2:3
3:3
- : -

Florbal Sokolov - Kralupy Wolves 5:10
21. Jan Skopový, 29. Patrik Harazim, 43. Jan Skopový, 50. Petr Kleiner, 56. Jan Skopový - 6. Jakub Hájek, 15. Matyáš Metoděj Krahulec, 16. Petr Husťák, 18. Marek Čejka, 25. Ondřej Šimon, 35. Marek Čejka, 37. Kristián Malík, 55. Jan Suk, 56. Jan Michálek, 59. Marek Čejka; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Jiří Pokorný 59 - David Kozel 20; po třetinách: 0:4, 2:3, 3:3;
Komentář domácích Stejskal Jakub (Trenér):
Vcelku jednoznačné a zasloužené vítězství hostů. Hotsé dokázali využít každé chyby v obraně domáciho Sokolova. V devíti lidech v poli postupně docházeli síly.
Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér):
V první řadě děkujeme soupeři za zápas. Do zápasu jsme vstoupili dobrým tempem a tvořili hru na balonku, soupeř čekal jen na naše chyby. Vývoj zápasu pro nás znamenal stav 4:0 po první třetině.Celý průběh zápasu hodnotím kladně a jediné z čeho se musíme poučit jsou individuální chyby.
60:00
Střely ve 3. části: 7:16
60:00
58:52
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #12 Karel Urban (5:10).
56:59
Vyloučen hráč #19 David Kozel družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
55:58
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový, asistoval #77 Kryštof Kadlec (5:9).
55:05
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #55 Lukáš Carvan (4:9).
54:06
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #61 Ondřej Diepolt (4:8).
49:59
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #7 Jan Skopový (4:7).
46:06
Vyloučen hráč #77 Kryštof Kadlec družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za špatné střídání.
42:18
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový, asistoval #72 Jan Hlavsa (3:7).
40:06
Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:26
40:00
36:43
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #55 Lukáš Carvan (2:7).
34:16
28:34
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #44 Patrik Harazim, asistoval #26 Stanislav Hykš (2:5).
24:54
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #98 Ondřej Šimon, asistoval #88 Jan Michálek (1:5).
23:59
Vyloučen hráč #30 Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za zvedání florbalky.
20:51
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový bez asistence (1:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:27
20:00
19:07
Vyloučen hráč #77 Kryštof Kadlec družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
17:26
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #5 Adam Kozel (0:4).
16:06
15:27
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #25 Jakub Hájek (0:3).
14:49
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #10 Kristián Malík (0:2).
05:31
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #5 Adam Kozel (0:1).