1:2
0:3
0:0

Spartak Pelhřimov - FBC Vikings Kopřivnice 7:6pn
9. Viktor Vlach, 15. Petr Zajíček, 15. Petr Zajíček, 16. Matěj Kutílek, 18. Petr Zajíček, 40. Dan Kalina, N Petr Zajíček - 6. Ondřej Kubátko, 30. Ondřej Kubátko, 38. Martin Nehera, 47. Ondřej Kubátko, 52. Ondřej Holaň, 55. Robert Socha; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 137; zásahy brankářů: Libor Domkář 34 - Jakub Strakoš 28; po třetinách: 5:1, 1:2, 0:3, 0:0;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
První třetina byla z naší strany velmi podařená, vyhrávali jsme souboje, vstřelili 5 branek a byli jsme všude. Ve druhe třetině jsme dobře bránili, mohou nás mrzet neproměněné šance. Ve třetí třetině soupeř dokázal potrestat naše chyby a vyrovnal. V nájezdech jsme  stejně jako loni ve čtvrtfinále byli úspěšní. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za skvělou atmosféru.
Komentář hostů Soukal Lukáš (Vedoucí):
Dnes jsme první třetinu zůstali v autobuse s řidičem a na hřišti bylo pouze jenom domácí družstvo. Druhou třetinu jsme začali pomalu vystupovat a pomalu jsme se dostávali do naší hry. Ve třetí třetine jsme předvedli kvalitní výkon a podařilo se nám stáhnout náskok domácích. Bohužel v prodloužení jsme neproměnili obrovskou příležitost v podobě přesilové hry a v nájezdech jsme podlehli soupeři. Gratulujeme soupeři .

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #15 Tomáš Janek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #22 Viktor Vlach , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #5 Jakub Kostelník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #17 Jan Knězů , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč #16 Jan Toman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #66 Petr Zajíček a vstřelil rozhodující gól (7:6).
62:23
Vyloučen hráč #66 Petr Zajíček družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za zvedání florbalky.
61:45
Kopřivnice stále na balónku.
60:29
Kopřivnice hraje na balónku.
60:01
Úvodní buly prodloužení 3na3 vyhrávají hosté.
58:55
Pelhřimov se v posledních minutách jen brání.
58:04
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:48
Socha palí nad Domkáře a jeho branku.
56:34
Hraje se ve velmi vysokém tempu.
55:08
Zajíček pobídl Smejkala střílenou nahrávkou na zadní tyč. Ten netrefil.
54:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #5 Jakub Kostelník (6:6).
54:29
Kopřivnice využívá přesilovky a srovnává tak stav utkání.
52:46
Kopřivnice hraje přesilovku.
52:32
Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
52:20
Kopřivnice stále aktivnější.
51:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #19 Mojmír Jahoda (6:5).
51:01
Kopřivnice zásluhou Holaňe dotahuje. Stav utkání 6:5.
50:00
Zrzavý trefuje tyč.
48:40
Kutílek vyslal další dobrou střelu. Strakoš se štěstím chytil.
47:36
Domkář chytá ve třetí třetině velmi pěkně.
46:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #14 Daniel Opatřil (6:4).
46:46
Kubátko svojí střelou snižuje na 6:4.
46:08
Zajíček velmi tvrdě zasáhl jednoho z hráčů Kopřivnice do míst, kde to bolí nejvíce.
45:12
Zápas je ve třetí třetině velmi vyhrocený. Oba dva týmy touží po vítězství.
42:21
Zajíček krosem hledal Vlacha, ten jen promáchl.
41:53
Kopřivnice je ve třetí třetině aktivnější.
41:01
Papež palí nad.
40:39
První střelu třetí třetiny vystřelila Kokpřivnice.
39:21
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #97 Matěj Kutílek (6:3).
39:21
Kalina dává branku a zvyšuje tak na 6:3. Svůj gól oslavil jako slavný Ronaldo.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera bez asistence (5:3).
37:24
Nehera dorazil střelu za záda Domkáře. Stav utkání. 5:3.
36:48
Dnešní atmosféra v Poutník aréně je skvělá. Děkuje Vám fanouškům za fantastickou podporu.
35:29
Kutílek palil do bloku.
35:18
Zajíček dokázal proměnit nájezd. Stav utkání proto zůstává 5:2.
35:17
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil #66 Petr Zajíček.
30:39
Pelhřimov si zahraje druhou přesilovku v utkání.
30:37
Vyloučen hráč #11 Martin Nehera družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
29:48
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #12 Adam Lichnovský (5:2).
29:48
Hosté využívají přesilovky a snižují na 5:2.
29:25
Domkář drží Pelhřimov v oslabení.
28:13
28:06
Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
27:54
Tempo hry je vyrovnané.
26:31
Kalina prověřil pozornost Strakoše v druhé třetině střelou od mantinelu.
24:45
Kopřivnice hraje na balónku. Dobře postavená obrana domácích jim ale nic nedovoluje.
23:49
Domkář chytá pokus od mantinelu.
22:50
Kalina dobrou nahrávkou přes střed našel Mozra. Mozr střílel mimo.
21:45
Vlach si pěkně oběhl dva obránce. Poté mířil moc vysoko.
17:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #17 Jan Knězů (5:1).
17:48
Zajíček využívá přesilovky a zvyšuje tak na 5:1. Zajíček si tímto gólem zkompletoval hattrick. Klobouk dolu před jeho dnešním výkonem.
17:35
Zajíček do bloku.
16:29
Pelhřimov si zahraje přesilovku.
16:27
Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:01
Pelhřimovu jako by narostly křídla. Pelhřimovští hrají aktivněji a přehrávají soupeře.
15:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Matěj Kutílek, asistoval #7 Dan Kalina (4:1).
15:17
Pelhřimov třemi rychlými góly obrací stav utkání. O další branku se postaral Kutílek.
14:31
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #37 Kryštof Smejkal (3:1).
14:31
Zajíček se prosazuje podruhé.
14:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #35 Libor Domkář (2:1).
14:10
Domkář dlouhým výhozem poslal Zajíčka do samostatného úniku. Ten dává branku.
12:01
Hra je vyrovnaná.
11:01
Kopřivnice kombinuje na vlastní polovině.
09:53
Kalina z výběhu mířil mezi nohy Strakoše.
09:08
Domkář nepřesvědčivě vyráží střelu od půlky.
08:11
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #66 Petr Zajíček (1:1).
08:11
Vlach ze standartní situace prostřelil Strakoše a máme srovnáno. Stav utkání 1:1.
08:04
Rychlí protiútok hostí překazil vracející se Šulc.
06:40
Kubátko opět střílí na Domkáře. Domkář však chytá.
06:05
Zajíček se snažil propálit dobře postavený blok hostí marně.
05:13
04:38
Dobrou střelu na Strakoše vyslal Vlach.
03:42
První zákrok si připisuje Domkář.
03:12
Střelecké pokusy obou týmů zatím neohrozili soupeřovu branku.
02:18
Pelhřimov je na začátku zápasu  aktivnější.
01:16
Kopřivnice získává míček a postupně rozehrává.
00:26
Pelhřimov kombinuje na vlastní polovině.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Petr Popala, Jakub Kresta, Jakub Kostelník, Ondřej Holaň, Vítězslav Kríž
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Lukáš Zrzavý, Kryštof Smejkal, Petr Zajíček, Jan Knězů, Viktor Vlach
00:00
Dobrý den, vážení diváci, vítejte u online zápisu utkání, ve kterém se utká domácí Spartak Pelhřimov a hostující FBC Vikings Kopřivnice.