3:0
3:0
- : -

Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha 9:1
6. Kristýna Máchová, 14. Karolína Stůjová, 20. Karolína Stůjová, 24. Šárka Ježdíková, 38. Nikola Pieczonková, 39. Kateřina Fialová, 54. Karolína Stůjová, 56. Adéla Bořilová, 60. Nikola Pieczonková - 5. Minh Anh Pham; rozhodčí: Jan Paleček - Tomáš Grigar; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková 14 - Karolina Hujerová 22, Světlana Novotná 9; po třetinách: 3:1, 3:0, 3:0;
Komentář domácích Michálek Marek (Trenér):
Zápas pod kontrolou i přesto, že nám chyběla přesnost a občas jsme situace řešily zbrkle. Stále musíme pracovat na obranné stránce hry, která nám poslední dobou poněkud hapruje. Jsem rád, že některé hráčky dnes vzhledem k programu posledních měsíců dostaly volno. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér):
Do zápasu jsme šli s cílem rozvoje naší hry, zejména v defenzivních činnostech. A jsem rád, že jsme v ní během utkání udělali velký pokrok. Místy jsme dokázali předvést velmi zajímavé momenty i proti tak silnému soupeři, jakým Tatran určitě je. Jsem rád, že celý zápas odehrály všechny naše hráčky včetně druhé brankářky, která zvládla ve 3. třetině svou premiéru v 1. lize juniorek na jedničku.
60:00
Střely ve 3. části: 12:6
60:00
59:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #83 Tereza Kruzselláková (9:1).
59:54
Sparta na míčku pod tlakem. Z dorážky se ze vzduchu prosazuje Pieczonková.
59:20
Obrovská šance Sparty. Suková volná před brankou a dostává přihrávku. Fajčíková se přesouvá a střelu vykrývá.
58:40
Rozehrávku Sparty přečetla Fialová a získává míček.
55:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová bez asistence (8:1).
55:00
Bořilová se prokličkovává z obrany a z hrany velkého brankoviště posílá míček za Novotnou.
53:04
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #79 Lucie Nádeníková (7:1).
53:03
Stůjová nekomprosně ze středu pálí k pravé tyči a navyšuje náskok domácích.
52:07
Spartna přechází do brejku. O míček však příchazí ve středním pásmu zásluhou Bořilové.
51:20
Nesnídalová a její další střela. Novotná naštěstí i tuto střelu vyráží.
50:17
Tatran na míčku, hosté jsou ale trošku důraznější. I přes to Viková od mantinelu pálí.
48:39
Hezká akce domácích, kterou zakončuje Stůjová střelou. Míček se vyráží od Novotné, ale zůstává stále ve hře.
47:38
Chyba v rozehrávce Sparty a Nesnídalová získává míček pro Tatran.
45:58
Viková pálí od mantinelu - Novotná vyráží.
44:45
Tatran s klidem posílá míček okolo bránících hráček Sparty.
44:45
Standardka od mantinelu. Suková střílí - Fajčíková chytá.
43:58
Kotábová  a Dryáková v brejku - Fajčíková čape.
43:29
Vyloučen hráč #57 Nikola Vostřáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
42:58
Odložené vyloučení a Tatran zkouší hru bez brankáře.
42:45
Julčíková si připisuje super zákrok.
40:40
PřIhrávka z rohu před branku na Bořilovou. Její střela však je tečovaná a letí mimo tři tyče.
40:01
Buly pro Spartu.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #88 Světlana Novotná družstva ACEMA Sparta Praha
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:4
40:00
38:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová bez asistence (6:1).
38:42
Domácí tlačí Spartu na velkém brankovišti. Fialová ze středu posílá míček na branku, kde končí za Hujerovou.
37:52
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #11 Karolína Stůjová (5:1).
37:51
Přihrávka na Pieczonkovou na levé straně, která z první zakončuje.
37:45
Domácí k této přesilovce přistoupily zodpovědněji.
37:29
Vyloučen hráč #30 Eva Pecinová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
37:18
Stošková na míčku, ještě než stihla vystřeil ji okradla o míček Ježídková.
35:47
Hra se přesouvá ze strany na stranu. Ani jednomu z týmů se teď nedaří vytvořit si šanci pro zakončení.
33:48
Standardka Sparty bez střely. Hráčky na chvíli trochu zklidňují hru.
32:20
Krosovku na Máchovou vyčíhla Sembdnerová.
30:50
Krejčí se otočkou dostává do útoku.
29:40
Fialová si prohazuje míček a přihrává na Ježdíkovou. Bohužel přihrávka jde za ni a Tatran tuto šanci nevyužívá.
28:16
Vyloučen hráč #92 Tereza Tkadlecová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
28:14
Sparta na míčku - Tkadlecová vypresovává míček.
26:41
Konec přesilové hry Tatranu, se kterou domácí spojeni být nemůžou.
25:20
Dryáková získává míček a jde do brejku. Ve středním pásmu o míček přichází a domácí jdou do protiútoku, který jim moc nevyšel.
24:41
Vyloučen hráč #42 Tereza Krejčí družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
24:40
Stůjová středem, bohužel je faulována a domácí si zahrají 5 na 3.
23:44
Vyloučen hráč #24 Karolína Stošková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková, asistoval #77 Adéla Bořilová (4:1).
22:59
Ježdíková probíhá hřištěm a trefuje se k levé tyči.
22:55
Odložené vyloučení a Fajčíková utíká z brány na střídačku.
21:40
Domácí mají míček pevně pod kontrolou a hledají prostor pro zakončení.
19:54
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #6 Kateřina Fialová (3:1).
19:53
Stůjová na středu zamíchala před blokem a šest vteřin před koncem první třetiny posílá za Hujerovou další gól.
19:10
Novotná od levého mantinelu střílí - pravá tyčka, levá tyčka, ale gól to není.
18:25
Vostřáková si oťukává míček okolo Jandové a přesouvá se do útoku. Střelu však Fajčíkokvá chytá.
17:18
Moc hezká akce domácích. Stůjová z půllky na Máchovou, která z první střílí.
16:30
Sparta sice na míčku, nicméně hráčkám se nedaří vytvořit se šanci.
14:40
Viková získává míček a přihrává na malé brankoviště na Pieczonkovou. Hujerová střelu chytá.
13:49
13:48
Stůjová sbíhá z půlky a středu posílá bombu - a nemýlí se.
12:59
Matějková od poloviny střílí - před brankou ještě ze vzduchu míček tečuje Bořilová. Ani tat střela není gólová.
11:32
Fialová se prokličkovává na střed a střílí - Hujerová chytá.
09:49
Sembdnerová se po mantinelu mantinelu dostává před Fajčíkovou, kde ji libově zkušeně obrala Matějková.
08:00
Máchová krosem na Fialovou. První střela do bloku, druhá již však letí na branku.
07:00
Ježdíková natahuje od mantinelu a pálí.
05:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Kristýna Máchová, asistoval #11 Karolína Stůjová (1:1).
05:35
Přihrávka na nabíhající Máchovou, která se prosazuje k levé tyči a srovnává.
04:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #68 Minh Anh Pham, asistoval #22 Lucie Dryáková (0:1).
04:48
Střela Pham ze středu a máme tu prnví gól utkání.
04:20
Přihrávka ze stanrdardky na Kruzsellákovou, která projíždí středem jak nůž máslem a střílí - vedle.
03:50
Tatranky kontrolují hru. Míčku se ujímá Stůjová před brankou, jde do kličky - Hujerová však její finku prokoukla a vyráží.
02:33
Bořilová na míčku a probíhá středem hřiště, odkud posílá střelu po zemi. Jen těsně se netrefuje.
00:20
Sparta se po mantinelu přesouvá do útoku, ovšem Bořilová získává míček v rohu a hra se přesouvá na druhou stranu.
00:01
Úvodní buly získávají hráčky Sparty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Tomáš Grigar.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolina Hujerová; hráči v poli: Karolína Sembdnerová, Aneta Navrátilová, Lucie Dryáková, Barbora Kotábová, Nikola Vostřáková
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Juliana Fajčíková; hráči v poli: Šárka Ježdíková, Alžběta Novotná, Tereza Halouzková, Bára Matějková, Adéla Bořilová
00:00
Vítám vás u 11. kola 1. ligy juniorek, kdy se mezi sebou utkají tým ACEMA Sparta Praha, jenž se momentálně nachází na 16. místě v tabulce a domácí tým Tatran Střešovice, který se je nyní na místě šestém. Přeji příjemnou zábavu :)