3:0
0:4
0:0

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Primátor Náchod 5:4pn
6. Matěj Švácha, 25. Jakub Mikolášek, 35. Jakub Mikolášek, 39. Filip Štědrý, N Filip Blažek - 41. Ondřej Macháček, 51. Matěj Mikšovský, 55. Jonáš Mikšovský, 60. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2 + Jan Huleš 4:6; využití: 2:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Daniel Dolák 21 - Vlastimil Skalický 30; po třetinách: 1:0, 3:0, 0:4, 0:0;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Dneska nemůžeme být spokojeni jen se ztrátou jednoho bodu. Jinak mnoho pozitivních věcí. Měli jsme chuť útočit, slušně jsme bránili, nenechali jsme se uspat a byli jsme koncentrovaní. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Neuvěřitelná síla celého týmu, který si jede tu svou ať se děje cokoli. Musíme si toho vážit, o tuto vlastnost pečovat a chránit si ji. Bohužel jsme především v první půlce zápasu udělali spoustu chyb a musíme se z nich poučit, navíc jsme soupeře dostávali do hry svou nedisciplinovaností. Je to škoda, bodů mohlo být víc. Díky fanouškům za podporu a soupeři za zápas.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #15 Filip Blažek a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #15 Filip Blažek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #65 Jonáš Mikšovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #56 Matěj Mikšovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #20 Filip Štědrý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #19 Patrik Med , ale gól nevstřelil.
61:26
Na druhé straně kryje střelu Svobody Dolák.
59:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #96 Filip Čáp (4:4).
59:02
Hosté minutu před koncem dorovnávají stav utkání.
58:43
Hosté to zkouší v šesti.
54:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský z trestného střílení (4:3).
54:50
Po využitém trestném střílení se hosté opět přibližují k vyrovnání.
53:18
Střela Šimečka z výtoče míří mimo branku hostů.
51:58
Mnoho fyzických soubojů, ve kterých domácí převládají.
50:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #87 Adam Jakubský (4:2).
49:02
Závar před Dolákem gól nepřinesl.
47:39
Kombinace Štědrého s Fuchsem končí na tyčce.
46:37
Náchod dokázal přečkat bez obdržení gólu další oslabení.
45:16
Hulešovo střelu vyráží Skalický, Mikolášek v zápětí z dorážky trefuje tyč.
44:37
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
44:37
Slavia si zahraje další přesilovou hru.
43:00
Skvělé napadání Šimečka získává domácím míček.
40:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #87 Adam Jakubský (4:1).
40:38
Chyba domácích v rozehrávce vede k prvnímu gólu hostů.
40:11
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:9
40:00
38:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (4:0).
38:54
Rychlé využití přesilovky a domácí opět navyšují své vedení.
38:52
Vyloučen hráč #41 Adam Pekárek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky.
37:51
Střela Štědrého pouze do náruče brankáře.
34:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (3:0).
34:22
Třetí střela Mikoláška už však zamířila do sítě hostů.
33:38
První střelu Mikoláška překazil blok hostů, druhou zákrok Skalického.
33:08
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka.
31:52
Domácí přežili i dvojité oslabení.
31:17
Výborný obranný zákrok Blažka.
29:48
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
29:48
Po dalším přestupku domácích se počet hráčů na hřišti opět snižuje.
27:51
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2+2 minuty za hrubost.
27:51
Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
27:51
Další šarvátky mezi hráči, tentokrát s vyšším trestem pro domácí.
24:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #19 Patrik Med (2:0).
24:56
Hned po návratu vyloučených domácí navyšují své vedení.
22:52
22:52
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
22:52
Po vyřizování účtů mezi hráči se bude hrát 4 na 4.
21:56
Jakubský padá po faulu Štědrého.
20:46
Hned v úvodu druhé třetiny nastřeluje Mikšovský konstrukci brány za Dolákem.
18:06
I přes velký tlak domácích hosté oslabení přežívají.
16:46
Mikolášek trefuje tyčku a v zápětí Skalický likviduje dorážku.
16:06
Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
16:06
Domácí si zahrají svou první přesilovou hru zápasu.
15:08
Kreativní signál domácích gólem neskončil.
13:53
Únik Macháčka překazil Dolák svým zákrokem.
10:19
Výborný zákrok Skalického.
08:28
Nebezpečná střela Fuchse proletěla jen těsně nad brankou hostů.
07:02
Poprvé v zápase zazněla tyčka a to za zády Doláka.
05:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #99 Jan Huleš (1:0).
05:55
Domácí po střele neobsazeného Šváchy otvírají stav utkání.
04:48
První šanci měli také domácí. Střela Kuhajdy letěla ale vedle branky.
03:59
Skvělý návrat Huleše.
02:12
O první střelu zápasu se postarali hosté.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Marek Svoboda, Adam Jakubský, Jonáš Mikšovský, Matěj Mikšovský, Lukáš Prause
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Blažek, Michal Fuchs, Filip Štědrý, Pavel Šimeček