1:1
1:0
TJ Turnov

FAT PIPE Traverza - TJ Turnov 9:8p
4. Robert Štipka, 5. Tomáš Volf, 14. Robert Štipka, 17. Jakub Kerzel, 24. Tomáš Vávra, 28. Viktor Chaloupka, 33. Mikuláš Plášek, 58. Vojtěch Bagin, 62. Tomáš Vávra - 11. Dominik Reczai, 14. Filip Dědek, 16. Šimon Janoušek, 29. Jan Novotný, 29. Šimon Janoušek, 32. Jan Novotný, 36. Šimon Janoušek, 57. Dominik Reczai; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Karel Pergler 19 - Luděk Horáček 6, Jan Hladík 11; po třetinách: 4:3, 3:4, 1:1, 1:0;
Komentář domácích Řehulka Filip (Trenér):
Dnes jsme předvedli absolutně utrápený výkon před naší brankou. Na druhou stranu jsme byli konečně produktivní a vsítili mnoho branek. Dnešnímu utkání by každopádně slušelo vítězství za 3 body.
Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům za utkání.
Komentář hostů Záleský František (Trenér):
Dnes jsme domácím našimi fatály při hře s míčkem a na rozehrávce darovali 2 body. Opravdu velká škoda, ale příští týden jdeme zase vyhrát! Děkuji soupeři za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
61:07
61:07
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #51 Marek Chlumský (9:8).
61:07
Vávra perfeknít ranou pod břevno rozhoduje o bodu navíc pro domácí.
60:59
Volf dobře získla balonek a Traverza může vystřídat.
60:00
60:00
Místo úvodního buly bude rozehrávat Turnov pro špatné postavení na buly.
60:00
Střely ve 3. části: 6:5
60:00
59:45
Turnov drží balonek na svých flrobalkách a snaží se rozhodnout jednou akcí.
59:05
Josefovič výtečně před brankou hostů, brankář chytá.
57:45
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #50 Jáchym Syrovátko (8:8).
57:45
Syrovátko rychle rozehrál standrdní situaci a Bagin se z první nemýlil.
56:57
Timeout FAT PIPE Traverza
56:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #29 Jakub Janoušek (7:8).
56:52
Bagin s Vávoru šli do přečíslení v oslabení, to jim nevyšlo a hosté vedou.
56:23
Kašík blokuje střelu hostů.
55:58
Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
55:58
Emoce jsou znát na obou stranách.
54:55
Josefovič faulován, získává rozehrávku na útočné polovině.
53:48
1. lajna Traverzy teď drží hodty na jejich polovině.
53:13
Volf získal individuální šikovností balonek a odchází střídat.
52:00
Traverza ve vyložené příležitosti. Konkrétně Fořt. Ke střele se však nedostal.
51:41
Tým domácích ubránil obě oslabení v řadě.

50:15
Rozehrávka z nebezpečné vzdáklenosti v přesilovce. Hostům však gól nepřinesla.
49:11
Vyloučen hráč #87 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:41
Vyloučen hráč #8 Martin Kašík družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za zvedání florbalky.
45:26
Hra se přiostřuje na obopu stranách, je vidět, že je stav nerozhodný.
41:36
Na brankovišti dobře Plášek, brankář hostů chytá.
41:00
Bagin si vyměnil míček s Vávrou, zpětné přihrávce však zabránil hostujícíc hráč.
36:35
Turnov znovu ožil Traverza v čele s Perglerem odráží jeden útok za druhým.
35:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (7:7).
35:41
Line up formace domácích se nechala oberát rychlým ťukesem hostů a máme srovnáno.
35:25
Traverza rozehrávala na půlce, ke střele však rozehrávka nevedla.
35:00
Dnešní utkání sleduje 30 diváků! Děkujeme
34:41
Střelu Janouška z dálky likviduje Pergler.
32:56
Pergler zachraňuje hrubku domácí obrany výtečným zákrokem.
32:40
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #70 Mikuláš Plášek, asistoval #42 Patrik Chládek (7:6).
32:40
Chládek našel tečujícího Pláška a Traverza opět vede.
31:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (6:6).
31:25
Celá pětka Traverzy se nechala obehrát a Turnov srovnává na 6:6 střelou do prázdné.
28:59
28:59
Téměř ihned po buly se bekhendem z malého pbranoviště do protipohybu brankáře Perglera prosazuje Janoušek.
28:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #82 Jakub Vacek (6:4).
28:52
Střílenou přihrávku Vacka do branky z první tečuje Novotný.
27:30
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #27 Viktor Chaloupka bez asistence (6:3).
27:30
Chaloupka vybojoval balonek na posledním hráči a v souboji s brankářem hostů se nemýli. Traverza vede 6:3.
26:38
Tutovku si připravili Plášek s Volfem.Brankář hostů chytá.
24:50
Střelu Janouška blokuje Kašík.
23:38
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #68 Robert Štipka (5:3).
23:38
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Hladík družstva TJ Turnov
23:25
Rychlý útok domácích po ose Štipka - Vávra zakončuje druhý jmenovaný gólem.
18:56
Skrumáž před brankou hostů ukončují rozhodčí hvizdem. Rozehrává Turnov.
16:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #6 Jakub Kerzel, asistoval #22 Karel Pergler (4:3).
16:50
Pergler našel výhozem Kerzela a ten po výběhu od mantinelu dostává Traverzu opět do vedení.
15:35
15:35
Janoušek se obtočil kolem Schullera a srovnává skóre na 3:3.
14:43
Pergler zachránil hrubku domácích, když vychytal akci Turnova.
13:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (3:2).
13:04
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #23 Vojtěch Bagin (3:1).
13:04
Bagin na sebe natáhl dva hráče a našel volného Štipku - 3:1.
12:41
Baginovu nechytatelnou střělu hostující brankář vyráží.
12:24
Při rozehrávce trefuje Kerzel skvěle, brankář hostů připraven.
11:56
Krosovku hostů chytá domáčí Syrovátko.
10:35
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #82 Jakub Vacek (2:1).
10:35
Hosté předvedli akci na jeden dotek a Reczai zakončil do prázdné.
09:46
Syrovátkovu přihrávku mohl zakončit do branky Pražák i Plášek. Hostující brankář chytá.
08:01
Série rozehrávek Traverzy na polovině Turnova ke goĺu zatím nevedla.
05:53
Line up hostů zavřel Traverzu na její polovině, střílel však dvakrát mimo.
05:35
Turnovu se při střele zatím nedaří trefit branku.
04:16
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #4 Tomáš Volf, asistoval #7 Petr Heřmanský (2:0).
04:16
Další skvělou přihrávku předvedl Heřmanský, když našel nabíhajícícho Volfa. 2:0
03:25
03:25
Úniku Štipky si všiml Bagin, našel ho přihrávkou a Traverza střílí úvodní gól zápasu.
01:22
První útok zápasu domácích gólem neskončil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Filip Dědek, Štěpán Matěcha, Šimon Janoušek, Jakub Janoušek, Lukáš Švitorka
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Tomáš Vávra, Ondřej Schuller, Marek Chlumský, Robert Štipka, Vojtěch Bagin
00:00
Z dnešního zápasu můžete sledovat také VIDEO online díky společnosti VYSÍLEJTO na platfomě TVCOM. Odkaz na video: