2:1
1:2
- : -

FBC MSEM Přerov - Spartak Pelhřimov 6:4
2. Michal Bělaška, 5. Matěj Ševčík, 7. Maxim Šefčík, 36. Michal Hrabica, 37. Michal Bělaška, 60. Ondřej Kowalik - 16. Petr Zajíček, 27. Václav Fučík, 51. Jan Knězů, 60. Petr Zajíček; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Michael Hruška 18 - Aleš Václavík 13; po třetinách: 3:1, 2:1, 1:2;
Komentář domácích Malina Petr (Trenér):
Jsem rád za výhru pro fanoušky. Měli jsme dobrý vstup do zápasu. Místy jsme drželi pokyny a projevilo se to na kontrole hry a vytváření šancí. Místy jsme od pokynů opouštěli, na hřišti jsme začali dělat nepředvítalené akce a chodili jsme do risku. Nejde při hře 4 na 6 ve dvou hráčích napadat rozehrávku soupeře. Jinak to byl i tvrdý zápas. Přeji soupeři, aby neměl vážné zranění z jednoho souboje na hřišti. Hodně štěstí do play-off. My jdeme znovu bojovat o postup do Národní ligy.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Vstup do zápasu z naší strany špatný, první střela až v 10. minutě. Pak jsme odehráli dobrou pasáž utkání, kde jsme dokázali snížit. Nepodařilo se nám v této fázi utkání překlopit skótre na naši stranu. Následně soupeř potrestal dvě nedoustoupení. Ve třetí třetině nelze upřít hráčům snahu poprat se o výsledek, zakončení nebylo kvalitní a hodně nás sráželi i osobní chyby při zpracování a jednoduchých rozehrávkách. Jiskřička naděje na konci utkání pár sekund před jeho koncem zhasla. Gratuluji soupeři k vítězství, díky divákům za atmosféru.
60:00
Střely ve 3. části: 6:14
60:00
59:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (6:4).
59:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #8 Tomáš Kocián (5:4).
59:16
Vyloučen hráč #87 Michal Bělaška družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za zdržování hry.
58:22
Hostí hrají bez brankáře.
58:20
Timeout Spartak Pelhřimov
58:00
Přerovu se daří narušovat rozehrávku Pelhřimova, který se snaží tlačit všemi silami dopředu.
53:42
Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil #10 Ondřej Kowalik.
53:41
Po faulu na Ševčíka bylo nařízeno trestné střílení.
51:51
Tobiáš Pavliš si přihrál o tyčku a odraz zakončil do brány, gól nebyl uznán kvůli postavení v brankovišti.
50:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #66 Petr Zajíček (5:3).
50:52
Jan Knězů napodruhé dorazil střelu do brány.
48:00
Zajíček prokličkoval až před Hrušku, Hruška položil tělo do zakončení.
46:50
Míček se prokutálel mezi nohama brankáře Pelhřimova, ale za brankovou čáru se nedostal.
44:25
První brejk domácích a první střela třetiny.
40:30
Pelhřimov se v úvodu třetiny nastěhoval na domácí polovinu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:3
40:00
36:32
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #86 Maxim Šefčík (5:2).
35:55
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (4:2).
35:55
Pavliš přesprintoval celé hřiště a předložil lahůdku Hrabicovi.
33:50
Pokračují taktické šachy.
29:45
Dravý průnik domácího kapitána z rohu hřistě před branku, donutil soupeře faulovat.
29:21
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
27:35
Probíhá množství osobních soubojů u mantinelů, hráči se těžko dostávají ke střelám.
26:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #39 Aleš Václavík (3:2).
24:32
Vyloučen hráč #24 Michal Hrabica družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:30
Začátek 2. třetiny je opatrný, nikdo nechce udělat chybu v rozehrávce.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:5
20:00
19:50
V závěrečné minutě se oba týmy usilovně snaží dát gól.
17:15
Šance pro Pelhřimov, Hruška chytá.
16:00
Hráč domácích vystřelil na bránu hostí, jejichž brankář jen s obtížemi vyrazil míček.
15:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #37 Kryštof Smejkal (3:1).
15:00
Po ztrátě domácích se hosté rychlou kombinací dostali až  k bráně a střílí gól.
14:02
Hosté trefují pravou tyčku.
10:35
První střela hostí, která mířila do brankového prostoru.
10:05
Důrazný průnik kapitána domácích, přes čtyři hráče neskončil gólem.
06:41
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #10 Ondřej Kowalik (3:0).
06:41
Po krásné přihrávce domácího Kowalika, Šefčík doráží.
04:43
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #88 Adam Budník (2:0).
04:43
Ševčík z těsné blízkosti přeloboval brankáře hostí, míček elegantně dopadl za brankovou čáru.
03:20
Obrovská šance Přerova, hráč netrefil dorážku do prázdné brány.
01:35
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #10 Ondřej Kowalik (1:0).
01:35
Skrýtá střela Bělašky, kterou brankář neviděl, doplachtila až do brány.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Aleš Václavík; hráči v poli: Tomáš Kocián, Kryštof Smejkal, Petr Zajíček, Jan Knězů, Viktor Vlach
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Matěj Porvol, Jonáš Pavliš, Lukáš Kaďorek, Matěj Ševčík, Adam Budník