2:3
3:6
- : -

Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:14
16. Pavlína Soukupová, 23. Anna Kateřina Jandová, 31. Tereza Tkadlecová, 44. Tereza Halouzková, 44. Kateřina Fialová, 57. Pavlína Soukupová - 1. Vanessa Anna Strouhová, 4. Eva Křtěnová, 7. Andrea Břeská, 9. Lucie Baldreichová, 11. Nikola Skoková, 29. Vanessa Anna Strouhová, 32. Lucie Bohumínská, 40. Kristina Venerová, 43. Nikola Skoková, 46. Michaela Moravcová, 47. Kristina Venerová, 48. Eva Křtěnová, 50. Andrea Břeská, 57. Nikola Skoková; rozhodčí: Marek Jeřábek - Filip Novák; vyloučení: 8:0; využití: 0:2; diváků: 61; zásahy brankářů: Veronika Novotná 37 - Michaela Galušková 19; po třetinách: 1:5, 2:3, 3:6;
Komentář domácích Plecitý Michal (Vedoucí):
Intenzivních 60minut, které mohou děvčatům pomoci v průběhu ligové sezóny. Děkujeme soupeřkám a trenérům za utkání.
Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér):
Moc pěkné utkání, ve kterém jsme zapojili v jiných a důležitějších rolích mladší hráčky a jsem rád, že obstály tak, jak jsme si představovali. Děkujeme soupeři za utkání a ještě více takových :)
60:00
Střely ve 3. části: 10:20
60:00
59:59
Konec zápasu s výsledkem 6-14 na střely 25 pro Tatran a 51 Chodov. Děkujeme za zápas a skvělou atmosféru v hale.
59:07
Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
58:26
Osmé vyloučení Tatranu. Chodov jde do 5 proti 3.
58:16
Vyloučen hráč #37 Karolína Bláhová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky.
56:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #6 Kristina Venerová (6:14).
56:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavlína Soukupová, asistoval #37 Karolína Bláhová (6:13).
56:23
Nadherné využití výhody od hráček 54 a 37.
55:50
Vyloučen hráč #98 Nikola Pieczonková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
54:22
Chodov opět nedokázal využít svojí přesilovku i přes vyvinutý tlak .
52:22
50:28
Nebezpečná střela hráčky 54 na poslední chvíli odráží golmanka Chodovu.
49:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #71 Vanessa Anna Strouhová (5:13).
49:08
Odražený míček od Novotné tečuje hřáčka 48 do prázdné brány
47:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #48 Andrea Břeská (5:12).
47:26
Kombinace hráček 98 a 48 končí parádní střelou v brance Tatranu.
46:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #56 Barbora Vávrová (5:11).
46:30
Chodov využívá svojí přesilovku.
46:04
45:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #46 Monika Halamová (5:10).
45:38
Střela z půlky tečovaná končí v bráně Tatranu.
44:00
Tatran se nevzdává a střílí hned dva goly za poslední minutu zápasu.
43:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová bez asistence (5:9).
43:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #45 Tereza Halouzková, asistoval #54 Pavlína Soukupová (4:9).
42:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková z trestného střílení (3:9).
42:53
Druhou možnost už Chodov v trestném střílení využívá a zvyšuje score na 3-9.
40:01
Poslední třetina dnešního zápasu, která rozhodne o výsledku zápasu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:14
40:00
39:59
Konec druhé třetiny Tatran stále prohrává ale nevzdává se a bojuje do poslední sekundy třetiny. Chodov vyvíjí tlak na bránu s úspěšnou koncovkou.
39:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová bez asistence (3:8).
35:12
Další skvělí zákrok Tatranské golmanky Novotné, která drží stav stále na 3-7.
33:08
Skvělé kombinace od Chodova zachytává obrana Tatranu.
31:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská, asistoval #48 Andrea Břeská (3:7).
31:48
Chodov využívá zbytek přesilovky a střílí gol.
31:37
Třetí vyloučení pro Tatran za nedovolené vrážení do zad doufáme že hráčka Chodovu bude v pořádku. Tatran vstupuje do třetího oslabení tohoto zápasu.
30:40
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
30:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová bez asistence (3:6).
30:40
Hráčka 92 využívá chyby Chodovu a jde sama na golmanku, v oslabení střílí gol.
29:37
Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #11 Lucie Bohumínská (2:6).
28:22
Rozehrávka z půlky končí v brance Tatranu.
26:28
Obrovská podpora ze střídačky je slyšet přes celou halu.
24:50
Tatranské hráčky sbírají jeden míček za druhým a sniží se zakončit bohužel silná obrana Chodovu tyto šance blokuje.
22:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #56 Anna Kateřina Jandová, asistoval #17 Bára Matějková (2:5).
22:40
Hned po oslabení Tatran zvyšuje na 2-5.
22:35
Chodov nevyužil svojí přesilovky.
21:45
Tatran zatím zvládá svoje druhé vyloučení dokonce i zakončuje na golmanku Chodova.
20:38
Vyloučen hráč #54 Pavlína Soukupová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
20:38
Druhé vyloučení a znova Tatranu dokonce i stejné hráčky 54 za sekání.
19:59
Chodov předvádí dobré kombinace v útočném pasmu ale také skvělé bloky v obraném pasmu.
18:55
Tkadlecová se uvolnuje a stříli bohužel přišel dobrý blok od Ježdíkové.
18:30
Břeská našla volnou Strouhovou před bránou ale Novotná oba pokusy o gol chytá.
16:10
Tatran získal druhý dech a sbírá míčky od chodovských protihráček a snaží se hned zakončovat.
15:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavlína Soukupová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (1:5).
15:18
První gol pro Tatran střelila hráčka Soukupová po přihrávce od Pieczonkové.
14:22
Hráčka s číslem 91 našla volnou hráčku 89 bohužel střela byla zblokována hráčkou Chodova.
12:53
Tatran zvládl oslabení bez obdržení branky.
10:54
Vyloučen hráč #54 Pavlína Soukupová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za zvedání florbalky.
10:54
První vyloučení pro Tatran za nadzvednutí florbalky.
10:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #56 Barbora Vávrová (0:5).
08:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:4).
08:42
Skoková našla na středu volnou Baldreichovou ta zvyšuje sojí střelou na 0-4.
06:44
Obrovský tlak ze strany Chodovu na branku.
06:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #98 Eva Křtěnová (0:3).
03:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #71 Vanessa Anna Strouhová (0:2).
03:56
Chodov zvyšuje stav na 0-2 po výběhu po na střed  který končí v bráně Tatranu.
02:21
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #13 Tereza Míková.
00:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #48 Andrea Břeská (0:1).
00:20
Po první 20 sekundách se Chodov dostává do vedení po kombinaci Strouhová a Břeská.
00:01
Úvodní bylu pro Chodov a zápas může začít.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Jeřábek a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michaela Galušková; hráči v poli: Andrea Břeská, Eva Křtěnová, Vanessa Anna Strouhová, Barbora Fáčková, Lucie Bohumínská
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Veronika Novotná; hráči v poli: Alžběta Novotná, Liliana Šindelářová, Anna Kateřina Jandová, Bára Matějková, Adéla Bořilová