1:2
4:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - Torpedo Havířov 6:4
18. Jakub Kresta, 36. Jakub Kostelník, 44. Lukáš Michna, 47. Jakub Kostelník, 56. Vojtěch Zátopek, 60. Jan Toman - 11. Tomáš Vlach, 16. Marián Kloza, 28. Adam Feber, 34. Jakub Holeš; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:3 + Dominik Křístek 4; využití: 1:0; diváků: 162; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 13 - Martin Zapletálek 8; po třetinách: 1:2, 1:2, 4:0;
Komentář domácích Soukal Lukáš (Vedoucí):
Dnes neskutečný zápas s favoritem ligy. Havířov předvedl vysokou kvalitu a 2 třetiny byl lepším týmem, který nás přehrával po fyzické stránce. Do 3. třetiny jsme udělali pár změn a hlavně díky velké bojovnosti a odhodlání jsme dokázali otočit zápas a 3 body zůstavají doma. Děkujeme soupeři.
Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Dneska se mi těžko hodnotí tento zápas. Polovinu zápasu jsme měli hru pod kontrolou. Bohužel naše zbytečná nedisciplinovanost dostala soupeře na koně a z powerplay jsme bohužel gól nedali. Na druhou stranu oproti předchozímu zápasu diametrálně odlišný výkon, hlavně směrem do obrany. Sezóna je ještě dlouhá, my se zlepšujeme a chleba se bude lámat jinde. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
60:00
Střely ve 3. části: 7:5
60:00
59:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman bez asistence (6:4).
58:25
Havířov jde do šesti.
58:10
Timeout Torpedo Havířov
57:00
Atmosféra je teď jak na hřišti tak na tribuně neskutečná.
55:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Vojtěch Zátopek, asistoval #5 Jakub Kostelník (5:4).
55:35
Krásná souhra zátopka a Kostelníka do prázdné branky.
54:05
Janek teď úspěšný v několika soubojích v řadě.
52:28
Golman domácích se teď při obranném zákroku zranil, tak si chvilku počkáme.
52:28
Strakoš je zpět tak můžeme pokračovat.
51:23
Hosté v pěti.
47:23
Vyloučen hráč #22 Dominik Křístek družstva Torpedo Havířov na 2+2 minuty za hrubost.
47:23
Havířov má před sebou dlouhé oslabení tak budeme zvědaví co se z toho ještě vyklube.
46:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník bez asistence (4:4).
46:53
A je to tady. Kopřivnice vyrovnává!
45:02
Strakoš vynikající dnes v brance.
43:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #14 Daniel Opatřil (3:4).
43:13
Lukáš Michna krásně umístil střelu a snižuje vedení Havířova.
42:29
Vyloučen hráč #22 Dominik Křístek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za vysoká florbalka.
40:30
Máme před sebou poslední třetinu tohoto zápasu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:6
40:00
38:08
Vyloučen hráč #52 Dominik Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #16 Jan Toman (2:4).
35:55
Toman krásně zpoza brány a Kostelník zavěšuje pod víko!
35:20
Janek opět horožuje bránu soupeře.
33:02
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #73 Kamil Peřka (1:4).
33:02
Havířov krásně vykombinoval do prázdné.
31:33
Oby týmy přidávají na hrubosti a atmosféra je teď velice ostrá.
29:17
Hra se teď ve vysokém tempu přelévá ze strany na stranu.
27:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #11 Richard Kraus (1:3).
26:45
Nehera teď předvedl perfektní obanný zákrok.
25:17
Janek Nebezpečně střílí ale golman Havířova výborně chytá.
22:15
Domácí už jsou v pěti tak můžou začít útocit.
19:48
Vyloučen hráč #16 Jan Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
19:00
Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
18:43
Strakoš výborně.
17:22
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #7 Robert Socha (1:2).
17:22
Kopřivnice využívá přesilovku.
15:40
Vyloučen hráč #77 Dominik Folwarczný družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
15:27
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #86 Jakub Mikulok (0:2).
15:27
Hosté využívjí situaci dva na jednoho.
13:02
Opatřil nebezpečně střílí ze standartky před bránou hostí ale golman šťastně vyráží.
10:06
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #25 Jakub Vilím (0:1).
10:06
Hosté skórují z nacvičené situace před bránou.
07:42
Halou se rozezněly bubny Kopřivnických fanoušků a atmosféra je pro Kopřivnici velice příznivá.
06:40
Jan Toman před bránou Lal nic z toho.
05:22
Kríž střílí ale tečuje jen tyč brankáře hostí.
04:20
Střela Havířova ale Strakoš chytá.
03:10
Havířov už se dostal do pár šancí ale všechno zkončilo za mantinelem.
01:15
Oba týmy začaly v dobrém nasazení a tempo je rychlé.
00:01
Vítám Vás na online zápisu z 9. kola Nárofní ligy a přeji hezkou počítanou. :)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Kamil Peřka, Martin Šulc, Tomáš Vlach, Jakub Vilím, Jakub Holeš
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Jan Monsport, Jakub Kresta, Jakub Kostelník, Vojtěch Zátopek, Vítězslav Kríž