0:3
2:1
- : -

Spartak Pelhřimov - Torpedo Havířov 4:6
11. Tomáš Kocián, 18. Jan Knězů, 48. Václav Fučík, 55. Vít Papež - 16. Dominik Mrowiec, 17. Denis Kubiczek, 27. Kamil Peřka, 31. Jakub Vilím, 34. Marián Kloza, 46. Jakub Holeš; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 177; zásahy brankářů: Libor Domkář 15 - Martin Zapletálek 12; po třetinách: 2:2, 0:3, 2:1;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
V první třetině jsme hráli velmi vyrovnanou partii, ve druhé třetině nám soupeř odskočil na rozdíl tří branek, který jsme již nedokázali stáhnout. Rouhodla individuální kvalita hráčů. My se nyní musíme perfekně připravit na čtvrtfinálovou sérii.  Děkuji hráčům za dnešní výkon, soupeři za utkání a skvělým fanouškům za podporu v jubilejním 1000. zápase.
Komentář hostů Kotula Pavel (Vedoucí):
První třetina z naší strany klasicky při venkovním zápase prospaná. Od druhé třetiny jsme měli zápas pod kontrolou a dokráčeli si pro důležité vítězství před play-off. Všechny výsledky se však mažou a teprve teď začíná ta část sezóny, kvůli které jsme celý rok pracovali. Máme jasný cíl a zatím si půjdeme. Děkuji soupeři za utkání ve výborné atmosféře a přeju úspěšný vstup do play-off a druhé tisíckovky utkání.
54:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež, asistoval #66 Petr Zajíček (4:6).
54:15
Pelhřimov sice nedokázal využít přesilové hry. O branku se po skončení početní výhody postaral Papež, který dostal krásnou nahrávku na střed od Zajíčka.
51:57
Po nedovoleném zákroku Peřky si zahraje poprvé v zápase přesilovku Pelhřimov.
51:56
Vyloučen hráč #73 Kamil Peřka družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za vysoká florbalka.
50:40
PApež se uvolnil na střed a poslal krosovou nahrávku na volného Kyselu. Kysela si s míčkem vůbec nerozuměl a branku o kus netrefil.
47:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #17 Jan Knězů (3:6).
47:17
Knězů s Fučíkem využili standartky z velkého brankoviště. Prosadil se dělovou ranou do pravého horního rohu Fučík. Stav utkání 3:6.
45:09
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #25 Jakub Vilím (2:6).
45:09
Holeš využívá početní výhody a zvyšuje tak brankový rozdíl na čtyři branky.
44:51
Zajíček se v oslabení po zachycené nahrávce vydal do útoku. Jeho pokus zneškodnil Zapletálek.
44:23
Vyloučen hráč #27 Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
44:03
Fučík se provinil nedovoleně a Havířov si zahraje první přesilovku v tomto utkání.
43:02
Febr po dlouhém střídání se dokázal uvolnit a orazítkoval tyč domkářovi branky.
40:57
O první velkou šanci třetí třetiny se postaral Vlach, který se obtočil kolem Smejkala a poté střílel lehce nad.
39:17
Dnešní utkání v Poutník aréně sleduje fantastických 177 diváků. Děkujeme za podporu.
36:36
Hráči z Havířova hrají posledních pět minut na balónku. Nahrávají si do dobrých pozic a tlačí Pelhřimov níž a níž do obrany.
33:50
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #21 Erik Šochman (2:5).
33:50
Sochman prošel obranou Pelhřimova bez větších potíží, nahrál na zcela volného Kloza. Kloz uklízí do prázdné branky. Stav utkání 2:5.
30:54
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #16 Tomáš Vlach (2:4).
30:54
Vlach vyslal dlouhou nahrávku na Vilíma. Vílím si s míčkem poradil na výbornou a posíla tak Havířov do vedení 4:2.
29:25
Hra se přelévá ze strany na stranu. Vídíme atraktivní útočný florbal na obou stranách.
26:01
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #16 Tomáš Vlach (2:3).
26:01
Z rychlého přečíslení se prosazuje Peřka. Stav utkání 2:3.
25:40
Holas vybojoval míček na útočné polovině a nabídl ho Zajíčkovi. Zajíček střílí mimo.
23:59
Vilím s Holešem a Peřkou kombinují na obrané polovině Pelhřimova. Pelhřimov je momentálně pod lehkým tlakem.
21:25
Hra ve druhé třetině je zatím velmi opatrná. Oba týmy nechtejí na začátku druhé třetiny inkasovat. Na dálku bych chtěl pozdravit hvězdného brankáře Havířova pana Vojtěcha Kiklopa. Dobrý večer.
17:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #66 Petr Zajíček (2:2).
17:45
Pelhřimov velmi rychle odpovídá, jmenovitě Knězů, který vystřelil pod horní tyč. Stav utkání je 2:2.
16:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #23 Denis Kubiczek, asistoval #86 Jakub Mikulok (1:2).
16:11
Pelhřimov inkasuje druhou branku po velmi krátké době. Prosadil se Kubiczek. Stav utkání 1:2.
15:55
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #21 Erik Šochman (1:1).
15:55
Mrowiec si prohodil míček mezi nohama Smejkala a zakončil přesně po horní tyč.
13:47
Hra je velmi vyrovnaná. Oba dva týmy mají své šance.
10:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #24 Vojtěch Mozr (1:0).
10:00
Táhlou střelou skoro od půlky se prosazuje Kocián. Pelhřimov vede 1:0.
09:40
Peřka vyslal nebezpečnou střelu směrem na Domkáře. Na poslední chvíli se do střely vložil Fučík.
08:13
Po výhozu Domkáře se řítil sám Zajíček s Knězů na Zapletálka. Zajíček se rozhodl pro střelu. Jeho střela končí mimo.
05:59
Velmi kontroverzní moment se odehrál u branky Zapletálka. Podle domácích byl míček za brankovou čarou, ale rozhodčí rozhodl jasně. Stav utkání zůstává 0:0.
05:10
Vilím se ocitl úplně sám před Domkářem. Jeho zakončení pod ruku Domkáře skončilo na tyči.
03:42
Vlach a jeho lajna rozehrávali z dobrého místa. Nahrávka na Holeše však nebyla ideální a míček chatá Domkář.
01:11
O první větší šanci zápasu se postaral Fučík, který unikl po mantinelu a nebezpečně střílel na Zapletálka.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Tomáš Vlach, Jakub Vilím, Jakub Holeš
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Kryštof Smejkal, Tomáš Kocián, Jan Holas, Jan Knězů, Petr Zajíček
00:00
Vážení diváci, dovelte mi Vás přivítat u online zápisu jubilejního 1000. domácího zápasu Spartaku Pelhřimov. Pelhřimov se dnes utká s Havířovem.