3:1
4:1
- : -

Panthers Praha B U23 - Banes Florbal Soběslav 9:5
1. Daniel Škvor, 15. Zdeněk Prokůpek, 26. Christopher Matheson, 28. Christopher Matheson, 32. Adam Šroubek, 53. David Chochlovský, 59. Přemysl Vávra, 59. Tomáš Mánek, 59. Adam Šroubek - 6. Ondřej Vácha, 11. Lukáš Pantoflíček, 18. Jan Dušek, 40. Miroslav Hloušek, 49. Martin Bělohlav; rozhodčí: Jan Hanzal - Marek Střída; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Jan Buzík 21 - Jan Nejedlý 22; po třetinách: 2:3, 3:1, 4:1;
Komentář domácích Weber Štěpán (Trenér):
Jsme rádi za vítězství, které se ale vůbec nerodilo snadno. Brzdili jsme se sami výkyvy v nasazení a soustředění a soupeře jsme tím drželi ve hře a zápas byl nerozhodutý až do úplného závěru a i přes řadu nedostatků jsme nakonec prokázali o chlup větší kvalitu. Zlomový moment zápasu byla naše branka v oslabení. Díky soupeři za fér utkání.
Komentář hostů Dušek Jan (Trenér):
Do utkání jsme nastoupili poměrně solidně a časem si vypracovali i mírný náskok, o který jsme ale bohužel vlastními chybami přišli a ve druhé třetině přebrali iniciativu domácí. Na to jsme ještě dokázali reagovat zlepšením výkonem ve třetině závěrečné, nicméně naše tristní produktivita a naopak konzistentní a odpovědný výkon domácích nakonec zapříčinil, že všechny body zůstávají domácím. Gratulujeme Pantherům a děkujeme za zápas
60:00
Střely ve 3. části: 14:10
60:00
59:41
Vyloučen hráč #17 Jan Tvrdek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
58:47
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #71 Adam Šroubek, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (9:5).
58:39
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #34 Jan Buzík (8:5).
58:12
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #2 Přemysl Vávra, asistoval #12 Martin Brauner (7:5).
58:04
Timeout Banes Florbal Soběslav
52:36
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #22 David Chochlovský, asistoval #2 Přemysl Vávra (6:5).
48:16
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #88 Martin Bělohlav, asistoval #94 David Plecer (5:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:15
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Miroslav Hloušek, asistoval #6 Jan Dvořák (5:4).
37:54
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
31:38
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #71 Adam Šroubek, asistoval #90 Daniel Škvor (5:3).
30:00
Vyloučen hráč #12 Martin Brauner družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za opakované přestupky.
27:48
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #96 Christopher Matheson, asistoval #70 Tomáš Marhefka (4:3).
25:31
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #96 Christopher Matheson bez asistence (3:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:9
20:00
17:09
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #88 Martin Bělohlav (2:3).
14:04
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #71 Adam Šroubek (2:2).
10:34
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #92 Lukáš Pantoflíček, asistoval #25 Jakub Malecha (1:2).
09:28
Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #15 Ondřej Vácha.
09:04
Vyloučen hráč #61 Ondřej Bouška družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
05:43
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (1:1).
00:46
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #71 Adam Šroubek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Jan Nejedlý; hráči v poli: David Plecer, Martin Bělohlav, Miroslav Hloušek, Jan Dušek, Jan Hyánek
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Dominik Hudec, Tomáš Marhefka, Tomáš Mánek, Christopher Matheson, David Chochlovský