3:1
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - FBC ROKYCANY 5:2
22. Filip Cipra, 25. Martin Brada, 26. Kryštof Ircing, 33. Vít Kupecký, 42. Štěpán Petrík - 14. Vladimír Karel, 17. Antonín Polcar; rozhodčí: Jakub Šimek - Patrik Med; vyloučení: 1 + Štěpán Petrík 4:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Ludvík Jaroš 23 - Vojtěch Hrůza 21; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:0;
45:00
Střely ve 3. části: 11:8
45:00
44:59
Rokycany bohužel nedokázaly ve třetí třetině zdramatizovat zápas a nepřipíšou si žádný bod.
44:24
Vyloučen hráč #66 Matěj Třeška družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:26
Vyloučen hráč #87 Štěpán Petrík družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2+2 minuty za bránění ve hře.
42:26
Štěpán Petrík si jde za zákrok na kriminál odpočinou na trestnou lavici. Využijí Rokycany nabídnuté přesilovky?
41:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #87 Štěpán Petrík, asistoval #18 Matyas Tykal (5:2).
41:25
Souboj Krarel x Jaroš tentokrát zastavuje tyčka slávistické brány.
35:22
Vláďa Karel posílá ve třetí třetině již čtvrtý střelecký pozdrav brankáři Jarošovi, ten zatím odolává.
32:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #15 Vít Kupecký, asistoval #18 Matyas Tykal (4:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:6
30:00
30:00
Slavia ve druhé části přidala a otočila stav utkání ve svůj prospěch. Rokycany mírně polevily a to se projevilo i v počtu střel. Uvidíme, co věhlasný stratég Václav Michálek naordinuje svým svěřencům ve třetí třetině.
30:00
Počet faulů ve druhé třetině - 7:6
25:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #72 Kryštof Ircing, asistoval #28 Jaromír Fait (3:2).
25:01
Slavii hra za bránou opravdu jde, štastným odrazem od zadního mantinelu pohotově doráží Ircing.
24:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #23 Martin Brada, asistoval #26 Vlastimil Budek (2:2).
24:39
Brada zpoza brány srovnává
21:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #17 Tomáš Topinka (1:2).
21:39
Cipra snižuje střelou od půlky.
21:12
Aktivní Hora motá obranu Slavie.
16:41
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #72 Antonín Polcar, asistoval #78 Vladimír Karel (0:2).
13:16
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #78 Vladimír Karel, asistoval #72 Antonín Polcar (0:1).
11:21
Ukázková hra tělem Zbyňka Hory, hráč Slavie skončil na zemi.
10:00
Utkání právě navštívil žurnalista Rokycanského deníku pan Havránek a zápas si pečlivě dokumentuje.
09:38
Přesilová hra příliš krásy nepobrala, výsledkem nebyla žádná střela na bránu.
07:38
Vyloučen hráč #90 Daniel Drnec družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za špatné střídání.