #95 Václav Müller, asistoval #96 Jan Smolka (1:2).
02:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #12 Luděk Lejba, asistoval #96 Jan Smolka (1:1).
00:21
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #11 Richard Bartuška, asistoval #39 Václav Zábran (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Krs a Marek Schober.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary B U23:
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň B: brankář: Tomáš Jaňour; hráči v poli: Václav Khek, Vojtěch Řeřicha, Filip Šíp, Matouš Eret, Václav Zábran