2:2
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - Asper Šumperk 5:6
23. Jaromír Chodil, 24. Ondřej Dobeš, 30. Jan Kolajta, 44. Lukáš Frydrych, 57. Jan Grygar - 5. Jiří Trávníček, 17. Jindřich Kamler, 27. Jiří Trávníček, 36. Jiří Trávníček, 54. Jindřich Kamler, 60. Michal Šíma; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 90; zásahy brankářů: Jakub Kosar 22 - Antonín Byvan 23; po třetinách: 0:2, 3:2, 2:2;
Komentář domácích Kolajta Jan (Vedoucí):
Dnes jsme do utkání vstoupili bohužel zbytečně nervózně. Náš výkon však měl vzestupnou tendenci. Myslím, že jsme zápas mohli překlopit na naši stranu ve druhé třetině, kdy soupeř celkem naivně napadal, ale my jsme bohužel nepředvedli dostatečnou kvalitu na to, abychom to dostatečně potrestali. Mrzet nás můžou taky chvilkové výpadky koncentrace, které soupeř potrestal. Do příštího týdne se musíme poučit z chyb, navázat na to, co se nám povedlo a to smolné hodit za hlavu. Celkově by zápasu asi slušela remíza víc, bohužel soupeř využil svou závěrečnou výhodu a ukradl si tak 3 body pro sebe. Soupeři grautulujeme a děkujeme a děkujeme taky divákům.
Komentář hostů Matěj Petr (Asistent trenéra):
Dnes zápas o 6 bodů. Vstup do něj jsme měli dobrý, bohužel ve druhé třetině jsme polevili v koncentraci a domácí využívali svých silných stránek. Takovým malým pravidlem je, že si v každém zápasem dáme vlasťánka, ale to se stane. Ve třetí třetině jsme se přiblížili k vítězství, ale darovanou přesilovkou jsme Hranicím dovolili vyrovnat. Po smolných zápasech se k nám ale konečně nakolnila paní štěstěna a urvali jsme zde velmi cenné 3 body. Děkuji soupeři za utkání, rozhodčím za odpískaný zápas a našim perfektním divákům, díky kterým jsme se tu cítili jako doma.
59:42
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #13 Ondřej Mrázek (5:6).
59:42
Střelu hostů Kosar vyrazil pouze před sebe a Šíma zasadil Hranicím tvrdou ránu.
58:30
Skupinka fanoušků Šumperka vycítila, že teď se může utkání lámat, a tak hlasitě povzbuzuje svůj tým.
58:27
Vyloučen hráč #77 Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:35
TO JE DRAMA.
56:17
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar, asistoval #33 Jan Kolajta (5:5).
56:17
Jan Grygar vyrovnává střelou nad nohou golmana.
55:42
Vyloučen hráč #18 Jiří Trávníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
55:00
Nevyužitá přesilovka a následný obdržený gól otočila obrázek hry, a tak doposud dominující Hranice byly jsou v útlumu.
53:47
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #14 Matěj Mondek (4:5).
53:47
Po povedené střele se už po několikáté Šumper ujímá vedení.
52:20
Hranice si ve své přesilovce vytvořili několik slibných příležitostí, kreré zvládla obrana hostí.
50:19
Vyloučen hráč #13 Ondřej Mrázek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky.
48:55
Druhá hranická formace si teď vytvořila několik slibných příležitostí, na které Asper odpověděl dalekonosnou střelou za mantinel.
47:30
Po zvládnutém oslabení Hranice přebírají otěže hry.
45:12
Neskutečný Kosar drží svůj tým ve hře.
44:18
Vyloučen hráč #33 Jan Kolajta družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
43:12
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Lukáš Frydrych, asistoval #46 Jiří Vraj (4:4).
43:12
Frydrychův výběh z rohu a nádherná střela na zadní tyč vyrovnává tohle utkání.
41:15
Oba týmy chtejí vyhrát, a tak je začátek poslední třetiny velmi opatrný.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:12
40:00
37:50
Oba týmy se teď v ryclém sledu dostaly do přečíslení, nikdo jej ale nedokázal využít.
35:47
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (3:4).
35:47
Lakrosovým tríčkem kompletuje Trávníček hattrick.
34:20
Hranická kombinace přes osu hřiště bohužel mimo.
33:04
​Trávníčkův centr zapadl za zadní mantinel.
30:10
Václavík zblokoval rozehrávku na Grygara, ten pouze orazítkoval dveře za brankou hostí.
29:32
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #8 René Mikel (3:3).
29:32
Na druhé straně Kolajta, ze stejné pozice jako Mannl, vyrovnává dnešní utkání.
29:00
Osamocený Mannl ze středu do horní tyče Kosarovy brány.
26:22
26:22
Hranice po většinu obou oslabení sympaticky bránily, ale po křižné nahrávce Mrázka na Trávníčka Asper početní výhodu využil.
25:42
Vyloučen hráč #88 Tomáš Václavík družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování florbalky.
24:50
Mannlovu střelu ze středu likviduje výtečný Kosar.
24:07
Vyloučen hráč #77 Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:13
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #2 Michal Kušner (2:2).
23:13
Dobešova přihrávka přes malé brankoviště se šťastně odrazila do brány.
22:03
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #25 Lukáš Frydrych (1:2).
22:03
Chodilův výběh z rohu zakončený nádherou střelou znamená kontaktní branku.
21:02
Kolajta se snažil nachytat golamana soupeřů střelou mezi nohy, ale Byvan byl pozorný. O chvíli později Byvan zlikvidoval Grygarovu střelu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:9
20:00
18:10
Pohledná kombinace Chodil-Grygar-Václavík ovoce nepřinesla.
16:54
16:54
Šumperské přečíslení 3na2 nejříve zbrzdil Potsch, ale nakonec skončilo po přesné přihrávce na Kamlera gólem.
13:44
Hranice tlačí, ale bez výrazného ohrožení branky soupeře.
10:20
Serie bloků hranických obránců zabránila Šumperku navýšit skóre.
09:10
Kolajta našel křižnou přihrávku od Mikela, ten byl bohužel v zakončení nepřesný.
06:59
Hranická standartka z dobré pozice končí na hrudi hostujcího golmana.
06:03
Kolajtova skrytá střela orazítkovala tyč.
04:34
04:34
Nejdříve Andrýsek z poza půlky prověřil brankáře, hned nato Trávníček taktéž zpoza půlky nachytal Kosara a otevírá tak skóre dnešního utkání.
03:01
Zatím více na míčku Šumperk. Hranice hrozí z breaku.
01:15
Úvodní minuta zatím z obou stran opatrná. Oba týmy jednou zaůtočily, ale gólmani bez práce.
00:01
Zdravíme všechny příznivce Hranického florbalu a doufáme, že se Vám bude dnešní online přenos zápasu mezi týmy FBC Hranice a Asper Šumperk líbit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Tomáš Petržela, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Matěj Mondek
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Michal Kušner, Jiří Vraj, René Mikel, Jan Kolajta, Lukáš Novosad