0:3
0:2
- : -

Rudná Panthers Praha BLACK - Wizards DDM SO Praha 10 0:5
1. Vanesa Vrbová, 4. Sofie Chocholoušová, 6. Anna Matoušová, 15. Nela Vrzalová, 24. Vanesa Vrbová; rozhodčí: Matěj Hosperger - Tobiáš Policar; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Emily Schönfeld -5 - Ivana Pokorná ?; po třetinách: 0:3, 0:2;
Komentář hostů Sudíková Vanda (Trenér):
Líbí se mi Čendoborec.
24:00
23:59
Wiazrds opět vítězí a tentokrát i s čistým kontem. Já vám děkuji, že jste sledovali tento přenos a u florbalu zase někdy nashledanou.
23:05
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Vanesa Vrbová, asistoval #28 Nela Vrzalová (0:5).
23:05
Na střídačce Wizards je veselo, a to právem. Wizards soupeři opět uštědřují búra.
21:39
Hobzová v odl school dresu Wizards netrefuje branku z nadějné střelecké pozice.
20:12
Machová důraznou přihrávkou po mantinelu zkládá akci Wizards.
17:35
Nějak ten zápas uvadá. Nemám sem co psát. Nic moc se neděje.
16:04
Pokorná v brance čarodějek zatím opravdu čaruje. Podaří se ji ale vyčarovat čisté konto?
14:06
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 Nela Vrzalová, asistoval #20 Vanesa Vrbová (0:4).
14:06
Další branka Wizards. Panterky by měly co nejdříve odpovědět, pokud si chtějí zachovat naději na body.
13:38
Malinová chytá zajíce v průhonické hale. V souboji padá na zem.
12:25
Švejnohová naservírovala Malinové krásnou přihrávku před branku. Ta však možností skórovat naprosto pohrdla.
12:00
12:00
11:59
Poslední minuty první půle byly jaksi unavenější. Věřme, že druhá polovina bude lepší.
10:29
Wizárdky bombardují branku Panthers. Gólové ovoce to zatím ovšem nenese.
09:20
Nebezpečná šleha Vrzalové míří pouze nad branku Panthers.
07:08
Trenér Panthers vyžaduje po sudím Hospergerovi, aby vylučoval. Sudí však zůstává ledově klidný a zápas má pod kontrolou.
05:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #44 Anna Matoušová, asistoval #20 Vanesa Vrbová (0:3).
05:10
Krásná akce. Sniperka Matoušová vymetla pavučiny z levého horního rohu branky Panthers.
03:20
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Sofie Chocholoušová, asistoval #18 Anna Hádková (0:2).
03:20
Prosazuje se i Chocholoušová. Dnes je na hřišti opravdu vidět. David Nováček by měl radost.
02:48
Sýkorová rozehrála pouze na vlastní střídačku. Chtěla do hry asi zapojit i trenérku Sudíkovou.
02:05
Hádková gólmance Panthers slušně vyprášila rukavice. Na gól to ale nestačilo.
00:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Vanesa Vrbová, asistoval #44 Anna Matoušová (0:1).
00:01
Dobrý den vážení diváci a příznivci kvalitního florbalu. Zdravím vás od pořadatelského stolku v Průhonicích. Toto je poslední dnešní utkání, které by mělo být zlatým hřebem celého turnaje. V tomto utkání se proti sobě postaví Wizards a Panters, a my uvidíme, kdo domů odjede veselejší. Tak jdeme na to!